برگزیده های پرشین تولز

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,511
31231812491434651016.jpg

04082219060674216900.jpg

80748218866648779569.jpg

این همون درخت پست12225 هست
07778828487386400260.jpg

Dragon Boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
293

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
مثل همیشه کارات زیباست مهراد خان
برادر لطف میکنی بفرمایی شرایط عکاسی به چه صورتی بوده (جنبه اموزشی) مثلا از داخل خودرو یا کمین ساعت عکاسی کلا چطور تونستید به این حیوان باهوش نزدیک بشید متشکرم
13بدرتون مبارک ...

jly3_dsc_9778-1-pt.jpg

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
مثل همیشه کارات زیباست مهراد خان
برادر لطف میکنی بفرمایی شرایط عکاسی به چه صورتی بوده (جنبه اموزشی) مثلا از داخل خودرو یا کمین ساعت عکاسی کلا چطور تونستید به این حیوان باهوش نزدیک بشید متشکرم
درود. ممنونم از محبت شما ... از داخل خودرو یا کمین نبوده . کاملا اتفاقی دیدمش و یواش یواش رفتم سمتش .یک نکته در مورد هر موجودی بگم خدمتتون بنا به تجربه ای که در این 3سال عکاسی حیات وحش به دست آوردم . اون هم اینکه واقعا حیوانات حس قوی دارن و میفهمن که نیت کارتون چیه ... بارها شده من نزدیک شدم به حیواناتی که خیلی ها کومه میزنن یا ساعت ها باید بمونن تا یک تصویر رو ثبت کنن ... من هر عکسی که گرفتم دوربین روی دست و نزدیک شدم . هر بار هم حیوانات بهم اعتماد کردن و هر دو هم رازی بودیم ... این روباه هم به همین شکل بود که حتی به حدی اطمینان کرد که حدودا 6-7 متریش نشستم فقط داشتم کارهاشو میدیدم و اون هم داشت بازی میکرد ... روی فوکال 380 میلیمتر هم گرفتم این تصویر رو ... در همون لحظه یکی دیگه از دوستان بهش قصد نزدیک شدن داشت تا عکس بگیره که روباه فرار کرد و ندیدیمش دیگه ... نمیدونم شاید به خاطر اینکه خیلی این موجودات رو خیلی دوست دارم بیشتر از آدم ها اونها هم دوست دارن ... خلاصه که خیر از داخل ماشین نبوده .کومه هم نبوده .. پر حرفی شد ببخشید . موفق پیروز باشید :):):)

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
رود. ممنونم از محبت شما ... از داخل خودرو یا کمین نبوده . کاملا اتفاقی دیدمش و یواش یواش رفتم سمتش .یک نکته در مورد هر موجودی بگم خدمتتون بنا به تجربه ای که در این 3سال عکاسی حیات وحش به دست آوردم . اون هم اینکه واقعا حیوانات حس قوی دارن و میفهمن که نیت کارتون چیه ... بارها شده من نزدیک شدم به حیواناتی که خیلی ها کومه میزنن یا ساعت ها باید بمونن تا یک تصویر رو ثبت کنن ... من هر عکسی که گرفتم دوربین روی دست و نزدیک شدم . هر بار هم حیوانات بهم اعتماد کردن و هر دو هم رازی بودیم ... این روباه هم به همین شکل بود که حتی به حدی اطمینان کرد که حدودا 6-7 متریش نشستم فقط داشتم کارهاشو میدیدم و اون هم داشت بازی میکرد ... روی فوکال 380 میلیمتر هم گرفتم این تصویر رو ... در همون لحظه یکی دیگه از دوستان بهش قصد نزدیک شدن داشت تا عکس بگیره که روباه فرار کرد و ندیدیمش دیگه ... نمیدونم شاید به خاطر اینکه خیلی این موجودات رو خیلی دوست دارم بیشتر از آدم ها اونها هم دوست دارن ... خلاصه که خیر از داخل ماشین نبوده .کومه هم نبوده .. پر حرفی شد ببخشید . موفق پیروز باشید :):)
بله دیدم در فوکال 380 اف 9 ثبت زیبایی انجام دادید با توجه به تپه خاک کوچکی در پیش زمینه حدسم کمین یا کومه بود که اشتباه بود
دقیقا حیوانات حس قوی دارند و امواج ذهنی را دریافت میکنند در مورد علاقه هم درست است.
ممنونم از پاسخ و بیان تجربیات

بالا