برگزیده های پرشین تولز

......::::::::سوپر مارکت ::::::::::........نیازمند راهنمایی شما هستیم!!!

ali-h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
دوستانی که سوپر مارکت دارن یه راهنمایی بکنن که معمولا روی جنسای خارجی مثل شکلات و آبنبات چند درصد میکشن؟
کسی هست که این اواخر خریده باشه که بتونه قیمت خریدشو بده؟مثلا (کیندر،کیت کت چانکی،تویکس و ...)
یا دوستانی که تو کار پخش هستند معمولا چند درصد روی این اقلام میکشن؟
و قیمت جدید دارن؟
خداییش اگه کسی میدونه بگه که خیلی نیاز دارم
دمتون گرم

navidmi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان لطفآ بشتر فعال باشن ..استفاذه کنیم ....

سوالم در مورد یخچال های رو باز هست که چه مزیت و معایبی دارن ...قیمت ها در چه حدی هست ؟

xms

Registered User
لایک‌ها
387
رییس اتحادیه سوپرمارکت‌داران:
مردم از هر مغازه‌ای خرید نکنند/حداقل متراژ یک سوپرمارکت 70 متر است

رییس اتحادیه سوپرمارکت و مواد پروتئینی گفت: در هر خیابان ممکن است چندین مغازه با نام سوپرمارکت فعالیت کند اما هر مغازه‌ای سوپرمارکت نیست و در سطح شهر تهران، پردیس و بومهن تنها 400 سوپرمارکت فعالیت می‌کنند.

سعید درخشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی عملکرد سوپرمارکت‌های شهر تهران گفت: یکی از شاخص‌هایی که یک سوپرمارکت باید داشته باشد این است که باید متراژ آن حداقل بین 70 تا 100 متر باشد.

وی ادامه داد: برخی سوپرمارکت‌ها نیز متراژی تا 400 متر یا بیشتر دارند، لذا مکان‌هایی که متراژ آنها کمتر از 70 متر است به هیچ وجه سوپرمارکت به حساب نمی‌آیند.

درخشانی با اشاره به این‌که سوپرمارکت‌های زیرنظر اتحادیه سوپرمارکت و مواد پروتئینی به هیچ وجه تخلف ندارند زیرا مدام توسط اتحادیه سرکشی می‌شوند، خاطر نشان کرد: بسیاری از مکان‌هایی که به عنوان سوپرمارکت در حال فعالیت هستند یا جواز ندارند یا زیرنظر اتحادیه سوپرمارکت‌داران نیستند.

رییس اتحادیه سوپرمارکت و مواد پروتئینی با تاکید بر این‌که هرکسی در هر جایی مکانی را با عنوان سوپرمارکت راه‌اندازی کرده تخلف کرده است، بیان کرد: فعالیت این واحدها بدون مجوز باید از سوی سازمان تعزیرات و بازرسی اصناف و سازمان حمایت متوقف شود.

به گفته وی این واحد‌های بدون مجوز که زیر نظر هیچ اتحادیه‌ای قرار ندارند معمولا قیمت‌ها را بیش از آنچه که روی آن درج شده به فروش می‌رسانند که علاوه بر این قبیل تخلفات فعالیت بدون مجوز نیز تخلف دیگری است که باید سریعا متوقف شود.

درخشانی با بیان این‌که هرگونه تخلف از سوی واحد‌های صنفی مجوزدار از سوی اتحادیه سوپرمارکت و مواد پروتئینی به سرعت مورد بررسی قرار می‌گیرد، خاطر نشان کرد: مردم نیز در صورت مشاهده چنین واحد‌های متخلفی باید سریعا موضوع را به شماره 124 اطلاع داده یا با اتحادیه تماس بگیرند.

به گفته وی بازرسان اتحادیه گزارش تخلف را بررسی می‌کنند و اگر واحد صنفی زیرنظر اتحادیه باشد به سرعت با آن برخورد می‌شود.

او با بیان این که در صورت شکایات ابتدا بررسی می‌شود که واحد صنفی زیرنظر کدام اتحادیه است و اصلا جواز کسب دارد یا خیر گفت: اگر این تخلف از سوی واحد صنفی زیر نظر اتحادیه ما بود باید جوابگو هستیم، ولی این اطمینان را می‌دهم که سوپرمارکت‌داران نه تنها تخلف گرانفروشی ندارند بلکه بعضا از قیمت درج شده روی کالا نیز ارزان‌تر می‌فروشند.

درخشانی با تاکید بر این‌که مغازه‌های کوچک جزو اتحادیه سوپرمارکت‌داران نیستند، تصریح کرد: جواز سوپرمارکت‌ها باید در مغازه‌ها نصب شود.

وی با اشاره به این که در حال حاضر در سطح شهر تهران پردیس و بومهن تنها 400 سوپرمارکت مجوز داشته و زیر نظر اتحادیه سوپرمارکت و مواد پروتئینی فعالیت می‌کنند، خاطر نشان کرد: مابقی مغازه‌هایی که با نام سوپرمارکت فعالیت می‌کنند یا جواز ندارند یا زیرنظر اتحادیه خوار‌وبار، عطار و سقط‌ و لبنیات هستند و در صورت تخلف اتحادیه‌های فوق باید به موضوع ورود پیدا کنند.

انتهای پیام

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
وام هم میدن؟:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
مگه مغازت دوربین نداره؟فیلمشو بگیر یا صداشو ظبت کن
بعدش شهرداری فقط میتونه به عوارض سالانه ملک گیر بده نه چیز دیگه ای اگه عوارض سالانه رو دادین دیگه نمیتونه بهتون گیر بده
شما هنوز نزدی؟:D

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
دوستان سلام
یه مدتیه کار من هم از رونق افتاده (داروخانه دامپزشکی) به علت گران شدن نهاده های دامی خشکسالی و ارزون شدن گوشت و خیانت همکاران...که توی یه شهرستان پرت کار میکنم .میخوام خودمو جمع جور کنم برگردم ارومیه واسه زدن یک مغازه سوپر مارکت و سوپر پروتئینی فکر کنم بتونم حدود 150 میلیونی جور کنم البته تا 200 هم شاید بشه افزایش داد. به نظرتون در کنار تاسیس سوپر مارکت میشه سوپر پروتئینی (عرضه گوشت منجمد مرغ گوسفند ماهی و ...) زد یا باید جداگانه باشه مجوزش جداگانست یا یکیه؟
و یه سوال مهم با دارایی چطور تا میکنید؟زیاد گیر میدن؟داروخانه بند ج هستش و مالیات شاملش نمیشه!
اخلاق خوب حوصله زیاد و خستگی ناپذیری از صفات بارزمه:D یعنی الانم که خانوم رو میفرستم خونه پدرش ساعت 8 صبح تا 11 شب بدون وقفه کار میکنم ناهارم میگم میارن دم مغازه.چک و چک بازی هم خوراکمه اصول کار تو بازار رو تو صنف خودم فوت آبم ولی این صنف رو نه که زود یاد میگیرم.بیشتر دوست دارم کارمو نقدی شروع کنم

pain1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا سلام خسته نباشید . شدیدا به راهنماییتون نیاز دارم من با یه شریک مطمعن داریم سوپر مارکت میزنیم ولی من دو دلم بد جوری نگرانم. سرمایه بالایی براش میخواییم خرج کنیم . 180 م من میزارم 100 هم شریکم . میخوام 24 ساعته باز باشیم دنبال یجایه خوبم میگردیم . بد جور دو دلم میترسم بخورم زمین . انتظار 10 ت تا 15 ت سودو در ماه دارم به نظر شما چی کنم میرزه برم سمتش ؟ نظرتون راجب رهن کامل مغازه چیه ؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
اقا سلام خسته نباشید . شدیدا به راهنماییتون نیاز دارم من با یه شریک مطمعن داریم سوپر مارکت میزنیم ولی من دو دلم بد جوری نگرانم. سرمایه بالایی براش میخواییم خرج کنیم . 180 م من میزارم 100 هم شریکم . میخوام 24 ساعته باز باشیم دنبال یجایه خوبم میگردیم . بد جور دو دلم میترسم بخورم زمین . انتظار 10 ت تا 15 ت سودو در ماه دارم به نظر شما چی کنم میرزه برم سمتش ؟ نظرتون راجب رهن کامل مغازه چیه ؟
اگر هیچ کدوم تا حالا تجربه سوپری و شاگردی کردن ندارید 10میلیون هم در این زمینه هزینه نکنیدچه برسه 280میلیون هر کاری در بازار باید از شاگردی شروع بشه.اگر شاگردی کرده بودید اصلا این سوال را نمی پرسیدید .حالا بر فرض که تجربه هم دارید به نظر من سرمایه گذاری مساوی کنید اگر نه بعدا به مشکل می خورید با 200میلیون هم میشه یدونه سوپر راه انداخت .البته تمام این فاکتورها به جای سوپر و.......بر می گرده

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
دوستانی که سوپری راه انداختن از وضعیت درآمد هم بگن
از کجا ها باید مجوز بگیریم یا نگیریم و قانون جنگله؟!

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
دوست عزیز یه ایده جدید و خوب هست.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی سوپرمارکت با تخفیف!

الان خیلی از افراد بخاطر مشغله کاری، کمر و پا درد، رسیدن مهمون، صرفه جویی در وقت، ترافیک وحشتناک خیابون ها، وجود عامل تشویقی تخفیف و راحتی بیشتر خرید،
از سوپرمارکت اینترنتی استقبال میکنن!

در ضمن چون سوپری ها، اصلاً هیچ وقت تخفیفی نمیدن،
این کار جالبی هست!

یه فروشگاه خیلی خوب سال ها قبل تو تهران راه اندازی شده اینم لینکش: http://www.chare.ir/

فروشگاه چاره که قسمت محصولات سوپرمارکتش مخصوص تهران هست و اجناسش رو با تخفیف تا 20 درصد هم میده.

برای شروع کار با یه یا چند هایپرمارکت بزرگ شهرتون قرارداد ببندین
و اجناس رو با پیک موتوری برای مشتریان بفرستین.

اینجوری چون سرمایه خودتون رو درگیر کار نمیکنین و فقط هزینه راه اندازی سایت هست،
خیلی خوب و مطمنه.

بعدش اگه استقبال شد و کارتون گرفت،
میتونین خودتون یه سوله رو اجاره یا خرید کنین
و اجناس رو داخل اون انبار کنین.

این کار یه جور دلالی هست
و الان یکی از راحت ترین و پر سودترین کارها، واسطه گری و دلالی هست.

pain1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوپری عالی از نظر موقعیتش چیا ملاکه ؟ خواهشا سوپر مارکن دارا ج بدن . به نظر تون جایی که رهگزر زیاده میشه ریسک کرد ؟ یا برم محله هایی که دنبال مشتری ثابت باشم .

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
کسی لیست اجناس مورد نیاز سوپرمارکت رو داره؟

simorghtalayee

Registered User
لایک‌ها
67
عاغا
فقط جان من پفک نمکی مینو نیار خیلی افتضاح شده
اصلا مزه نداره!!!;)

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
یه سوپری عالی از نظر موقعیتش چیا ملاکه ؟ خواهشا سوپر مارکن دارا ج بدن . به نظر تون جایی که رهگزر زیاده میشه ریسک کرد ؟ یا برم محله هایی که دنبال مشتری ثابت باشم .
سوپر مارکت سه تا اصل مهم داره جای خوب ومغازه بزرگ پر بودن مغازه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد و باز بودن به مدت طولانی والسلام

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
سوپر مارکت سه تا اصل مهم داره جای خوب ومغازه بزرگ پر بودن مغازه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد و باز بودن به مدت طولانی والسلام
پس با این حساب سود مناسبی هم نداره

مغازه بزرگ جا خوب کم کمش ماهی 2با پیش 50میلیون
شیر مرغ تا جون 100میلیون
مدت طولانی یعنی حداقل یدونه شاگرد ماهی حداقل 700
150میلیون سرمایه خوابیده سود بانکش میشه ماهی 3+2اجاره+700شاگرد+یک میلیون پول برق+حداقل 500هزینه های دیگه این شد 7200
روزی 1500دخل بزنی با سود میانگین 20درصد میشه روزی 300میانگین 28روز در ماه باز باشی میشه 8400یعنی خیلی هنر کنی و فردا یکی نیاد بالاتر مغازه سوپر بزنه نهایت ماهی1200برات می مونه

بالا