برگزیده های پرشین تولز

خریدار یک تفنگ " کلت یا شکاری " زیر 500.000 تومان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
سلام دوستان

تصمیم بر این شد یه تفنگ خوب بگیرم " البته قبلا نظرم زیر 200 بود ولی چیز خوبی گیر نمیومد الان تا 400 الی 500 میتونم هزینه کنم روی یک تفنگ ! "

تفنگ جنس خوب باشه

راحت بشه از 50 60 متری یه حیوانی رو زد " حالا مثلا قدرتش در حدی باشه یه سگ رو بندازه "حالا جا مخصوص بخوره.... " ///

دوستان پیشنهاداتشون رو بدن ....

PersianKORG

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوستان

تصمیم بر این شد یه تفنگ خوب بگیرم " البته قبلا نظرم زیر 200 بود ولی چیز خوبی گیر نمیومد الان تا 400 الی 500 میتونم هزینه کنم روی یک تفنگ ! "

تفنگ جنس خوب باشه

راحت بشه از 50 60 متری یه حیوانی رو زد " حالا مثلا قدرتش در حدی باشه یه سگ رو بندازه "حالا جا مخصوص بخوره.... " ///

دوستان پیشنهاداتشون رو بدن ....

اسلحه واقعی؟؟؟؟ یا ساچمه ای منظورتون هست؟

masoudsalamat

Registered User
لایک‌ها
28
دوست عزیز شلیک بی دلیل به هر جانداری کار اشتباهیه که حتما جنابتون بهتر از بنده میدونید اما راجع به تفنگ اونم تفنگی که از 50 60 متری بتونه جانواری با جثه سگ رو بندازه! که دیگه جزء اسلحه های گرم ساچمه زن یا گلوله زن به حساب میاد و نباید همچین انتظاری رو از یک تفنگ بادی یا حتی پی سی پی قوی داشته باشید الان اکثر تفنگ های بادی خوب (آلمانی) قیمتی بالاتر از یک میلیون و بعضا بیش از این مقدار دارن و پی سی پی ها هم بالاتر از دو میلیون و تا 5 میلیون هم بسته مرغوبیت و دقت و قدرت و وفورشون در بازار , معامله میشن با این بودجه شما میشه به گزینه های بادی اسپانیایی مثل بعضی مدلهای گامو فکر کرد که خوب اونها هم با وجود ساچمه خوب دقت نسبتا قابل قبولی خواهند داشت ولی از نظر قدرت صرفا بدرد پرنده های ریز جثه مثل گنجشک و یا سار میخورن پیشنهاد میکنم یکی از همین بادی ها تهیه کنید و باهاش بجای جانداران هدف زنی کنید باور کنید لذت گرفتن یک گروپ به اندازه یک سکه 250 ریالی در فاصله 30 متری کمتر از شکار کردن نیست موفق باشید

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
اسلحه واقعی؟؟؟؟ یا ساچمه ای منظورتون هست؟
واقعی میخوام چیکار :دی

دوست عزیز شلیک بی دلیل به هر جانداری کار اشتباهیه که حتما جنابتون بهتر از بنده میدونید اما راجع به تفنگ اونم تفنگی که از 50 60 متری بتونه جانواری با جثه سگ رو بندازه! که دیگه جزء اسلحه های گرم ساچمه زن یا گلوله زن به حساب میاد و نباید همچین انتظاری رو از یک تفنگ بادی یا حتی پی سی پی قوی داشته باشید الان اکثر تفنگ های بادی خوب (آلمانی) قیمتی بالاتر از یک میلیون و بعضا بیش از این مقدار دارن و پی سی پی ها هم بالاتر از دو میلیون و تا 5 میلیون هم بسته مرغوبیت و دقت و قدرت و وفورشون در بازار , معامله میشن با این بودجه شما میشه به گزینه های بادی اسپانیایی مثل بعضی مدلهای گامو فکر کرد که خوب اونها هم با وجود ساچمه خوب دقت نسبتا قابل قبولی خواهند داشت ولی از نظر قدرت صرفا بدرد پرنده های ریز جثه مثل گنجشک و یا سار میخورن پیشنهاد میکنم یکی از همین بادی ها تهیه کنید و باهاش بجای جانداران هدف زنی کنید باور کنید لذت گرفتن یک گروپ به اندازه یک سکه 250 ریالی در فاصله 30 متری کمتر از شکار کردن نیست موفق باشید
من سگ رو فقط مثال زدم ... !

نه اینکه ....
در هر صورت ممنون

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
با 500 فقط گامو شادو 1000 .اونم تا 50 متر کفتر رو میندازه نهایت
در ضمن سگ رو من با شات گان از 20 متری با فشنگ 3 زدم جیغ زد پاشد رفت انگار نه انگار.البته شب بود با شغال اشتباه گرفتم من به سگ تیر نمیندازم اما شغال قضیش فرق میکنه.

iL0ve23

Registered User
لایک‌ها
40
در ضمن سگ رو من با شات گان از 20 متری با فشنگ 3 زدم جیغ زد پاشد رفت انگار نه انگار.البته شب بود با شغال اشتباه گرفتم من به سگ تیر نمیندازم اما شغال قضیش فرق میکنه.
بدبخت سگه :D

sasan.sb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اگه بخواد در اون حد قوی باشه که سگ رو بندازه دیگه باید سلاح گرم باشه نه بادی :blink:
تو رنج 500 تومن هم فعلا اون چیزی که مد نظر شما باشه خیلی سختی گیر میاد :worried:. پیشنهاد من به شما اینه که یکم بیشتر واستا یه 200 -300 بزار روش یکسر یدونه دیانا 460 یا 52 دست دوم بگرد پیدا کن هم قوی هستن هم جنس موندگاری هستن.:rambo:
البته نظر من بیشتر رو 52 هست چون به نظر من خدای تفنگ بادیاست:rolleyes:

ARNE

Registered User
لایک‌ها
70
اسلحه کمری گرم با کالیبر 0.45 ACP حدودا 50 متر برد موثر داره. با قویترین اسلحه کمری بادی از یک متری هم به سگ شلیک کنی نمی میره. اون هم به سرش نه شکمش!!!

با همچین چیزی نهایت در 20-30 متری بتونی کنجشک بزنی.

Mehdy54

Registered User
لایک‌ها
20

تو سایت خودمون لو میدمت :p
حالا سگ میزنی؟ اونم تو شب :D
diselpower جان فکر کنم قویترین قنری همون بنجامین تریل ان پی باشه که شما ازش خوشتون نمیاد
من یدونه retay 100X wood دارم قدرتش بدنیست ساخت ترکیه هم هست
از شادو 1000 هم روی کاغذ قویتره
عکس هم از جمعه به بعد میتونم بذارم
لینک اسلحه
Retay Arms Corp.-Retay 100X Wood
و اینم بگم که تا بحال این اسلحه فقط نئوپان و آجر و اینجور چیزا رو زده و مجوز شلیک به هیچ موجود زنده ای رو نداشته البته دست من

Leon5260

Registered User
لایک‌ها
63
تا 500 تومن همون Shadow 1000 رو (نو) میتونید بهرین و تا این رنج قیمت بهترین هست.
+
diselpower جان فکر کنم قویترین قنری همون بنجامین تریل ان پی باشه که شما ازش خوشتون نمیاد
Trail NP به نظر من فوق العادست،فقط صداش یکمی اذیت میکنه.......

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا