برگزیده های پرشین تولز

از کجا و چطوری download کنیم؟

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب راستش بخواین تازگیها فهمیدم خیلی کم پیش میاد چیزهایی که میخوام دانلود کنم رو پیدا کنم!
در حالیکه مطمئن هستم هستند!
مثلآ من میخوام چند تا فول البوم دانلود کنم اما خوب کم میشه بتونم پیدا کنم!
به هر حال اگر کسی سایتی و یا روشی برای دانلود داره به من هم بگه!
از این سایت های share هم اگر کسی اطلاعات کاملی داره لطف کنه و بگه

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خب راستش بخواین تازگیها فهمیدم خیلی کم پیش میاد چیزهایی که میخوام دانلود کنم رو پیدا کنم!
در حالیکه مطمئن هستم هستند!
مثلآ من میخوام چند تا فول البوم دانلود کنم اما خوب کم میشه بتونم پیدا کنم!
به هر حال اگر کسی سایتی و یا روشی برای دانلود داره به من هم بگه!
از این سایت های share هم اگر کسی اطلاعات کاملی داره لطف کنه و بگه

عزیزم به نظر من شما احتمالاً روش های جستجو در اینترنت رو بلد نیستی !!!

من یه E-Book فارسی دارم به نام گوگل هکینگ ... اونو برات Upload میکنم بخون ...
روشهای جالبی برای جستجو با سایت گوگل هست ... :blush:
ر

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
عزیزم به نظر من شما احتمالاً روش های جستجو در اینترنت رو بلد نیستی !!!

من یه E-Book فارسی دارم به نام گوگل هکینگ ... اونو برات Upload میکنم بخون ...
روشهای جالبی برای جستجو با سایت گوگل هست ... :blush:
ر

لطف میکنی دوست خوبم :happy:
البته بیشتر مد نظرم سیستم های sharing هست چون من مثلآ فول البوم u2 رو میخوام به خاطر قوانین کپی رایت و ... هیچ سایتی این کار رو به صورت رسمی نمیکنه اما میشه تو سیستم های sharing پیداش کرد
منظورم سرچ کردن سایت ها نیست!
سرچ کردن سرور ها و هاستها ست
یعنی بدون اینکه درگیر خود سایت بشی بتونی دانلود کنی!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
لطف میکنی دوست خوبم :happy:
البته بیشتر مد نظرم سیستم های sharing هست چون من مثلآ فول البوم u2 رو میخوام به خاطر قوانین کپی رایت و ... هیچ سایتی این کار رو به صورت رسمی نمیکنه اما میشه تو سیستم های sharing پیداش کرد
منظورم سرچ کردن سایت ها نیست!
سرچ کردن سرور ها و هاستها ست
یعنی بدون اینکه درگیر خود سایت بشی بتونی دانلود کنی!

منم منظورم همون بود !!! یعنی بتونی فایل پیدا کنی از سرور سایتهای Sharing ...

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب به خاطر همین که نمیدونم دارم میپرسم!!!
حالا هر کی میدونه بگه!

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
خب به خاطر همین که نمیدونم دارم میپرسم!!!
حالا هر کی میدونه بگه!
ببنيد ، يكي از بهترين منابع براي موزيك oink هستش ! ولي اين يه Private Tracker هستش كه شما تا عضوش نباشي نميتوني ازش استفاده كني !
خوب حتما ميگيد ميريم عضو ميشيم ديگه ! ولي يه مسئله اي هست !
به قول خودشون :
How to join OiNK's Palace

OiNK's Pink Palace is a private community. Currently there is no open registration. You will need to get invited to join.

If you don't know any OiNK member who could invite you, you're probably out of luck for an account.

If you have an OiNK account that is currently disabled, please speak with a moderator in #oink-help. Do
not seek a new invitation, you won't be able to use it anyway.

ميبينيد كه عضويت توي اين تركر ها تقريبا غير ممكنه ! مگه اينكه كسي رو اونجا بشناسيد كه بتونه دعوتتون كنه !! يا اينكه براي به دست آوردن يه اينوايت ، بايد Trade كنيد ! بدين معنا كه شما هم اينوايت تركري همسطح يا بهتر را با اين معاوضه كنيد !

توي filesharingtalk ميتونيد اطلاعاتي كسب كنيد !
نكته بعدي فعاليت توي اين تركر هاست ! خيلي هاشون خط هاي زير 1 مگ رو اصلا جز آدم حساب نميكنند و بلافاصله بن ميشيد ! همينطور قوانين سختي دارند كه با كوچكترين تخلف سريعا بن ميشيد و هيچ شانسي براي بازگشت دوباره نداريد !!

به هر حال ، توي تركر هاي عمومي ا نسبتا عمومي من Isohunt , Fenopy , Demonoid , Mininova, Torrents portal رو پيشنهاد ميكنم..

البته بين اينا Demonoid يه تركر Level 2 هستش . عضويتش بسته است و با دعوت هستش ولي روزهاي جمعه عضو تازه ميگيرند !

File MP3 دات Org هم يه تركر خوبه !

در صورت نياز بيشتر توضيح ميدم.

amgh_12

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز برای نرم افزار و برنامه هم میتونید همچین جاهایی معرفی کنید .
یا یه جایی مثل usenext که البته بشه ازش اکانت گرفت ، راستی شنیدم به اینها میگن گروههای خبری شما میتونید توضیحات بیشتری بدید . در ضمن در مورد IRC هم اگر بتونید اطلاعاتی بدید یا منابعی معرفی کنید خیلی خوبه . من فقط میدونم یه جور سیستم گفتگو هست که خوب حتما اصطلاحات خاص خودش رو هم داره و اگر کانال های خوب وارز و هک رو میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
.

نميدونم اين ميتونه به درد بخوره يا نه ولي براي جستجوي فايل هاي تورنت از اين سايت زير من استفاده مي کنم که امکان جستجو کردن در چندين تورنت سرچ انجين معروف رو از داخل يک صفحه فراهم کرده و لازم نيست هربار نام يکي از اين جستجوگرهاي تورنت را وارد کنيد و دنبال فايل مورد نظر بگرديد. لينکش اينه:

http://torrentscan.com/

براي من که تا به حال خيلي خوب بوده (صرفه جويي در وقت و انرژي ^_^) اميدوارم براي شمام خوب باشه (البته اگر اصلا از تورنت استفاده مي کنيد).

eMule هم البته من استفاده نکردم ولي ظاهرا از شير مرغ تا جون آدميزاد توش گير مياد، البته گويا نوبت گرفتن و تو صف ايستادن هم داره
242.gif

.

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
.

نميدونم اين ميتونه به درد بخوره يا نه ولي براي جستجوي فايل هاي تورنت از اين سايت زير من استفاده مي کنم که امکان جستجو کردن در چندين تورنت سرچ انجين معروف رو از داخل يک صفحه فراهم کرده و لازم نيست هربار نام يکي از اين جستجوگرهاي تورنت را وارد کنيد و دنبال فايل مورد نظر بگرديد. لينکش اينه:

http://torrentscan.com/

براي من که تا به حال خيلي خوب بوده (صرفه جويي در وقت و انرژي ^_^) اميدوارم براي شمام خوب باشه (البته اگر اصلا از تورنت استفاده مي کنيد).

eMule هم البته من استفاده نکردم ولي ظاهرا از شير مرغ تا جون آدميزاد توش گير مياد، البته گويا نوبت گرفتن و تو صف ايستادن هم داره
242.gif

.
من به شما Fenopy , Yotoshi رو هم پيشنهاد ميكنم تست كنيد :d

frog

Registered User
لایک‌ها
36
برای دانلود از تورنت ها حتمآ باید عضو جایی باشیم یا نه!؟

نه برای همشون نمی خواد ، البته من خودم تا حالا با مورد عضویتی برنخوردم

از torrentz.com هم برای سرچ استفاده میکنم یه طورای به بقیه لینک میده ، من که ازش راضی ام

در مورد Tracker هم اگه Ghamnevis جان بیشتر توضیح بدن ممنون میشم چون منم دقیقآ نمیدونم که چین

اگه هم دنبال فول آلبوم فارسی میگردی ++DC بهترینه .

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
من با تورنت کار نکردم اما واقعا به قول persiana تو emule از شیر مرغ تا جون ادمیزاد پیدا میشه (من با اینکه سرچ اینترنتم خوبه بعضی مواقع نرمافزارهای خاص کرک شدهای رو نتونستم گیر بیارم که به راحتی تو emule گیر اوردم) کار باهش هم فکر میکنم راحت تر از تورنت باشه

بالا