برگزیده های پرشین تولز

منفور ترین کمپانی های ۲۰۱۳ مشخص شدند

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
ea-250x139.jpg

لیست منفورترین شرکت های سال مشخص شد.اینطور که مشخص است Electronic Arts خیلی تلاش کرده است که کارهایش را درست کند و به نتیجه هم رسیده است چون در دو سال قبل این شرکت منفورترین بوده و حالا سومین شرکت منفور است.

این بار شرکت McDonald جای همیشگی متعلق به EA را گرفته است و در صدر این لیست قرار دارد.شرکت بعدی که به این افتخار نائل شده است Abercrombie & Fitch است که امسال دل تمامی طرفداران و حامیانش را شکاند.حالا هم شرکت عزیز منفورمان که به تازگی عده ی زیادی از موسسان استودیو های زیرمجموعه اش را از دست داده است یعنی Electronic Arts.آنطور که گفته شده عرضه ی فاجعه آمیز SimCity علت اصلی این بوده است که Electronic Arts باز هم در این لیست حضور داشت باشد.

دلیل دوم:Mass Effect 3 که نام این برند را کدر کرد.منتقدان و بازیبازان انتهای یک سه گانه ی خیلی موفق را نامعلوم اعلام کرده اند و گفته اند خواسته ها و سوال های آن ها هنوز در بازی وجود داشت که این بازی به انتها رسید.پس ضربه این موج انتقادات به قدری قوی بود که شرکت سازنده یعنی EA به فکر منتشر کردن آپدیتی برای بازی فقط برای به پایان رساندن داستان آن افتاد.این شرکت مشکل دیگری هم در همان حال داشت و آن باگ های بازی BattleField4 بود که امان بازیکنان را بریده بود.

دلیل سوم:سرمایه گذاران این شرکت را متهم به گمراه کردن مردم با گفته ها و نظراتشان درباره ی موفقیت بازی کرده اند.دوباره نام برند EA به عنوان بدترین کمپانی بازی سازی معرفی شد و تنها کمپانی که در دو سال پشت سر هم امتیازهای مبهمی داشته و در این لیست حضور داشته است.

آیا شما هم نسبت به شرکت EA بدبین هستید یا این فقط عقیده ی مردم آمریکاست؟

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
اين EA واقعا اشغاله
من اصلا از game هاش راضي نيستم !!
ولي باز خوبه ما براش هزينه اي نمي كنيم , واي به حال كسايي كه ميخرن

ramtinhm

Registered User
لایک‌ها
835
اين EA واقعا اشغاله
من اصلا از game هاش راضي نيستم !!
ولي باز خوبه ما براش هزينه اي نمي كنيم , واي به حال كسايي كه ميخرن
نگو اینو ، EA عالیه ؛ فیفا ، نید فُر سپید و ......
نمیشه ازشون گذشت
این آمریکاییا سلیقه ندارن که....

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298

ramin-v

Registered User
لایک‌ها
69
والا شرکت خوبیه و بازیهای خوبی هست اما چرا همیشه جزء بدترین شرکت ها هم هست جای سوال و تعجب داره!

mohammad1091

Registered User
لایک‌ها
15
Battlefield سری
NFS سری
FIFA سری
Mass Effect سری
Dragon Age سری
Mirrors Edge
C&C Generals سری
Red Alert سری
Medal of Honor سری
SIMS سری
SIMCITY سری
Crysis سری
...
...
...
اگه بخوام همه بازیاشو بنویسم کلی میشه. هر کدوم اینایی که نوشتم خودش یه دنیاییه با میلیونها طرفدار.
منفور بودنش هم فقط برا اینه که هر از چند گاهی گند میزنه تو یه سری که باعث میشه طرفدارای اون سری دلشکسته بشن. (نمونش Mass Effect 3 که هر تصمیمی تو بازی گرفته بودمو پودر کرد و همین نید فور اسپید که همه میگیم یادش به خیر.)
یادش به خیر

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
منم از EA متنفرم!
بازیاش پر ایراد و باگ هستن، هیچ‌وقت هم بهشون رسیدگی نمی‌کنه!
نمونه بارزش سری بازیای FIFA!

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
منم به عنوان یه گیمر کوچیک موافقم ولی اینکه میگین باگ باگ نیست، واسه ما باگه چون سیستممون و مشخصاتمون گاهی اوقات نمیکشه.
ولی از لحاظ پشتیبانی و پاسخگویی -0- هست.

dmohamad188

Registered User
لایک‌ها
257
Battlefield سری
NFS سری
FIFA سری
Mass Effect سری
Dragon Age سری
Mirrors Edge
C&C Generals سری
Red Alert سری
Medal of Honor سری
SIMS سری
SIMCITY سری
Crysis سری
...
...
...
اگه بخوام همه بازیاشو بنویسم کلی میشه. هر کدوم اینایی که نوشتم خودش یه دنیاییه با میلیونها طرفدار.
منفور بودنش هم فقط برا اینه که هر از چند گاهی گند میزنه تو یه سری که باعث میشه طرفدارای اون سری دلشکسته بشن. (نمونش Mass Effect 3 که هر تصمیمی تو بازی گرفته بودمو پودر کرد و همین نید فور اسپید که همه میگیم یادش به خیر.)
یادش به خیر

البته نباید فراموش کنی که در همین سری هایی که نام بردی پروژه های شکست خورده ای هم وجود داشت . مثل:
NFS : PRO STREET`UNDER COVER` SHIFT 2
FIFA : تاقبل از 10 یا 11 همه ی نسخه هاش به کمری بودن معروف بود .
C&C GENERALS : نسخه های 1 و 2 واقعا عالی بودند و همین الان تو خیلی از گیم نت ها دارن بازی میشن ولی نسخه های بعدی واقعا فاجعه بودند.
MEDAL OF HONOR : هم که نگو مثل داداشش Battlefield فقط کپی برداری از سلطان همه ی شوتر ها یعنی Call of Duty کرده .خدا وکیلی Medal of Honor : War Fighter چه حرفی واسه گفتن داشت..؟؟؟
و در آخر Battlefield که شخصا فکر میکنم از فلسفه ی ساخت خودش کاملا دور شده . نسخه های اولی کاملا به معنی Battlefield (میدان نبرد) بود . ولی در نسخه های بعدی گیم پلی بازی به شدت افت کرد . شرکت رو آورد به کپی برداری کامل از Call of Duty .
چیزی که خیلی برای من جالبه اینه که Call of Duty : Ghost به معنای واقعی کلمه یه Battlefield هست جنگ چندین نفر به چندین نفر با استفاده از تمامی سلاح های مدرن . تانک - جنگنده F22 - لیزر ماهواره - هلی کوپتر و ... .

Mr.Te0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان بیاید از روی احساسات تصمیم نگیریم.
همین کمپانی بسیاری از بازی ها عرضه کرده است که همه ما با اونها خاطره داریم.
ولی بنده هم قبول دارم چند بازی اخیرش دارای باگ های فروانی بود ولی کلیت بازی به نظرم خوب بود.
به طور مثال BF4 خط داستانی بسیار زیبایی داشت و گیم پلی نور پردازی و باز سازی صحنه ها قابل قبول بود ولی چیزی که منو خیلی اذیت کرد باگ های بسیار زیادی در سطح بازی بود.

king_artur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
البته نباید فراموش کنی که در همین سری هایی که نام بردی پروژه های شکست خورده ای هم وجود داشت . مثل:
NFS : PRO STREET`UNDER COVER` SHIFT 2
FIFA : تاقبل از 10 یا 11 همه ی نسخه هاش به کمری بودن معروف بود .
C&C GENERALS : نسخه های 1 و 2 واقعا عالی بودند و همین الان تو خیلی از گیم نت ها دارن بازی میشن ولی نسخه های بعدی واقعا فاجعه بودند.
MEDAL OF HONOR : هم که نگو مثل داداشش Battlefield فقط کپی برداری از سلطان همه ی شوتر ها یعنی Call of Duty کرده .خدا وکیلی Medal of Honor : War Fighter چه حرفی واسه گفتن داشت..؟؟؟
و در آخر Battlefield که شخصا فکر میکنم از فلسفه ی ساخت خودش کاملا دور شده . نسخه های اولی کاملا به معنی Battlefield (میدان نبرد) بود . ولی در نسخه های بعدی گیم پلی بازی به شدت افت کرد . شرکت رو آورد به کپی برداری کامل از Call of Duty .
چیزی که خیلی برای من جالبه اینه که Call of Duty : Ghost به معنای واقعی کلمه یه Battlefield هست جنگ چندین نفر به چندین نفر با استفاده از تمامی سلاح های مدرن . تانک - جنگنده F22 - لیزر ماهواره - هلی کوپتر و ... .
Well said

SAEED VS DARK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
ea چرا باید منفور بشه؟؟؟:general705:

wparker

Registered User
لایک‌ها
80
من EA رو بخاطر بازی کرایسیس تحسین می کنم.
اگر همین یک بازی رو در نظر بگیریم حسابش از بقیه جدا میشه!

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
همیشه توی اینجور نظرسنجی ها ، چه مثبت یا منفی ، آدمها یا شرکتهای بزرگتر ، موفق تر و با حاشیه ی بیشتر در صدر قرار می گیرن.

پ.ن مثل اون نظرسنجی چندسال پیش که درباره ی زشتترین بازیکنهای فوتبال در جهان بود و رونالدینهو و وین رونی اول شده بودن [emoji1]
در واقع مردم از بین مشهورترین و بهترین بازیکنهایی که می شناختن رونالدینهو و وین رونی رو زشت ترین تشخیص دادن نه از بین همه ی بازیکنان دنیا

Last edited:

Darkside Fury

Registered User
لایک‌ها
89
Mass Effect 3 رو هنوز که بهش فکر میکنم اعصابم میریزه بهم
چقدر توی بازی غرقمون کردن ولی آخرش همه چی بد تموم شد !!!!!!
1پایان که فقط رنگاش فرق داشت و یک سری تصاویر کوتاه جزئی
حیف شد واقعاً

ashkan s

Registered User
لایک‌ها
34
بازيهاي قابل تحسين زيادي داره، اما هميشه يه جاهايي يه كارايي ميكنه كه تا آخر دليلش و نميفهمي :general208:

green lantern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من عالیه فیفا14 دیوانست:general609:

بالا