• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
2 ژانویه 2007 - ساعت 8:20 pm - زیر زمین !
biggrin.gif

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
حوالی _اشنویه_آذربایجان غربی

1/500 s
F/5
Iso / 50
7.8 mm

126fs496253.jpg

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
جی تی جون عکسهات عالی هستن ، اصولا" یه دارک ارت کار عکسهای دارک ارتش خوب میشن من از اون درخت خیلی خوشم اومد افرین ، چیزای ساده رو خیلی عالی پرداختیشون.
راستی منم برگشتم.

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0
به به ارسلان خان برگشته..
34.gif
30.gif

......................................

کارای جی تی هم که حرف نداره..ایشاله بزودی یه DSLR بگیره..
30.gif

.....................................
0.4S
F/2.8
iso / 50
7.8 mm

127fs214254.jpg

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13

جزیره برای لحظه اول از شیشه هواپیما ، عجیب بود و مسحور کننده ، جذب میشدی توی نادیده ها ، همه چیز اولین بود برات و فقط بعضی هاشون رو تو برنامه های تلویزیون دیده بودی ، دقیقا" نمیدونستی باید به کدوم فکر کنی !! و یا کدوم رو تجزیه و تحلیل کنی ، دریای خلیج فارس خیلی جذاب تر ، وسیعتر ،اسرار امیزتر و تمیز تر مینمود ، انگار نه انگار که صنعت داشت هر گوشه ایشو میبلعید ، محکمن سرجاش بود و به ابی بودن و زلال بودن خودش متکبرانه اصرار داشت ، وقتی بهش فکر میکنم مو بتنم راست میشه ، وقتی به کاستی ها و اگاهی های کم ، وقتی به مرجانهای مرده پخش شده تو ساحل ، وقتی به قوطی زنگ زده و کلی چیز الکی و اضافی نگاه میکنم اول دلم میگیره و بعدش حسرتشو میخورم که چرا فکر نشه روش برنامه نشه روش و بعدش کار نشه روش ، سواحل خلیج فارس از سمت ما هیچ چیز کم نداره از سواحل مشهور دنیا بلکه خیلی هم سرتره ، یه اکوسیستم عظیم که بزرگیشو تو نمونه هایی که دریا برامون عرضه کرده تو خشکی میشه دید و وسعتشو درک کرد ، انقدر این یکساعتی که در کنار ساحل بودم برام باور نکردنی و جدید بود که ذهنم رو نمیتونستم کنترل کنم ، همه چیز جریان داشت جز فکر عکاسی ، اغراق نیست اگه بگم که عکسهای ما هیچ کدوم جوابگوی زیباییهاش نیست.

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
من هم وسط این عکسهای زیبا و حرفه ای، چند تا عکس معمولی بذارم:
امیدوارم راهنمایی کنید و اشکالات منو بگید.

omid1979

Registered User
لایک‌ها
0
كركس - پارك ملت

فایل های ضمیمه

• karkas.jpg
    karkas.jpg
    52.3 KB · نمایش ها: 23

leyla23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تازه واردم به این تاپیک.
در مورد عکسم نظر بدید :happy:

فایل های ضمیمه

• IMG_0493wwwww.jpg
    IMG_0493wwwww.jpg
    653.9 KB · نمایش ها: 28

Temptation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی عذر میخوام خانم leyla23 ولی میشه هدفتون رو از گرفتن این عکس بدونم !؟

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0
mahmoud58 عکست Exif ( اطلاعات عکس..دیافراگم.شاتر..) نداره..لطفا این اطلاعات رو همراه عکس بنویس.

darya_s به نظرم عکس دومت بهتره..ا چون عمق داره و پرسپکتیو هست . و اف 10 رو هم مناسب انتخاب کردی به نظرم.در ضمن خیلی سافت هستن عکسا کمی کنتراست روبالا ببر .اون دوتا دیگه چیز خاصی ندارن..دنبال سوژه های جذابتر جدیدتر و بیشتری باش..

عکسات خیلی حجمشون زیاده ..لطفا کمشون کن کمتر از 130 Kb . پوستم کنده شد تا گرفتمش !!

omid1979 ...خوب شده عکست..راستی اون دو تا طوطیه کو ..؟ یادمه یه جا واست رنگاشو تنظیم کردم!
اطلاعات عکس رو هم بگو..شاتر ..دیافراگم ..ایزو ..فکال لنث.

برای اپلود عکس هم از اینجا استفاده کن: http://freeshare.us/

leyla23 عکست خیییلی بزرگه! کوچیکتر لطفا ..حداکثر 640*480 . اپلود هم اینجا :http://freeshare.us/.

عکس جالبیه. کادر بد نیست.. فوکوس خوبه..کلا من کار ماکرو رزو دوست دارم..اگه تاز کار هستی..خوبه در کل.بیشتر عکس بگیر و دنبال سوژه های بیشتر باش.

سه تا سوال هم داشتم: این A640 رو کی گرفتین؟ اولین بار که دوربینال دیجیتال کار میکنی؟
از حالت Auto استفاده میکنی؟
خیلی چیزا که ممکنه بی ارزش و کم اهمیت به نظر بیان میشه با یه عکاسی هوشمندانه و خوب بسیار جذاب بشه. خصوصا در حالت ماکرو . و پرسیدن این سوال در چنین موارد اصلا درست نیست اونم از یه تازه کار که با اینجور عکسا و بیشتر عکس گرفتن دیدش بازتر میشه نسبت به عکاسی..

دوستان لطفا عکساتون رو حداکثر با سایز 640*480 و حجم کمتر از 130 Kb بذارین.

leyla23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هدف خاصی از این عکس نداشتم . در واقع فعلا وارد مقوله ی مفهومی عکاسی نشدم و فعلا بیشتر دارم قابلیت های عکاسی رو برای خودم محک می زنم . من این دوربین رو تازه خریدم. با دوربین خیلی کم کار کردم . چه برسه به دیجیتال . از حالت auto استفاده نمی کنم . از حالت program استفاده می کنم . منتظر عکسای بعدیم باشین . و حتما نظراتتون رو بدید .

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با اجازه پیشکسوت ها من هم 2 تا عکس گذاشتم.

دوربین:canon A510

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
darya_s به نظرم عکس دومت بهتره..ا چون عمق داره و پرسپکتیو هست . و اف 10 رو هم مناسب انتخاب کردی به نظرم.در ضمن خیلی سافت هستن عکسا کمی کنتراست روبالا ببر .اون دوتا دیگه چیز خاصی ندارن..دنبال سوژه های جذابتر جدیدتر و بیشتری باش..

عکسات خیلی حجمشون زیاده ..لطفا کمشون کن کمتر از 130 Kb . پوستم کنده شد تا گرفتمش !!

خیلی ممنون از نظراتتون، این عکسها را با مد auto گرفتم،
چشم دفعات بعد سایزها رو کوچکتر میکنم.

راستی Exif عکسها رو با چه نرم افزاری میبینید؟

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0
خیلی ممنون از نظراتتون، این عکسها را با مد auto گرفتم،
چشم دفعات بعد سایزها رو کوچکتر میکنم.

راستی Exif عکسها رو با چه نرم افزاری میبینید؟
اگه روی ایکن عکس راست کلیک کنید و Properties روبزنید و بعد Summary و بعد advanced تمام اطلاعات عکس رو میبینید.
در فوتوشاپ و Acd see هم که میشه.

Sama01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
با یک وقفه طولانی اومدم. البته امیدوارم اینبار برخلاف قبل بیشتر درباره عکس‌ها نظر بدید.

برای شروع:
p0027_3.jpg

باز هم تاکید می‌کنم منتظر نظرات شما هستم.

بالا