برگزیده های پرشین تولز

چرا هر ایمیلی میفرستم میره تو bulk

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من هر ایمیلی رو با Webmailاز روی هاستم میفرستم می ره تو bulkچرا؟:( :( :( :( :( :(
احتمال اول و مهمتر از همه : IP سرور را چك كن تا در Black List نباشد .

اگر نبود حتما از آن ايميل بسيار استفاده كرده ايد و به عنوان spam شناخته شده است . يا اينكه تعداد زيادي از كساني كه ايميل شما را دريافت كرده اند Report Spam داده اند .

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
بهروز جان سلام و ممنون...
هاست رو تازه خریدم...از وب میل هم استفاده می کنم....به بعضی از ایمیل های خودم که میل میفرستم به اینباکس می ره اما به بعضی دیگه در بالک
کاری رو هم که فرموده بودید انجام دادم اما باز نتیجه نگرفتم.
مرسی

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
بهروز جان سلام و ممنون...
هاست رو تازه خریدم...از وب میل هم استفاده می کنم....به بعضی از ایمیل های خودم که میل میفرستم به اینباکس می ره اما به بعضی دیگه در بالک
کاری رو هم که فرموده بودید انجام دادم اما باز نتیجه نگرفتم.
مرسی
مهدي جان

سلام

البته اين را هم بگويم كه ياهو جديدا كمي قاطي كرده است و كارهاي عجيب تري هم ممكن است ببينيد .

مي تواني براي دوستانت بفرستي تا آنها Not Spam برايت ارسال كنند . در دراز مدت تاثير دارد . البته بايد از IP هاي مختلف اين Not Spam ها ارسال گردد .

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
آقا بهروز گل :
دستت درد نکنه...این راهنمایی خیلی خوبی بود باید همین کار رو بکنم.
در هر صورت از کمک شما بسیار ممنونم.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
مهدي جان

خواهش مي كنم .

فقط يادت نرود براي نتيجه بهتر بايد از چند اكانت مختلف ياهو و با IP هاي مختلف اين Not Spam ارسال شود .

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
راستی عنوان این تاپیک رو دیدم یاد یه نکته ای افتادم:
چرا ایمیل حاوی لینک ریجسیتر اکثر فرومها تو بالک میره؟ بیشتر فرومهایی که من دیدم اینجوری بودن. البته ایمیلهای دیگه شون مثل پسورد ریست هم اکثراً همونجا میره...
البته یکی از تنها فرومهایی که دیدم در این مورد اینطوری نبوده، همین پرشین تولز خودمون بود...
علتش چیه به نظر شما؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
راستی عنوان این تاپیک رو دیدم یاد یه نکته ای افتادم:
چرا ایمیل حاوی لینک ریجسیتر اکثر فرومها تو بالک میره؟ بیشتر فرومهایی که من دیدم اینجوری بودن. البته ایمیلهای دیگه شون مثل پسورد ریست هم اکثراً همونجا میره...
البته یکی از تنها فرومهایی که دیدم در این مورد اینطوری نبوده، همین پرشین تولز خودمون بود...
علتش چیه به نظر شما؟
ياشار جان

فروم هايي كه معروف هستند و كاربران زيادي در آنها فعاليت دارند روزانه تعداد زيادي ايميل شامل لينك رجيستر / لينك اكتيو شدن / لينك براي ريست شدن پسوورد و . . . ارسال مي كنند .
نرم افزار Spam Control ياهو به يكي از مواردي كه حساس است همين ارسال تعداد زياد ايميل از يك سرور يا يك IP خاص است . به همين دليل آدرس آنرا در ليست Spamخود اضافه مي كند . سال پيش هم بسياري از ايميل هاي پرشين تولز به بالك مي رفت كه الان ديگر اينطور نيست .

براي جلوگيري از بالك و ليست شدن آدرس ايميل ها هم تمهيداتي وجود دارد كه اگر صاحب فروم يا سايت به آنها عمل كند مي تواند از اين مساله جلوگيري نمايد .

فكر ميكنم منظور شما هم همين موضوع بود . اگر توضيح بيشتري نياز است بفرما تا بنويسم .

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
دقیقاً منظورم همین بود. خیلی ممنون از جوابتون.
راستی من شنیده بودم این مسئله به اعتبار اون فروم در نت هم بستگی داره. این درسته؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دقیقاً منظورم همین بود. خیلی ممنون از جوابتون.
راستی من شنیده بودم این مسئله به اعتبار اون فروم در نت هم بستگی داره. این درسته؟
كدام مساله به اعتبار اون فروم بستگي داره ؟ ؟

من متوجه نشدم ياشار جانم

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
كدام مساله به اعتبار اون فروم بستگي داره ؟ ؟

من متوجه نشدم ياشار جانم
منظورم همین داخل بالک رفتن ایمیلهای فرومها بود.
البته با توضیحات شما متوجه شدم ربطی به این قضیه نداره، اما من پیشتر شنیده بودم که اگه یک فروم تعداد زیادی از صفحاتش در سرچ یاهو ایندکس بشه و از این طریق مشهور بشه، دیگه ایمیلهای ارسالی ازش داخل بالک نمیره (که خوب ظاهراً اینطور نیست)
بهروز جان خودمونیم ها!!!!مدیر سیستم های مدیریت محتوا هم می شدی بد نبود!
آقا بهروز در مورد همه چیز اطلاعات دارن. باید واقعاً بگم دمشون گرم و دستشون طلا. :)

بالا