برگزیده های پرشین تولز

فروش کفش نایک Air max اورجینال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

majidex

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.دو سه ماه پیش ی کفش نایک از نمایندگی تهران برام گرفتن که یک شماره برام بزرگه واسه همین قصد دارم بفروشمش چون اینجور کفشا وقتی سایز پات باشه میتونی بطور کامل کامل ازش لذت ببری
خب در مور کفش که فکر نکنم توضیحی لازم باشه.مدل معروفیه.ی سرچ بکنین همه چیزش میاد.حلاصه که بگم خیلی خیلی راحته.مخصوص رانینگه یا باشگاه.من کلا سه بار فقط تو پام کردم اونم تو خونه.سالم سالمه.تقریبا میشه گفت اکبنده.شمارشم 44.یه چیز جالبشم اینه که یه قسمت زیر کفیش داره مخصوص سنسور نایک-اپل.واقعا خیلی سیستمش بی نقص کار میکنه.
درمورد قیمت باید بگم که من اینو 490 گرفتم.قیمت پایه 390.بازم اگر سوال داشتین در خدمتم
attachment-337638d1365458639-untitled.png
attachment-337639d1365458665-untitled1.png
attachment-337640d1365458693-untitled2.png
attachment-337641d1365458724-untitled3.png
attachment-337642d1365458743-untitled5.png
attachment-337643d1365458763-untitled6.png
attachment-337644d1365458785-untitled7.png

love.universe

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
شرمنده اصلا قصد خراب کردن تاپیکتون رو ندارم اما چند تا سوال دارم
-اول اینکه کیفیت دوخت داخلش خیلی پایینه که اصلا با نایک جور در نمی یاد
- دوم اینکه کیفیت برچسب های air max خیلی پاینه
- و سوم اینکه اگه اورجینال هستش کفه ی توش رو بالا بزنید از سنسور nike+ یه عکس بندازید چون میگید اورجیناله باید اون سنسور رو داشته باشه.
البته بگم چون من خودم خیلی وقته از این سری استفاده می کنم این سوالا برام پیش اومد و نمی خوام که تاپیکتون رو خراب کنم
ممنون

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
درود، دوست من ممکن يک عکس واضح از اعداد پشت زبانه کفش بگذاريد..

khashi_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
سلام دوست عزیز
- و سوم اینکه اگه اورجینال هستش کفه ی توش رو بالا بزنید از سنسور nike+ یه عکس بندازید چون میگید اورجیناله باید اون سنسور رو داشته باشه.
البته بگم چون من خودم خیلی وقته از این سری استفاده می کنم این سوالا برام پیش اومد و نمی خوام که تاپیکتون رو خراب کنم
ممنون

اورجینال ، جوری میگه کیفیت نایکی انگار ، انگار داره در مورد کیفیت ایمن سازی نیروگاه هسته ای صحبت میکنه :D کفش دو دیگه ، یه موقعی بله نایکی کیفیت داشت الان مخصوصا running اش یه با آب بش بخوره نابوده !!

khashi_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
اورجینال ، جوری میگه کیفیت نایکی انگار ، انگار داره در مورد کیفیت ایمن سازی نیروگاه هسته ای صحبت میکنه :D کفش دو دیگه ، یه موقعی بله نایکی کیفیت داشت الان مخصوصا running اش یه با آب بش بخوره نابوده !!

دوست عزیز این چه حرفیه آخه جنس اورجینال باشه هیچی نمیشه
من همین مدلو بهتون میدم با 1 سال تضمین . شما برو باهاش تو دریا اگه یه زره کمرنگ یا جاییش باز شد 2 برابر پولتونو میدم

majidex

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
ممنون

اصلا اشکالی نداره.شماهم نظرات خودتونو میدین.این مدل اورجیناله و کیفیت دوختش در همین حده.مدل بهترو ندارم.درمورد برچسب اطلاعی ندارم ولی درمورد سنسور کاملا اشتباه میکنید.تو خود سایت نایک نوشته همراه کفش هیچ سنسوری وجود نداره.اگر خواستین جداگانه تهیه کنین.من خودم جدا خریدم

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
من همین مدلو بهتون میدم با 1 سال تضمین . شما برو باهاش تو دریا اگه یه زره کمرنگ یا جاییش باز شد 2 برابر پولتونو میدم

من ۶ سال اسپانیا بودم ، ۲ سالم سنگاپور فقطم از نمایندگی خرید می کردم ، هیچ کدام از کفشای نایکیی که من خریدم بیشتر از ۷ ، ۸ ماه دوام نیاورد، برندی کی من عاشقشم کلارک و تیمبر لندن که اصلا مرگ نداره :D

majidex

Registered User
لایک‌ها
1

خیلی ممنون از جواب خوبتون.دوست من همین مدلو واسه خودشم گرفته خیلی وقتا با اب تمیزش میکنه کامل.هیچیش نمیشه

khashi_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
خیلی ممنون از جواب خوبتون.دوست من همین مدلو واسه خودشم گرفته خیلی وقتا با اب تمیزش میکنه کامل.هیچیش نمیشه

ویرایش شد. خیلی معذرت میخوام دوست عزیز من مدل رو اشتباهی دیدم این یه مدل دیگست

من ۶ سال اسپانیا بودم ، ۲ سالم سنگاپور فقطم از نمایندگی خرید می کردم ، هیچ کدام از کفشای نایکیی که من خریدم بیشتر از ۷ ، ۸ ماه دوام نیاورد، برندی کی من عاشقشم کلارک و تیمبر لندن که اصلا مرگ نداره :D

والا من 1 ساله میپوشم از این مدل هیچیش نمیشه واسه شستنم میندازم تو ماشین لباس شویی

Last edited:

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
بنده هر سال از نمايندگی نايک در تايوان و گاها ويتنام کفش تهيه ميکنم، دوستمون اگر عکس از برچسب سايز بندی پشت زبانی کفش بگذارند بنده اصالت کفش ميتونم تاييد کنم.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
این اصله یا کپی؟
اینا که اینقدر توری دارن بارون بیاد خیس نمیشن؟:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا