برگزیده های پرشین تولز

مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی Haier HW-W910

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
دوستان یه سوال دیگه دارم.شما برای معضل مموری این گوشی چکار کردید؟در حال حاضر من یه رم ۸گیگ روش انداختم از گوشی قبلیم که نصف بیشترش با فایلایی که میخوام پره.رمم هم کلاس ۴هست و با این رم هیچ مشکلی نداشته تا حالا.فقط جهت فیلمبرداری فول اچ دی باهاش مشکل دارم.بخوام بالای دو دقیقه باهاش فیلم فول اچ دی بگیرم خیلی طول میکشه تا ذخیره کنه. همونطور که میدونید باید برای فول اچ دی رم کلاس ۶یا ۱۰ انداخت که بدون مشکل سیو کنه و این کاملا طبیعی هست.اما وقتی رفتم موبایلفروشی رم ۱۶گیگ کلاس ۱۰ سیلیکون پاور انداختم و اصلا نشناختش. رو همین حساب سوالم اینه که چه رم ۱۶ یا ۳۲ کلاس ۱۰ شما سراغ دارید که گوشی بشناسدش و مستقیما برم همونو بخرم؟

Sent from my Haier HW-W910

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
حتما باید یه اکانت سینک شده گوگل تو گوشیت باشه
دیتای بازی هم همرا با فولدرش بریز توObb
حله

دیتای بازی فولدر نداره یه فایله که مستقیما ریختمش توی Obb توی پست قبلی توضیح دادم که چه حالتایی رو تست کردم.یعنی باید یه فولدر دیگه توی Obb درست کنم دیتارو بریزم توی اون؟

javad19

Registered User
لایک‌ها
619
دوستان یه سوال دیگه دارم.شما برای معضل مموری این گوشی چکار کردید؟در حال حاضر من یه رم ۸گیگ روش انداختم از گوشی قبلیم که نصف بیشترش با فایلایی که میخوام پره.رمم هم کلاس ۴هست و با این رم هیچ مشکلی نداشته تا حالا.فقط جهت فیلمبرداری فول اچ دی باهاش مشکل دارم.بخوام بالای دو دقیقه باهاش فیلم فول اچ دی بگیرم خیلی طول میکشه تا ذخیره کنه. همونطور که میدونید باید برای فول اچ دی رم کلاس ۶یا ۱۰ انداخت که بدون مشکل سیو کنه و این کاملا طبیعی هست.اما وقتی رفتم موبایلفروشی رم ۱۶گیگ کلاس ۱۰ سیلیکون پاور انداختم و اصلا نشناختش. رو همین حساب سوالم اینه که چه رم ۱۶ یا ۳۲ کلاس ۱۰ شما سراغ دارید که گوشی بشناسدش و مستقیما برم همونو بخرم؟

دوست عزیز من به رم 16گیگ کینگ مکس کلاس 10 روش انداختم که بدون هیچ مشکلی ساپورت می کنه

javad19

Registered User
لایک‌ها
619
دوستان منم در اجرای کامل بازی آسفالت 8 به مشکل برخوردم.... لطفا راهنمایی بفرماید

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
عزیز اسم فایل *apk آفلاین* هست یعنی نیاز به اینترنت نداره!

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 4 Beta

درسته.منم همین آفلاینی که شما میگی زدم دیگه برادر دقیقا همونطوری که توضیح دادم میشه

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
دوست عزیز من به رم 16گیگ کینگ مکس کلاس 10 روش انداختم که بدون هیچ مشکلی ساپورت می کنه

بنظرت اگه ۳۲ گیگ همین برند رو بزنم میشناسه؟

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
پشت دوربین خود گوشی نوشتی اچ دی 1080 . اونوقت شما میگی فول اچ دی هستش ؟

hamidreza722

Registered User
لایک‌ها
359
دیتای بازی فولدر نداره یه فایله که مستقیما ریختمش توی Obb توی پست قبلی توضیح دادم که چه حالتایی رو تست کردم.یعنی باید یه فولدر دیگه توی Obb درست کنم دیتارو بریزم توی اون؟

یعنی چی دیتای بازی فولدر نداره؟:blink:
شما داخل پوشه Obb یک پوشه با این نام بساز com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM_2
حالا اون دیتای بازی رو با فرمت obb هستش رو بریز داخلش.بازی رو اجرا کن
تموم شد

amin.khrz

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوستان
یه مشکل عجیب واسه هایرم پیش اومده..
بعضی وقتا خود به خود خاموش میشه.دیگه هم روشن نمیشه.حتی به شارژم که میزنمش شارژ نمیگیره.
باید کلید ولوم بالا و پاور رو با هم بگیرم بعد چندتا ویبره میزنه.بعدش دیگه میتونم گوشیو روشن کنم.کسی میدونه اشکال کار کجاست؟ لطفا کمکم کنید دوستان.

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

همچنان منتظر این سوال بی جواب

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
مارک تیم و پاتریوت اگه گیر بیان جزء بهترین ها هستن.

مساله اینه که حایر بشناسدش والی مارک خیلی مهم نیست برام.بیشترم دنبال ۳۲گیگ کلاس ۱۰ هستم

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
پشت دوربین خود گوشی نوشتی اچ دی 1080 . اونوقت شما میگی فول اچ دی هستش ؟

داداش به HD 720p اصطلاحا میگن HD و به HD 1080p اصطلاحا میگن Full HD. دوستان اگه اشتباه میکنم بهم بگن چون منم شنیده هامو گفتم

BeBeLKhaN

Registered User
لایک‌ها
54
همچنان منتظر این سوال بی جواب

شما گوشی رو یه بار فکتوری ریست کنید به نظرم درست میشه. چون احتمالا مشکل نرم افزاریه.

مساله اینه که حایر بشناسدش والی مارک خیلی مهم نیست برام.بیشترم دنبال ۳۲گیگ کلاس ۱۰ هستم

خب شما که 32 کلاس 10 می خوای برو بازار یه تیم بنداز اگه کار کرد بدون شک همون رو بخر.

داداش به HD 720p اصطلاحا میگن HD و به HD 1080p اصطلاحا میگن Full HD. دوستان اگه اشتباه میکنم بهم بگن چون منم شنیده هامو گفتم

بله درسته
این گوشی هم قابلیت فیلم برداری فول اچ دی 1080 و هم پخش ویدئوی فول اچ دی رو داره.

Last edited:

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
یعنی چی دیتای بازی فولدر نداره؟:blink:
شما داخل پوشه Obb یک پوشه با این نام بساز com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM_2
حالا اون دیتای بازی رو با فرمت obb هستش رو بریز داخلش.بازی رو اجرا کن
تموم شد

داداش دمت گرم.مثل کره اجرا شد.مشکل همون درست نکردن پوشه داخل پوشه obb بودش.اینو هیچکس نگفته بود.سایت اندرویدکده هم فقط خود دیتارو گذاشته بود و گفته بود بریزینش توی obb و این پوشه رو نذاشته بود

javad19

Registered User
لایک‌ها
619
آقا این آسفالت و چرا نمی شه بازی کرد.... من هم آفلاين هم»آنلاين امتحان کردم تامر حله انتخاب ماشین میره.... ولى بعدیه کادر آبی مدارهایی چیزی مربوط به انترنت نوشته.....!
چه ه ه ه کااااااااررررر باید کرد.... ؟

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
آقا این آسفالت و چرا نمی شه بازی کرد.... من هم آفلاين هم»آنلاين امتحان کردم تامر حله انتخاب ماشین میره.... ولى بعدیه کادر آبی مدارهایی چیزی مربوط به انترنت نوشته.....!
چه ه ه ه کااااااااررررر باید کرد.... ؟

دست راست یه گزینه داره اسمش یادم نیست اونو بزنی نت نمیخواد

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242

من یه رم 16گیگ کلاس4دارم مارکtwinmos
تاحالامشکلی هم نداشته ام
این قضیه فیلمبرداری وذخیره وایناچیه؟من باهاش فیلم گرفتم هیچ مشکلی ندیدم والللا....

بالا