برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری کمک فوری کمک فوری

reza star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همگی چند سوال مهم دارم؟
1.من در e-gold با هر بدبختی که بود حساب باز کردم اما بعد ازlogin شدن برای ورود به منوهای اصلی از من pin میخواد باید چه کار کنم؟
2.من در بعضی از بانکهای خارجی مثل moneybookers وalert pay حساب باز کردم اما به من شماره حسابی داده نشده است . از کدام قسمت می تونم شماره حساب خودم رو ببینم؟
3.در سایتهایی که برای کلیک کردن بر روی ایمیل هایشان پول پرداخت می کنند باید یک شماره حسابی برای ثبت نام در این سایتها داشته باشیم ولی من در هر بانکی که ثبت نام کردم به من شماره حسابی داده نشده است علتش چیست؟ ایا به علت تحریم ایران است؟
4.در کدام بانک رایگان می شود عضو شد که به من یک شماره حساب بدهند؟ این خیلی برای من مهم است .لطفا پاسخ من را بگویید.
با تشکر
هدف اصلی من فقط داشتن یک شماره حساب مطمئن برای ثبت نام در سایتهایی است که به ازای کلیک کردن به اعضای خود پول پرداخت میکنند. اگر در این مورد هم کسی بتواند من را راهنمایی بکند واقعا ممنون وسپاسگذارم.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
سلام خدمت همگی چند سوال مهم دارم؟
1.من در e-gold با هر بدبختی که بود حساب باز کردم اما بعد ازlogin شدن برای ورود به منوهای اصلی از من pin میخواد باید چه کار کنم؟
2.من در بعضی از بانکهای خارجی مثل moneybookers وalert pay حساب باز کردم اما به من شماره حسابی داده نشده است . از کدام قسمت می تونم شماره حساب خودم رو ببینم؟
3.در سایتهایی که برای کلیک کردن بر روی ایمیل هایشان پول پرداخت می کنند باید یک شماره حسابی برای ثبت نام در این سایتها داشته باشیم ولی من در هر بانکی که ثبت نام کردم به من شماره حسابی داده نشده است علتش چیست؟ ایا به علت تحریم ایران است؟
4.در کدام بانک رایگان می شود عضو شد که به من یک شماره حساب بدهند؟ این خیلی برای من مهم است .لطفا پاسخ من را بگویید.
با تشکر
هدف اصلی من فقط داشتن یک شماره حساب مطمئن برای ثبت نام در سایتهایی است که به ازای کلیک کردن به اعضای خود پول پرداخت میکنند. اگر در این مورد هم کسی بتواند من را راهنمایی بکند واقعا ممنون وسپاسگذارم.

azizam ina bank nistan

pin code egold bara ine ke masalan IP avaz shode ya browser , in bastegi be settinge khode accountet dare
in pin code be addresse emaili ke dadi mail mishe

hamishe address emaili ro ke midi to in site ha , check kon az tarafe in site ha email miad
info accountet ro neveshte
;)

reza star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اخرش نفهمیدم ایا با e-gold می شود کار کرد یا ایران را تحریم کرده است؟
از کجا می تونم بفهمم چه قدر پول در حساب e-gold من وجود دارد؟
من وارد هر قسمتی که میشوم از من pin میخواد و وقتی به سراغ ایمیلم میروم و شماره pinرا وارد میکنم دایما پیغام خطا میدهد .دیگه دارم دیوانه میشم.
در کل ایا راهی برای پول در اوردن از طریق کلیک کردن هست یا نه ؟ لطفا مفصل توضیح دهید؟
در ضمن هنوز به سوالات من در قسمت بالا به طور کامل پاسخی داده نشده است.
با تشکر

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
یکی می گفت ایگولد ایران و تحریم کرده .حالا با *** شما باید می رفتی دیگه .چون فیلتره .پس اینجا دیگه فرقی نمی کنه از ایرانی .چون دیگه اون *** مال آمریکا یا کانادا و ... میشه دوست من .

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
تو ایران کار سخته.
چند تا سایت هست که ایگولدتو می خره .
البته سایتهای ایرانی هستند و پرداختم داشتن .
می شه کار کرد ولی سخته .

verysign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز پین یک کد است که هر وقت خواستی لوگین بشی به ایمیلت که تو ایگلد دادی ارسال میشه
با *** خیلی راحت میتونی هم حساب داشته باشی و هم احتمال بسته شدن حسابت به صفر میرسه من هم دارم ۲ سال کار میکنم و *** دارم این سرویس رو میتونی از سایت goldvpn.com بگیری
خوش باشی بای

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اخرش نفهمیدم ایا با e-gold می شود کار کرد یا ایران را تحریم کرده است؟
از کجا می تونم بفهمم چه قدر پول در حساب e-gold من وجود دارد؟
من وارد هر قسمتی که میشوم از من pin میخواد و وقتی به سراغ ایمیلم میروم و شماره pinرا وارد میکنم دایما پیغام خطا میدهد .دیگه دارم دیوانه میشم.
در کل ایا راهی برای پول در اوردن از طریق کلیک کردن هست یا نه ؟ لطفا مفصل توضیح دهید؟
در ضمن هنوز به سوالات من در قسمت بالا به طور کامل پاسخی داده نشده است.
با تشکر

1.ایرانو تحریم کرده این که معلوم اصلا ایران به کل از لیست کشورهاش پا ک شده برا کار کردن با ایگولد به *** یا SECURE نیاز داری
2.میری داخل حساب ایگولدت بالانس رو میزنی میبینی چقد پول داری
3.برای وارد کردن پین 15 دقیقه وقت داری پس سعی کن تو 15 دقیقه پین رو وارد کنی
4.PTC یا همون به قول خودت کلیک درآمدی نداره بتونی با ADSL کار کنی 50 سنت یه روزه به زور در آری
:)

m2babaey

Registered User
لایک‌ها
0
شماره حساب تو alertpay , moneybookers و پی پال و اینا همون ایمیلته
در ضمن من هم از paid to click, paid to read و اینا تجربه خوبی نداشتم. احتمال زیاد میدم فقط وقتت تلف بشه

بالا