• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اقا رامین باغ جهان نمای شیراز کجه ؟؟؟؟!!!! کادر بندیت اصل کار شرقه ، اما خسته کنندس.
اقا امیر گل گلاب خیلی خوش اومدی نمیدونم پی ام ها بهت رسید یا نه ولی دلم برات خیلی تنگ شده عکسه غیر قال توصیف هستن امیدوارم کلیه طبیعت شمال کوفتت بشه و تو گلوت گیر کنه .
کا اس پی -سی 2 (خدا وکیلی این انصافه ؟؟؟ بابا اسماتون رو بنویسید پای امضاتون کسی نمیگیرتتون) جان ورودتون رو مبارک و خوشحال کننده میدونم و ارزوی همکاری بیشتر و بهتر رو با جنابعالی دارم . اما از کارتون بگم که رنگهای گرم و خیره کننده ای دارن و بسیار جذاب هستن . اما سوژهاتون رو در مرکز کادر قرار دادین و باعث یکنواختی تصاویر شده تو کادر بندی دقت کنید.
عکس سنجاقک قرمز کادر بندی و ترکیب عالی داره اما یه اشکال داره اونم ای وی پایین کار هست و الا هیچ چیز کم نداره . عکس گل رز بی نقص و بی عیبه و یه کار تمام عیاره.
رامین کارد بندی قطری گل انار عالیه اما یکم روش اوراکسپورز شده ولی کار جذابی شده رامین جان سعی کن تو کارهای با بکگراند تیره یکم عمق ایجاد کنی . همه موفق و سر بلند باشن.

icpshift

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
159975.jpg

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
اقا رامین باغ جهان نمای شیراز کجه ؟؟؟؟!!!! کادر بندیت اصل کار شرقه

نه بابا سه پایه من کج بود ای خدا

ramin_njf

کاربر فعال
لایک‌ها
5

enikon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
البته این دوربینی که من این عکسارو گرفتم تمام اتوماتیکه :lol:
یعنی هیچ تنضیماتی نداره دستی
چه جوریاست میتونید نظر بدید؟

فایل های ضمیمه

• PHTO0006.jpg
    PHTO0006.jpg
    47.6 KB · نمایش ها: 8

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از nendoke :
گفتم اینجا یه جایی باشه واسه بچه ها که آخرین عکس هاشون رو توش بذارن تا بقیه نظر بدن و مشکلاتشون رو رفع کنن . من خودم شروع می کنم :

fallenballs.jpg

دوربینم cybershot dsc-f828 .

من چه خاکی تو رم کنم هیچ کدوم از عکسهای نندوک و ندیدم
چی کار کنم؟:( :wacko:

adeliry

کاربر فعال
لایک‌ها
1
اگه خودشو دیدی عکسهاش رو هم میبینی, خودش , خودشو فیلتر کرده و پی تی نمیاد. شاید تو black mice بتونی پیداش کنی, شاید!!!!!

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
عالی عکس پرتره بچه با یه حالت کاملا" طبیعی و نور قرمز غروب خورشید بعلاوه کنتراست بالا و شارپنس فوقالعاده خوب در اجزای صورت و فوکاس دقیق که تونسته با وضوح کامل تمام موهاش رو با هر حالتی که داشته به تصویر بکشه . ممنون عالی بود.سوژت خیلی کارش درسته مخصوصا" موهای حلقه حلقه ایش و چشمای مهربون قهوه ای رنگش و پوست سفید تو یه بک سبز رنگ مثلا" تو یه پارک و همینطور یه بکگراند رنگارنگ ازش عکس بگیر سعی کن ازش استفاده کنی . وای خدا .
انیکون جان ورودتو خیر مقدم میگم و تشکر میکنم که در این تاپیک شرکت کردی . رنگ اسمون خوب در اومده اما ابرها اون بعدی رو که باید داشته باشن ندارن و پرسپکتیو هم نداره کارت که تو عکاسی از اسمون خیلی مهمه . اون درخت پایین هم نباید تو کادر میبود . ولی در کل جذابه.

enikon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
انیکون جان ورودتو خیر مقدم میگم و تشکر میکنم که در این تاپیک شرکت کردی . رنگ اسمون خوب در اومده اما ابرها اون بعدی رو که باید داشته باشن ندارن و پرسپکتیو هم نداره کارت که تو عکاسی از اسمون خیلی مهمه . اون درخت پایین هم نباید تو کادر میبود . ولی در کل جذابه.

خیلی ممنون از این که جواب دادین
ولی من بهتر دیدم که درخته تو کادر باشه اگه نبو د فکرکنم بی حس می شد نه؟
واگر میاوردم پایین تر هم ساختمونا معلوم بودن هم درخته روشن تر می شد

enikon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هم یکی دیگه بدک نیست:blink:

فایل های ضمیمه

• IMAG0094-2.JPG
    IMAG0094-2.JPG
    528 KB · نمایش ها: 16

pojhan

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
عالی عکس پرتره بچه با یه حالت کاملا" طبیعی و نور قرمز غروب خورشید بعلاوه کنتراست بالا و شارپنس فوقالعاده خوب در اجزای صورت و فوکاس دقیق که تونسته با وضوح کامل تمام موهاش رو با هر حالتی که داشته به تصویر بکشه . ممنون عالی بود.سوژت خیلی کارش درسته مخصوصا" موهای حلقه حلقه ایش و چشمای مهربون قهوه ای رنگش و پوست سفید تو یه بک سبز رنگ مثلا" تو یه پارک و همینطور یه بکگراند رنگارنگ ازش عکس بگیر سعی کن ازش استفاده کنی . وای خدا .

مرسی ارسلان جان از نقدت.:rolleyes:
راستش متاسفانه فکر نکنم ديگه بتونم ببينمش:( حقيقتش من هفته پيش داشتم لب ساحل قدم ميزدم يهو به اين بچه خوشکل برخوردم که با پدرش داشت قدم ميزد من هم رفتم از پدرش اجازه گرفتمو يه چندتايي ازش عکس گرفتم.

enikon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:f34r: یکی دیگه :

فایل های ضمیمه

• khaneh0011.jpg
    khaneh0011.jpg
    130.5 KB · نمایش ها: 6

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
خواهش میکنم دوستان
انیکون جان عکس اول و دومت هر دو از نظر نوع کادر و زاویه دید عالی هستن و میشه گفت از لحاظ هنری مشکلی ندارن اما از لحاظ دوربین ، متاسفانه جواب نداده . اما عکس دومت از سی و سه پل اصفهان عالیه و هیچی کم نداره یه برش جالب و زیبا از محیط با اون طاق کاملا" شرقی . موفق باشی.

jupiter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزرگراه شهید چمران - شیراز - جمعه صبح - بعد از ورزش صبحگاهی!
104jngz.jpg

سپیدان - 55 کیلومتر بالا تر از شیراز - همان روز - 13:12
104k9ax.jpg

خیلی آماتوریه.. نه؟
منتظر نظر هاتون هستم.

jupiter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته عکسها رو با دوربین هندی کم گرفتم. انتظار کیفیت بیشتر نداشته باشید!

aCn7053

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:( سلام دوستان من تازه عضو شدم
این عکسا رو من گرفتم لطفا نظر بدین :
(راستی چون حجمشون زیاد بود کوتاهشون کردم )
نظر یادتون نره .
ممنون:happy:

jupiter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کدوم عکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ramin_njf

کاربر فعال
لایک‌ها
5
به نقل از jupiter :

اخه عکس از بلوار میگیری بعد میگی بزرگراه . نمیگی تهرونیا بهمون بخندن بگن راه از این بزرگتر ندارن :lol:

بالا