برگزیده های پرشین تولز

در خواست پورتال برای فروشگاه آنلاین ؟

sir.sam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان گرامی :

من یک پورتال خوب و کامل می خواهم برای یک فروشکاه آنلاین ، دوستان اگر لینک واسه نمونه بدن و راهنمائی کنند ممنون می شم .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دوستان گرامی :

من یک پورتال خوب و کامل می خواهم برای یک فروشکاه آنلاین ، دوستان اگر لینک واسه نمونه بدن و راهنمائی کنند ممنون می شم .
میدونم بعد از این پست من همه اوپن سورس باز ها میریزن محکومم میکنن !
ولی میتونم با ام تی یدونه هلو شو در بیارم
306.gif

sir.sam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستتون درد نکنه ، ممنون از وقتی که گذاشتید . جالب بود ، من می تونم به عنوان یک فروشگاه آنلاین مطمعن ازش استفاده کنم ؟

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
بله حتما
این نسخه فارسی شدهی OS Commerce هست البته با تغییرات
البته یه سری ضعف ها هم داره که فرهاد قول داده حلش کنه
خلاصه که تو اپن سورس ها و free و برای شروع این بهترین هست
و اگر هم برنامه نویسی بلد باشی میتونی خودت اونجور که میخوای تغییرش بدی

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چندي قبل اين برنامه رو روي سرور نصب کردم براي يه بنده خدايي که تست کنه ببينه چه جوري هست
بعد روي سرور در مسير ديگه اي بود مثلا شاخه commerce
انجمن يا سايت اصلي خودم هم در www روت سرور خوب داشتم کار مي کردم اتفاقاً مدير سرور هم در ياهو مسنجر آنلاين بود
بعد ديدم سايت خودم اصلا بالا نمي ياد داره و خيلي آروم مرورگر داره پيش مي ره مدير سرور گفت يه ديتابيس هست همه فضاي رم سرور رو اشغال کرده هيچي باز نمي شه گفتم اسم ديتابيس چيه گفت فرضا forsh بعد من اولش متوجه نشدم بعد که دقت کردم ديدم اي داد بيداد که مال همين فروشگاه بوده بعد انگار که سرور ديگه هيچ کاريش نمي شه کرد سرور رو ريستارت کرد به من هم گفت که سريع پاکش کن
البته من نمي دونم چي شده بود ولي به هر حال اين اتفاق افتاد حتي اروري هم که سرور مي زد نشون داد همش مربوط به ديتابيس همين فروشگاه بود با اين که من فروشگاه رو بدون هيچ مشکلي نصب کرده بودم
با تشکر

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
چندي قبل اين برنامه رو روي سرور نصب کردم براي يه بنده خدايي که تست کنه ببينه چه جوري هست
بعد روي سرور در مسير ديگه اي بود مثلا شاخه commerce
انجمن يا سايت اصلي خودم هم در www روت سرور خوب داشتم کار مي کردم اتفاقاً مدير سرور هم در ياهو مسنجر آنلاين بود
بعد ديدم سايت خودم اصلا بالا نمي ياد داره و خيلي آروم مرورگر داره پيش مي ره مدير سرور گفت يه ديتابيس هست همه فضاي رم سرور رو اشغال کرده هيچي باز نمي شه گفتم اسم ديتابيس چيه گفت فرضا forsh بعد من اولش متوجه نشدم بعد که دقت کردم ديدم اي داد بيداد که مال همين فروشگاه بوده بعد انگار که سرور ديگه هيچ کاريش نمي شه کرد سرور رو ريستارت کرد به من هم گفت که سريع پاکش کن
البته من نمي دونم چي شده بود ولي به هر حال اين اتفاق افتاد حتي اروري هم که سرور مي زد نشون داد همش مربوط به ديتابيس همين فروشگاه بود با اين که من فروشگاه رو بدون هيچ مشکلي نصب کرده بودم
با تشکر

سلام و علیکم
عزیز من تا حالا بیشتر از صد بار این برنامه رو نصب کردم و هیچ مشکلی نیز پیش نیامده
از بچه ها هم یه همچین چیزی نشنیده بودم
امیدوارم موفق باشید
خدا نگهدار

بالا