برگزیده های پرشین تولز

خرید بک لینک

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
خریدار بک لینک وب سایت های تفریحی و یا وب سایت های عکس هستم که دارای رنک بالای 3 باشند
رنک 2 هم بعد از بررسی وب سایت مورد قبول واقع می شود.
پیشنهادات خواهشا پیغام خصوصی شود.

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
به ما پی ام برای شما یک بک لینک قوی دارم رنگ 4 هست

boroomand

Registered User
لایک‌ها
1
خریدار بک لینک وب سایت های تفریحی و یا وب سایت های عکس هستم که دارای رنک بالای 3 باشند
با سلام
من هم خریدارم
آدرس سایت
قیمت 3 و 6 ماهه

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57

فروش بک لینک در سایت با رنک 6

لینک سایت شما در سایت زیر قرار خواهد گرفت:
Download Film | Free Download Film =======>> Rank : 6
Page Rank Quality : STRONG

نکته : قرار گرفتن لینک در سایت با رنک بالا فقطباعث میشود که موتورهای جستجو الویت بیشتری به سایت شما نسبت به سایر سایت ها بامطالب مشابه بدهند، پس از لینک شدن سایتتان توسط سایت با کیفیت لینکبالا که دارای 6 بک لینک Backlinks GOV که مخفف نهادهای دولتی و 190 بک لینک Backlinks EDU به معنای موسساتو نهادهای آموزشی ، سایت شما در ارتباط با این نهادها شناخته شده و اعتبارسایت شما به شدت بالا خواهد رفت در نتیجه حتی درصورت گذاشتن پست های تکراری ونامطلوب باز هم گوگل مطالب شما را به عنوان اسپم شناسایی نخواهد کرد .
صحت تمام مطالب بالا را میتوانید با جستجوی Google Seo Helping و خواندن مقالات گوگل در مورد الگوریتم جستجوی جدید گوگل بیابید .
حداکثر 10 لینک در سایت قرار خواهد گرفت .
هدف از سایت بازدید بالا است که تا الان فقط بر روی سئو سایت کار شده و تا این لحظه با وجود 10 مطلب بازدید روزانه 1000گوگل دارد و روزانه 5مطلب در سایت قرار خواهد گرفت .

قیمت ماهانه فعلا 50تومان
آی دی فروش
[email protected]

p9pjrs1a3on3ualc488.jpg

boroomand

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
ابتدا عرض کنم که این سایت 5 روزه که از ثبتش میگذره و کیفیت لینک هم Very weak هستش که اگه یه آشنایی کوچیک با سایتهای بررسی رنک داشته باشین قابل فهمه

ماهانه 10 هزار تومن هم ارزش نداره
ممنون

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
با سلام
ابتدا عرض کنم که این سایت 5 روزه که از ثبتش میگذره و کیفیت لینک هم Very weak هستش که اگه یه آشنایی کوچیک با سایتهای بررسی رنک داشته باشین قابل فهمه

ماهانه 10 هزار تومن هم ارزش نداره
ممنون

شما برو بازدید سایت ببین بعدشم سایت هایی که شما باهاش چک میکنی هر سال آپدیت میشن
سایت مورد اعتماد ahrefs.com

بالا