برگزیده های پرشین تولز

فروش سیستم حرفه ای 1155 در حد اک

vidic

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام خدمت دوستان

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه قصد فروش این سیستمو دارم سیستم تازه خریداری شده و هنوز وقت نکردم تو کیس بزارم تمام قطعه ها در حد اکه وگارانتی دارند و وسایل و کارتون هاشونم موجوده سیستم در سلامت کامل هستش و هیچگونه مشکلی نداره و دلیل فروش هم اینه که برای گیم جمع کرده بودم ولی دچار خشگی چشم شدم و نمیتونم بازی کنم فقط و فقط همین. مین و سی پی یو با هم فروخته میشن مگر اینکه برای هردومشتری باشه تا تکی بفروشم .

فروش بصورت تکی هم برقراره عزیزان

excl.gif
از دوستان خواهش میکنم اسپم وکارشناسی نکنن هر کسی جای دیگه ارزونتر سراغ داره بهتر سراغ داره بره بخره قیمت زیر پایه هم ندین ممنون بابت همکاری
excl.gif

1: cpu:i72600k سی پی یو تمیزه و ساخت کشور مالزی هستش باکس نداره ولی فن اورجینال هم داره فروخته شد

2:cooler: matrix600 کولر به همراه خمیره z5 و با متعلقات کامل فروخته شد

3:motherord: asus sabertoothp67 مین بورد خیلی تمیزه و وسایل و کارتون داره و گارانتی ویستا طلایی داره اتمام گارانتی 20/05/2015
فروخته شد
4:vga: asus gtx 770 du oc کارت گرافیک که دیگه نیاز به تعریف نداره هنوز بوی اک میده گارانتی سه سال سازگار داره تاریخ6/7/2016
فروخته شد
5: (memory: 8gb 1600(2*4 مموری ها چهار عدد 2 گیگ هستند که جفت جفت تو یه پکن گارانتی یه جفت پاسارگاده یه جفت دیگه اتلانتیک اگر اشتباه نکنم
فروخته شد
6:power: 650 oc green پاور خیلی تمیزه تمام وسایل هاش هستش فقط یه کابل گرافیکش دست دوستمه که میگیرم ازش گارانتی پاور هم تا 22-05-1397 هستش
فروخته شد
7:case:green magnom کیس تمیزه و خط و خش نداره وتازه دادم بیرون توشو برام مشکی کردن بعد جای هاردشو در اوردم چون گرافیک قبلیم جا نمیشود ولی جای هارد موجوده
فروخته شد
8:hdd:1.0TB western 64mb هارد کاملا سالمه و تعمییر نشده تا حالا و 3ماهه گارانتیش تموم شده فروخته شد

70192950029726584975_thumb.gif

Last edited:
  • Like
Reactions: p.x

gelen368

Registered User
لایک‌ها
144
داداش هارد و رم (یه جفت ) پایه ماله من

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
یک جفت دیگه رم پایه برای ما

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
عزیز من چنتا قطعه رو میخوام
جسارتاً اگر امکان ابتدا ارسال هست با توجه به سابقه بفرمایید تا پیشنهاد بدیم خدمتتون

vidic

Registered User
لایک‌ها
35
عزیز من چنتا قطعه رو میخوام
جسارتاً اگر امکان ابتدا ارسال هست با توجه به سابقه بفرمایید تا پیشنهاد بدیم خدمتتون
دوست عزیز اگر کسی رو دارید تهران یا کرج بیاد حضوری تست کنم تحویل بدم بهتره اگر هم ندارید با توجه به امتیاز شما امکانش هست (شما کدوم شهر هستید عزیز)

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
دوست عزیز اگر کسی رو دارید تهران یا کرج بیاد حضوری تست کنم تحویل بدم بهتره اگر هم ندارید با توجه به امتیاز شما امکانش هست (شما کدوم شهر هستید عزیز)
ممنون از حسن اعتمادتون
بنده پاور+رم ها (هر 4 تا) رو میخوام
البته با یه تخفیف خیلی کوچولو نسبت به پایه :)
راستی عزیز ببینم امشب چلسی رو چی کار میکنینا،بی صبرانه منتظر برد منچسترم،چلسی نباید شاخ شه :cool:

vidic

Registered User
لایک‌ها
35
ممنون از حسن اعتمادتون
بنده پاور+رم ها (هر 4 تا) رو میخوام
البته با یه تخفیف خیلی کوچولو نسبت به پایه :)
راستی عزیز ببینم امشب چلسی رو چی کار میکنینا،بی صبرانه منتظر برد منچسترم،چلسی نباید شاخ شه :cool:
ممنون دوست عزیز رم ها پایه مشتری داره بعد زیر پایه نمیتون بدم

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
ممنون دوست عزیز رم ها پایه مشتری داره بعد زیر پایه نمیتون بدم
عزیز وقتی میگم یه تخفیف کوچولو یعنی فوقش در حد ارسال
من دارم هر 4 رم و پاور رو بر میدارم دیگه
اوکیه؟بیخیال اصن ارسالش هم با خودم.تیپاکس پس کرایه بفرست

komeyl67

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
87

vidic

Registered User
لایک‌ها
35
عزیز وقتی میگم یه تخفیف کوچولو یعنی فوقش در حد ارسال
من دارم هر 4 رم و پاور رو بر میدارم دیگه
اوکیه؟بیخیال اصن ارسالش هم با خودم.تیپاکس پس کرایه بفرست
دوست عزیز اگر به قیمت پایه خریدار هستید باید تا پایان مزایده صبر کنید بعد هم همونطور که گفتم رم ها پایه مشتری داره

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
1 هفته ؟!
اوکی
ببخشید بنده انصراف میدم

saeed1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز قیمت اخرتون برای کل سیستم چنده به جز قوتی کیس من خریدار واقعی هستم دو سه تا سیستم دیگه هم دیدم من برا گیم میخوام گرافیک شما بهتره قبلا هم گرافیک ازتون میخواستم ندادید این دفعه راه بیاید بخرم اگر کلا بخوام به قیمت فوری حساب میکنید یا پایه در صورت توافق باید تا پایان مزایده وایسم
ممنون

moty

Registered User
لایک‌ها
217
چه مزایده طولانی یی -هاردو پایه هستم البته اعتبار تا 24ساعت دیگه

بالا