• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
من یادم نمیاد از قلبم عکس گرفتم یا ماه!:rolleyes:
sony cybershot DSC T-9
130926.jpg

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
شريفزاده عزيز و کليه دوستان گلم سال نو رو به همه تبريک ميگم و ارزوي بهترين پيشرفتها رو تو زندگيهاتون براتون از خدا دارم. اقاي شريف زاده بايد بگم کارت عاليه . با اينکه افکت داره اما عاليه با باز کردن قطر دياف ميتوني عمق ميدان رو کم کني و ديگه نيازي به اديت نيست در اين زمينه تو تاپک "همه سئوالات فني من " توضيح دادم.

اما در مورد دوست عاشق تي 9 سونيمون بايد بگم کار عکاسي از ماهت خيلي جالب شده گرچه اتفاقي بوده . اما کار دوم نميتونم نظري رو ش داشته باشم .براي اطلاعات کامل تر و ديدن نمونه عکسهاي مختلف در اين زمينه صفحه هاي قبلي همين تاپيک و تاپيک همه سئوالات فني من رو يه نگاه بنداز.

اما اقا کيوان بايد بگم که اين ديگه عکس نيست مخصوصا" با اون اديت بد دوتا پرنده در سمت راست و کادر کج درياچه اروميه . رنگا خوب هستن اما ايده و نگاه خيلي ضعيفه .

بازم کار کنيد . خيلي عاليه.

keyvan_itman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از phoyo_live :
شريفزاده عزيز و کليه دوستان گلم سال نو رو به همه تبريک ميگم و ارزوي بهترين پيشرفتها رو تو زندگيهاتون براتون از خدا دارم. اقاي شريف زاده بايد بگم کارت عاليه . با اينکه افکت داره اما عاليه با باز کردن قطر دياف ميتوني عمق ميدان رو کم کني و ديگه نيازي به اديت نيست در اين زمينه تو تاپک "همه سئوالات فني من " توضيح دادم.

اما در مورد دوست عاشق تي 9 سونيمون بايد بگم کار عکاسي از ماهت خيلي جالب شده گرچه اتفاقي بوده . اما کار دوم نميتونم نظري رو ش داشته باشم .براي اطلاعات کامل تر و ديدن نمونه عکسهاي مختلف در اين زمينه صفحه هاي قبلي همين تاپيک و تاپيک همه سئوالات فني من رو يه نگاه بنداز.

اما اقا کيوان بايد بگم که اين ديگه عکس نيست مخصوصا" با اون اديت بد دوتا پرنده در سمت راست و کادر کج درياچه اروميه . رنگا خوب هستن اما ايده و نگاه خيلي ضعيفه .

بازم کار کنيد . خيلي عاليه.

سلام
مرسی از اینکه نظرتونو در مورد عکس من گفتید
دوربین من دوربین حرفه ای نیست و فکوس هم نداره
برا همین رو همه عکسها یی که میگیرم کار میکنم
:D
مثل این که
Attach
کردم, اگه لطف کنین نظرتونو در موردش بگین خوشحال میشم
مرسی

فایل های ضمیمه

• k1m_01.jpg
    k1m_01.jpg
    99.3 KB · نمایش ها: 9

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
کیوان جان اینها که گذاشتی "آخرین عکسی هستش که خودت گرفتی " ؟؟ یعنی منظورم اینه اینی که تو عکسه خودتی ؟؟ پس کی عکس رو گرفته ؟؟ فکر کنم بزاریش تو بخش گرافیک و مالتی مدیا بهتر باشه ... دوستان هم نظر فنی راجع به ادیت روی عکست میدن
302.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Honar :
ایول ... این خیلی ردیف بود ...
من یه دفعه 2 تا عکس گذاشتم اینجا ذوقم کور شد ...
306.gif
برخورد بسیار حرفه ای باهام شد
242.gif
در صورتی که رو خیلی کارها نشد
حالا یه چند تا عکس گرفتم نمیدونم بزارم یا نه !

keyvan_itman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی
راست میگی, جاشو نمیدونستم, دیدم اینجا عکس گذاشتین منم گذاشتم
شرمنده
آره اونی که تو عکسه خودم هستم
دوربین هم رو سه پایست
;)

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اگه بخوام بعنوان يه گرافيست بهت نمره بدم کارت 18.5 هستش از 20 اما از لحاظ عکاسي هم خوب بوده من نميدونم محيطي که توش بودي چه شکلي بوده ولي نورها ملايم و خوب هستن حالت خودتم قشنگه. اما از نظر کار گرافيکي کار سطح خوبي داره اما ازت خواهش ميکنم ديگه عکس گرافيکي اينجا نذاري چون جاش انينجا نيست . بازم کار گرافيکي داشتي ادرس بهم بده ببينم . خيلي خوش ذوقي.

keyvan_itman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از phoyo_live :
اگه بخوام بعنوان يه گرافيست بهت نمره بدم کارت 18.5 هستش از 20 اما از لحاظ عکاسي هم خوب بوده من نميدونم محيطي که توش بودي چه شکلي بوده ولي نورها ملايم و خوب هستن حالت خودتم قشنگه. اما از نظر کار گرافيکي کار سطح خوبي داره اما ازت خواهش ميکنم ديگه عکس گرافيکي اينجا نذاري چون جاش انينجا نيست . بازم کار گرافيکي داشتي ادرس بهم بده ببينم . خيلي خوش ذوقي.

مرسی از بابت راهنمایی و نظرت
رفتم یه تاپیک تو قسمت فتوشاپ با عنوان مسابقه گرافیکی پیدا کردم که فکر کنم تو اون قسمت بتونم کار هامو بذارم

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام سال نو مبارک
2.gif
.
این عکس مربوط به خانه های تاریخی کاشان .فقط نمیدونم
306.gif
این چند تا غبار از کجا پیداشون شد .چسبیدن به لنز ..به نظرتون تو چشم میزنه .راستی ارسلان جان اگه میشه یه نرم افزار خوب برای ادیت عکس بزار که بشه گردو غبارو قرمزی چشم رو باهاش حذف کرد. ممنون

sbmv5w.jpg

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
کار خونه تو کاشان بسيار عاليه اما از بالا بايد کراپ ميشد. اما در مورد نرم افزار picasa 2رو تو گوگل سرچ کن و مجاني دريافتش کن نرمافزار خوبيه.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
دوست عزيزم . اي سي جان عکست خيلي برام جالب بود مخصوصا" اون سايه اي که روي ساختمون رو پوشونده اما عکسش سه عامل اغتشاش داره يک نور سفيد که بين دو برج هست و شکل ماه هست اما ماه نيست يه دونه ريز خاکه که چون شما با حالت اسلو سنکرونيزيشن فلش عکاسي کردي پديدار شده . دوم نور قويي که بدون دليل در پايين کادر هستش و هيچ دليلي براي وجودش نيست يه چراغ سر بريده که به نقصي بزرگ بدل شده. و سوم دوتا نور قرمز سمت چپ کادرت که ميشد حذفشون کرد و حس تاريکي و ترکيب زيباي نورهاي زرد رو در تضاد باخودش قرار داده و سر ناسازگاري داره با عکس. با اينکه برج کجه توي کادر اما دلنشينه و تو تاريکي خيلي قشنگ جا باز کرده. موفق باشيد.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از phoyo_live :
دوست عزيزم . اي سي جان عکست خيلي برام جالب بود مخصوصا" اون سايه اي که روي ساختمون رو پوشونده اما عکسش سه عامل اغتشاش داره يک نور سفيد که بين دو برج هست و شکل ماه هست اما ماه نيست يه دونه ريز خاکه که چون شما با حالت اسلو سنکرونيزيشن فلش عکاسي کردي پديدار شده . دوم نور قويي که بدون دليل در پايين کادر هستش و هيچ دليلي براي وجودش نيست يه چراغ سر بريده که به نقصي بزرگ بدل شده. و سوم دوتا نور قرمز سمت چپ کادرت که ميشد حذفشون کرد و حس تاريکي و ترکيب زيباي نورهاي زرد رو در تضاد باخودش قرار داده و سر ناسازگاري داره با عکس. با اينکه برج کجه توي کادر اما دلنشينه و تو تاريکي خيلي قشنگ جا باز کرده. موفق باشيد.
همش میخواستم بپرسم اون نور سفید که مثل ماه هستش از کجا ناشی میشه که دمت گرم گفتی ... فلاش !!!
اون نور پایین هم راست میگی ... خودمم خواستم از کادر خارجش کنم ... ولی خیلی از کادر زذه میشد ! باید بهشون بگم چراغها رو کوتاه تر بسازن واقعا" مزاحم بود :D
اون دو تا نور قرمز هم ... دو تا هواپیمای لعنتی بودن :blink: میشه حذف کرد
آخ جون بازم عکسام رو میزارم :D

بالا