برگزیده های پرشین تولز

كمك براي فعال كردنJabra 250

darvag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض احترام، براي من يه گوشي K-JAM از اونور آب فرستادن و تا چند وقت پيش هندزفري بلوتوث اون فعالبود ولي با نصب دوباره ي ويندوز (Clear Storage) ديگه كار نميده و وقتي هم كه براي (New Parentship) سرچ مي كنم با اينكه بلوتوث گوشي هم فعاله و هم (Discoverable ) اونو شناسايي نمي كنه ؛ وقتي هم دكمه ي روي هندزفري رو ميزنم يه صفحه باز ميشه كه با انتخاب Yes از من يه Pass Key ميخاد كه من نمي دونم بايد چه كدي وارد كنم؛ در ضمن در اين مورد كد هاي 0000 ؛ 1111 ؛ 000 ؛ 111 ؛ 12345 ؛ 1234 رو هم به توصيه ي دوستي امتاحان كردم بازم كار نداد، ممنون ميشم اگر راهنمايي بفرماييد.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
با عرض احترام، براي من يه گوشي K-JAM از اونور آب فرستادن و تا چند وقت پيش هندزفري بلوتوث اون فعالبود ولي با نصب دوباره ي ويندوز (Clear Storage) ديگه كار نميده و وقتي هم كه براي (New Parentship) سرچ مي كنم با اينكه بلوتوث گوشي هم فعاله و هم (Discoverable ) اونو شناسايي نمي كنه ؛ وقتي هم دكمه ي روي هندزفري رو ميزنم يه صفحه باز ميشه كه با انتخاب Yes از من يه Pass Key ميخاد كه من نمي دونم بايد چه كدي وارد كنم؛ در ضمن در اين مورد كد هاي 0000 ؛ 1111 ؛ 000 ؛ 111 ؛ 12345 ؛ 1234 رو هم به توصيه ي دوستي امتاحان كردم بازم كار نداد، ممنون ميشم اگر راهنمايي بفرماييد.

این سوال رو باید قسمت سوال جواب بپرسید دوست عزیز:blush:

ولی چون پست اولتون هست ....:)

شما باید مجدد هندزفری تون رو ریست کنید و دوباره به شناسایی گوشیتون در بیارید:)

موفق باشید:)

darvag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این سوال رو باید قسمت سوال جواب بپرسید دوست عزیز:blush:

ولی چون پست اولتون هست ....:)

شما باید مجدد هندزفری تون رو ریست کنید و دوباره به شناسایی گوشیتون در بیارید:)

(اگر جاي سوال رو اشتباه انتخاب كردم پوزش مي طلبم اما من فكر كردم اين قسمت مربوط به رفع اشكال باشه؟!) ، ولي به هر حال اگر ممكنه به كم بيشتر راهنمايي كنيد اين كاري رو كه شما گفتيد چند بار انجام دادم بي فايده بود ؛ به يه راهنمايي جامع تر احتياج دارم ؛ چه كدي رو بايد به عنوان Pass Key وارد كنم؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
(اگر جاي سوال رو اشتباه انتخاب كردم پوزش مي طلبم اما من فكر كردم اين قسمت مربوط به رفع اشكال باشه؟!) ، ولي به هر حال اگر ممكنه به كم بيشتر راهنمايي كنيد اين كاري رو كه شما گفتيد چند بار انجام دادم بي فايده بود ؛ به يه راهنمايي جامع تر احتياج دارم ؛ چه كدي رو بايد به عنوان Pass Key وارد كنم؟

دوست عزیز شما میدونید چه جوری هندزفری رو ریست کنید؟؟؟؟:blush:

اگر ریست بشه هیچ مشگلی دیگه ندارید نیاز به Pass Key این حرفا هم نیست

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
مگه منظور شما از ريست كردن اين نيست كه دكمه ي پاسخ به تماس روي هندزفري رو چند ثانيه نگه داريم تا خاموش بشه و بعدش دوباره روشنش كنيم؟ ( اگه جواب مثبته من اين كارو انجام دادم نتيجه نداد)

نه خیر دوست عزیز تو دفتر چه نوشته چه جوری ریست میشه فکر کنم باید 2 تا دکمه کم و زیاد کردن بعلاوه روشن خاموش کردن رو 5 تانیه بگیری:)

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
كدي كه درخواست ميكنه 0000 هستش

بالا