برگزیده های پرشین تولز

کمک درباره ی فاوو کارت

pooyarm

Registered User
لایک‌ها
0
سلام...
من توی فاووکارت عضو شدم و الان اعتبار برای گرفتن کارت رو کسب کردم، اما جدیدا برای گرفتن کارت به مدارکی مثل گواهینامه یا شناسنامه و همچنین قبض آب یا برق یا تلفن برای تایید نشانی میخواد و کاربر هم باید بالای 18 سال باشه...
مشکل من اینه که بالای 18 سال نیستم، و همچنین میخواستم بدونم با گواهینامه ی ایران (که به زبان فارسیه) و قبض برق و تلفن که اوناهم فارسین مشکلی نداره؟ راستی قبض تلفن و برق و آب ما هم به نام خودمون نیست...

کسی میتونه کمکم کنه که چیکار میتونم بکنم؟
ممنون میشم منم کنید

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سلام...
من توی فاووکارت عضو شدم و الان اعتبار برای گرفتن کارت رو کسب کردم، اما جدیدا برای گرفتن کارت به مدارکی مثل گواهینامه یا شناسنامه و همچنین قبض آب یا برق یا تلفن برای تایید نشانی میخواد و کاربر هم باید بالای 18 سال باشه...
مشکل من اینه که بالای 18 سال نیستم، و همچنین میخواستم بدونم با گواهینامه ی ایران (که به زبان فارسیه) و قبض برق و تلفن که اوناهم فارسین مشکلی نداره؟ راستی قبض تلفن و برق و آب ما هم به نام خودمون نیست...

کسی میتونه کمکم کنه که چیکار میتونم بکنم؟
ممنون میشم منم کنید
عزيز اين فاوو كارت به شرطي بهت مجاني كارت رو ميده كه زيرمجموعه هاتون يا همونايي كه از طريق شما رجيستر كردند !از فاوو كارت خريد كنند . كارت Mastro Card رو و هزينه پستش رو بدن

pooyarm

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی من که الان 30 دلار توی سیستمش دارم نمیتونم 15 دلارشو صرف خریدن کارتش بکنم؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
یعنی من که الان 30 دلار توی سیستمش دارم نمیتونم 15 دلارشو صرف خریدن کارتش بکنم؟
من تيكت زدم ازشون سئوال كردم اونا اينجوري گفتن كه نميشه
167.gif

pooyarm

Registered User
لایک‌ها
0
شما خودتون هم فاوو کارت نگرفتید؟

بالا