برگزیده های پرشین تولز

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
فعلا از این زاویه این عکسو مشاهده کنید از این خفاش بخت برگشته خاک برسرش با یه پتو زدم افتاد مرد نمیدونم شایدم خودشو زده به مردن ...........
دوستان دوربین هم از دوربین 2 مگا پیکسلی p990i هست
بقیه عکسها رو هم میزارم منتظر باشید علی الحساب این یکی رو داشته باشید
20520dac6f1.jpg

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
تیکه خاک بر سرش رو خیلی حال کردم .. عالی گفتی : )))))))
خودشو بزنه به مردن نبض که داره :دی

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
چحوری زدی؟ با پتو چرا زدی؟ مرد حسابی چیکار داری به خفاش مردم. در ضمن نمرده حتما مرگ مغزی شده یهو دیده یکی با پتو زد تو سرش . فکر کن با پتو....نبض نداره الان؟

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
تیکه خاک بر سرش رو خیلی حال کردم .. عالی گفتی : )))))))
خودشو بزنه به مردن نبض که داره :دی
جالب شد الان ننش همش داره دوربر خونمون هی داره چرخ میزنه دنبال بچش میگرده !
04e3ca12da1.jpg

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
اینم سطح زغال قلیونمونه
مشاهده پیوست 396536

قلیون چی میکشی؟

زغالتون چی بود ؟
میگم نکنه از کف اسفالت عکس گرفتی میگی سطح زغاله ناقلا:lol:
اخ گفتی قلیون...........
15 سال قلیون میکشیدم هم برازجونی هم میوه ای...........ولی ریه هام طوری نابود شد مریزی برونشیت ریه گرفتم که الان نزدیک 2 ساله تمامه دیگه لب نمیزنم دکتر گفت اگه بکشی میمیری جدی هم گفت و بعد از 1دهه قلیونو ترک کردم سخت بود اما خب دیگه به مردنم راضی نبودم............ولی دوستان اول نکشن دوم نکش ولی اگه خواستن بکشن هر روز نکشن سعی کنید ماهی 1 الیه 2 بار بیشتر نکشن میوه ای هم سعی کنید از دوسیب اینا فرار کنید فقط نعناع حالا میتونید با پرتغال هم قاطیش کنید هم جنکه هم طعم خوبی میده

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
اخ گفتی قلیون...........
15 سال قلیون میکشیدم هم برازجونی هم میوه ای...........ولی ریه هام طوری نابود شد مریزی برونشیت ریه گرفتم که الان نزدیک 2 ساله تمامه دیگه لب نمیزنم دکتر گفت اگه بکشی میمیری جدی هم گفت و بعد از 1دهه قلیونو ترک کردم سخت بود اما خب دیگه به مردنم راضی نبودم............ولی دوستان اول نکشن دوم نکش ولی اگه خواستن بکشن هر روز نکشن سعی کنید ماهی 1 الیه 2 بار بیشتر نکشن میوه ای هم سعی کنید از دوسیب اینا فرار کنید فقط نعناع حالا میتونید با پرتغال هم قاطیش کنید هم جنکه هم طعم خوبی میده

منم 2 سال کشیدم هفته ای 1 یا دو بار/ الان لب نمیزنم. چیز مزخرفیه.......عوضش سیگار میکشم:lol:

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
اینم سطح زغال قلیونمونه
مشاهده پیوست 396536

قلیون چی میکشی؟

زغالتون چی بود ؟

کاپوچینو .... زغال لیمو پیمان

اخ گفتی قلیون...........
نه ذغاله!
ما هم زیاد نمیکشیم چن ماهی یه بار
منم 2 سال کشیدم هفته ای 1 یا دو بار/ الان لب نمیزنم. چیز مزخرفیه.......عوضش سیگار میکشم:lol:
سیگار بهتره :D

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سیگار هم من فقط ماربورو نخ بلندا هست ته قرمزو خوبو;) هفته ای 2 نخو میزنم اما بیشتر نه یعنی نمیتونم به خاطر ریه هام

چند تا عکس حدود 2 سال پیش از جنگلهای گلوگاه گرفتم تا حالا هیچ جا برای عموم منتشرش نکردم میخوام در یکی از سایتهای بلاد کفار ثبتش کنم که حداقل بدونن عکس مال من بوده و ایجاد کننده این اثر عکس هنری محفوظ باشه حقش اخه این چند تا عکس واقعا اخر عکسهای هست که تا حالا دیدم از طبیعت بکر.خدا رو شکر دوربینمم بد بود یه 16 مگاپیکسل کنون بود ..........دوستان همچین سایتی میشناسید؟؟؟

number-one

Registered User
لایک‌ها
322
سیگار هم من فقط ماربورو نخ بلندا هست ته قرمزو خوبو;) هفته ای 2 نخو میزنم اما بیشتر نه یعنی نمیتونم به خاطر ریه هام

چند تا عکس حدود 2 سال پیش از جنگلهای گلوگاه گرفتم تا حالا هیچ جا برای عموم منتشرش نکردم میخوام در یکی از سایتهای بلاد کفار ثبتش کنم که حداقل بدونن عکس مال من بوده و ایجاد کننده این اثر عکس هنری محفوظ باشه حقش اخه این چند تا عکس واقعا اخر عکسهای هست که تا حالا دیدم از طبیعت بکر.خدا رو شکر دوربینمم بد بود یه 16 مگاپیکسل کنون بود ..........دوستان همچین سایتی میشناسید؟؟؟

سلام دوست عزیز از اینجا میتونی ثبت نام کنی

منتهی این بلاد کفر که گفتید ، جایی برای ما ایرانی ها نذاشتن و ما رو زیاد تحویل نگرفتن !

به علاوه اینکه برای هر ارسال عکس هم باید 15 دلاری جسابشون رو شارژ کنی تا بزارن دیده بشی

بیاین عکسهایی که گرفتید رو با سایز کوچیک همینجا بزار ، رایگان لایکتونم میکنیم :)

CoreiMan

Registered User
لایک‌ها
488
آره بابا لایک یک هموطن 100 برابر بیشتر شرف داره تا اینکه بدی بلاد کفر. تازه 15 چوق باید بسلفی.

sp_taksetareh

Registered User
لایک‌ها
2,894
این عکس وو هم امروز گرفتم
تو فیسبوک پیج اصلی ماکروگرافی کلی لایک و کامنت خورد

لازم به ذکر هست حجم عکسای بنده زیر 300 کیلو بایت هست
اگه میدونید باز هم زیاده حجم و کیفیت رو کم میکنم

203d8a151612.jpg

انعکاس

563cb0699fbe.jpg

بالا