برگزیده های پرشین تولز

سایت شرط بندیه معتبر کسی سراق نداره؟

opera2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نمی شناسه؟این فروم پرشین تولز خیلی بد شده سرچ که نداره دیگه کسی هم انگار توش کار نمی کنه زیاد

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
کسی سایت شرطبندی روی مسابقات واقعی می شناسه که با ایگلد کار کنه و معتبر باشه؟مثل سایت
www.egbets.com
باشه

به شما ا پیشنهاد میدم
1- حتما اول برو یک حساب مانی بوکرز باز کن درسته که یک مقدار دردسر داره اما وقتی صاحب این حساب بشی و آدرس و حسابت از طریق مانی بوکرز وریفای بشه اونوقت بدون کوچکترین دردسر و با خیال راحت میتونی بری شرط بندی کنی چون 90 درصد سایتهای معتبر با حساب مانی بوکرز و یا پی پل و یا مسترکارت و ویزا کار میکنند

2- سایت www.bet365.com سایت معتبری هستش همچنین سایت www.pinnaclesports.com سایت www.bwin.com هم بسیار معتبره اما مشکلش اینه که اگه با نام ایران عضو بشی نمیتونی ازش استفاده کنی تنها راه حلش اینه که از یکی از اقوام یا دوستانت در خارج از کشور ادرخواست کنی که از کارت شناسایی خارجی خودش یک اسکن بگیره و برات بفرسته و شما هم دقیقا اطلاعات اون رو وارد کنی نام و نام خانوادگی و آدرس و تاریخ تولدش (اقوام یا دوستان خارج از آمریکا باشند چون در قانون کشور آمریکا شرط بندی فقط روی یک سری از ورزشها مجاز هستش ) چون سایت bwin برای اینکه پول شما رو بهتون پرداخت کنه از شما درخواست اسکن کارت شناساییتون رو میخواهد خوبی سایت bwin اینه که شما روی بازیهای لیگ ایران هم میتونید شرط ببندید حتی شرط بصورت live تمام فوتبالها در هر کجای دنیا رو شما میتونید در این سایت شرط ببندید یک سایت دیگه هم هستش که حرف نداره که سایت www.stanjames.com هستش من وقتی توی این سایت ثبت نام کردم از من شماره تلفن خواست تا اکانتم را فعال کنه من شماره موبایلم رو دادم به customer help live chat جالب اینه که 5 دقیقه بعد تماس گرفنتند و چندتا از مشخصاتی رو که من در سایتشون ثبت نام کردم رو از من پرسیدن و وقتی وطوئن شدن که خودم هستم اکانتم رو فعال کردند 50 دلار هم بهم بن دادند به صورت مجانی و بعد از 2 ماه هم برام یک برشور بسیار زیبا به همراه یک Cd فرستادند برای این میگم اکانت مانی بوکرز باز کن چون بزرگترین و معتبرترین سایتهای شرط بندی با ایگلد کار نمیکنند

3- به هر حال من تعریف این سایت رو از خیلی از شرط بندهای خارجی شنیدم که خیلی ازش تعریف میکردند و با e-gold هم کار میکنه و میتونه خیلی هم معتبر باشه www.5dimes.com البته نمیتونی از 50 دلار کمتر وارد سایت بشی و deposit کنی اما فکر کنم روی هر بازی 1 دلار بتونی بگذاری میتونی روی این سایت حساب کنی سایت خوبیه اما قبل از اینکه ثبت نام کنی برو قوانینش رو بخون که یه موقع اشتباه نکنی

امیدوارم موفق باشی و تونسته باشم کمکت کرده باشم

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
آقا من حساب مانی بوکرز باز کردم . باید کار خاصی کنم .؟؟ منظورم وریفای کردنه؟؟

دوست عزیز شما باید یک حساب ارزی باز کنی که من پیشنهاد میدهم که در بانک سامان باز کنی چون در حال حاضر که حساب جدید باز کردی limit حسابت 300 دلار هستش و فقط هر 3 ماه میتونی 300 دلار از مانی بوکرزت برداشت کنی و یا انتقال بدی به سایت دیگه وقتی 300 دلار را انتقال دهی یا برداشت کنی چون limit حسابت 300 دلار بوده حسابت تا 3 ماه آینده قفل میشه وقتی اینطوری شد شما باید در قسمت limit سایت مانی بوکرز بری و درخواست limit بدهی آنها یک شماره را که در پاکت هستش براتون به آدرستون پست میکنن و بعد از 2 هفته به دستتون میرسه وقتی شماره را در سایت و در قسمت مربوطه وارد کنید حساب شما به ماهی 4000 دلار حق برداشت و اتقال میرسه و هر 3 ماه یک بار 12000 دلار شما میتونید ایت 12000 دلار را در یک روز هم اتنقال دهید اما تا 3 ماه بعدش نمیتونید کاری انجام دهید تنها کارش اینه که دوباره درخواست limit دهید اما برای وریفای شدن آدرس همونطور که گفتم باید یک حساب ارزی باز کنید و یک مبلغی را به شماره حساب مانی بوکرز در کومرز بانک آلمان واریز کنید شماره حساب و مشخصات حساب در سایت مانی بوکرز هستش من خودم 20 یوزو فرستادم و از رسید بانکی یک اسکن گرفتم و به همراه اسکن پاسپورت و اسکن قبض آب یا برق یا تلفن به ساپورت ایمیل مانی بوکرز فرستادم قبض آب یل برق یا تلفن را به همون صورت که هست اسکن کنید احتیاج به ترجمه نیستش بعد از اینکه به دستشون رسید و نامه هم براتون ارسال شد و شماره را وارد کردید میتونید با خیال راحت از حسابتون استفاده کنید اما به یاد داشته باشید برای اینکه درخواست limit کنید باید اول limit حسابتون رو استفاده کنید و 300 دلار را به مانی بوکرز بریزید و بعد به یک سایت دیگه انتقال دهید اونوقته که میتونید درخواست limit کنید در غیر اینصورت هر 3 ماه فقط میتونید 300 دلار را از خود سایت جابجب کنید و یا درخواست دهید امیدوارم موفق باشید و تونسته باشم راهنماییتون کرده باشم باز هم اگه سوالی بود من آماده پاسخگویی هستم

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
الان من پولی جابجا نکردم و آدرس رو ویرفرای کردم کد هم توسط پست از شرکت مانی بوکرز برام ارسال شد و در سایت وارد کردم اما سقف راکنش های من بصورت زیر هست یعنی نمیتونم جابجا کنم/؟
چطوریاس

ACCOUNT LIMITS
Your credit/debit card deposit limit 516.82 USD
Remaining 516.82 USD
Your outgoing transaction limit 4823.70 USD [?]
Remaining 4823.70 USD [Increase]

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز شمت میتونید تا 90 روز مبلغ 4823.70 دلار از سایت خارج کنید حتی اگر پولی را برای شرط وارد سایتهای شرط بندی کنید یا پولی را از حساب خودتون به حساب کسی دیگر بریزید یا اینکه درخواست پول دهید از اون مبلغ کم میشه و در 90 روز بعد دوباره میتونید 4823.70 دلار خارج کنید

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
کسی سایت شرطبندی روی مسابقات واقعی می شناسه که با ایگلد کار کنه و معتبر باشه؟مثل سایت
www.egbets.com
باشه

سلام دوست عزیز ...
سایت من یه سایت ایرانی و فارسی هست که مربوط به پیش بینی مسابقات ورزشی و شرط بندی هست .
اگه خدا بخواد از حدود 1 هفته دیگه هم راه اندازی میشه . چون در مورد پرداختها سوال کرده بودید خدمتتون عرض کنم که :
برای مبالغ بالای 100$ با سپهر و سیبا هم کار میکنیم و به جز webmoney به احتمال زیاد با e-gold هم کار کنیم .
امیدوارم به عنوان اولین سایت پیش بینی مسابقات ورزشی و شرط بندی بتونیم انگونه که شایسته ایرانی ها هست
فعالیت کنیم .
اگه سوال دیگه ای هست من در خدمتم . میتونید هی زیر رو هم اد کنید:
id : jujushow_2006
موفق و سربلند باشید .

sbobet.sbobet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي علاقه مندان به شرط بندي!SBOBET اسپانسر وستهام يونايتد انگليس و ليدر شرط بندي آسياست!
براي اولين بار خدماتي در اين سطح در بازار شرط بندي براي ايرانيان عزيز فراهم شده!
شما ميتوانيد صاحب يک اکانت در SBO باشيد و بي واسطه لذت شرط بندي تا آخرين لحظه هر بازي را تجربه کنيد.
حدقل مبلغ 50 دلار براي هر اکانته!شما پول رو واريز مي کنيد به حساب ما user , pass ميگيريد شرط ميبنديد و لذت مي بريد هفته اي 1 روز تصفيه داريم که دوشنبه!
بابت اين خدمات فقط فقط 2 درصد از بردي که تو اون هفته داشته باشيد کم ميکنيم..در ضمن مبلغي که واريض کرديد هر زمان که بخواين واستون واريز ميشه..
برايه خريد اکانتو اطلاعات بيشتر با اين id:sbobet.sbobet درارتباط باشيد..

latari

Registered User
لایک‌ها
86
چه اصراری هست حتما آدم تو این سایت حساب داشته باشه الان سایتهایی مثل پیناکل به قدر کافی معتبر هستن که بشه توشون شرط بندی انجام داد اصلا نیازی به این سایت نیست

sbobet.sbobet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
dasham esrari nis..shoma ba hamon sita kar kon..faghat bdonin 99% betiha ba in sit kar mikonan.chon az hame lahaz bhtar az baghiye sitas .makhsosan az lahaze mali..

narazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش حقیقتش من تا حالا اینجا نیومده بودمو نمیدونستم اینهمه قمار باز و قمار دوست داشتیم :lol: آقا من الان حدود یک ساله دارم با sholts90کار میکنم....
درست یکم از امکانات live beto اینجور چیزا کم لطفی کرده ولی میتونم بگم من تو این مدت کوچکترین بی اعتمادی ندیدمو واقعا راضیم ازش...هم خیلی بردم هم خیلی باختم توش.....
ولی خدایی دمش گرم کارش درسته.....

latari

Registered User
لایک‌ها
86
dasham esrari nis..shoma ba hamon sita kar kon..faghat bdonin 99% betiha ba in sit kar mikonan.chon az hame lahaz bhtar az baghiye sitas .makhsosan az lahaze mali..

دوست عزیز این سایت واسه رقمهای بالای 10 هزار دلار خوب هست پیناکل کاملا سایت مطمئنی هست به شخصه ترجیح میدم پولم دست خودم باشه تا اینکه یک واسطه این وسط باشه

mohi33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سایت خیلی خوب تو ایران هست . من خودم خیلی وقت تو سایت Tinbet2.com فوت وین شرکت میکنم . مدیرهای درستی داره . به کاربراشون واقعا احترام میزارند و واقعا حق کاربران رو به درستی اهدا می کنند . خیلی خوب هستند . بهترین هستند تا الان تو ایران . چرا دنبال دردسر تو سایت های خارجی هستید . به نظرم این سایت خیلی خوب هست

بالا