برگزیده های پرشین تولز

آرتور جرج به عنوان سرمربي تيم ملي ايران انتخاب شد؟؟!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
ظاهرا حدسي كه مي زديم درست از آب در اومد . اين فدراسيون انقدر دست دست كرد تا مجبور به انتخاب يك گزينه داخلي شد .
حالا حتما قطبي بايد پرسپوليس رو هم ول كنه و بچسبه به تيم ملي .

سلام ساسان جان

حالا ببینیم می گذارند همین قطبی بنده خدا که هنوز کاملا با جو فوتبال ما آشنا نشده کارش رو انجام بده یا نه!
فعلا که از همین حالا عده ای شمشیر رو از رو بسته اند و می گویند قطبی هندوانه ی دربسته است، در نتیجه منتظر کوچکترین لغزش و اشتباه او هستند تا بگویند دیدید ما گفته بودیم نباید به این بابا اعتماد کنید (منظورشون اینه که ما بهتر بودیم!!)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
پرویز مظلومی رو میگی ...........

جدی نگیر ... به نظر من قطبی در تیم ملی نتیجه خواهد گرفت.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام ساسان جان

حالا ببینیم می گذارند همین قطبی بنده خدا که هنوز کاملا با جو فوتبال ما آشنا نشده کارش رو انجام بده یا نه!
فعلا که از همین حالا عده ای شمشیر رو از رو بسته اند و می گویند قطبی هندوانه ی دربسته است، در نتیجه منتظر کوچکترین لغزش و اشتباه او هستند تا بگویند دیدید ما گفته بودیم نباید به این بابا اعتماد کنید (منظورشون اینه که ما بهتر بودیم!!)

موری جان این از اصول اولیه ی حمایت از مربی توی ایرانه ... خدا کنه نتیجه ی خوب بگیره اما اگه فقط یه نتیجه ی بد بگیره همون فدراسیون زیر پاشو خالی میکنه ... مظلومی هم عددی نیست که بخواد حمایت یا تخریب بکنه ... این بنده خدا ( قطبی ) هم امیدوارم که به سرنوشت طالبی ها و مایلی کهن ها گرفتار نشه ...

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675

مظلومی یکی شونه! (باز هم هستند!)

واقعا امیدوارم قطبی بتونه با تیم ملی نتیجه بگیره (به نظر من هم قطبی کاملا دانش فنی و عرضه اش رو داره، اگر همونطور که گفتم واسه ش سوسه نیان)

ظاهرا قراره با ابراهیم زاده به عنوان دستیار ادامه بده. فکر می کنم انتخاب بدی نباشه.(البته گزینه های دیگری هم هستند)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مظلومی یکی شونه! (باز هم هستند!)

واقعا امیدوارم قطبی بتونه با تیم ملی نتیجه بگیره (به نظر من هم قطبی کاملا دانش فنی و عرضه اش رو داره، اگر همونطور که گفتم واسه ش سوسه نیان)

ظاهرا قراره با ابراهیم زاده به عنوان دستیار ادامه بده. فکر می کنم انتخاب بدی نباشه.(البته گزینه های دیگری هم هستند)

ابراهیم زاده هم نشون داده که ادم کم حاشیه ای هست.

امیدوارم که این نتیجه لازم رو بگیرن.:rolleyes:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

یه بار دیگه هم شما ارجاع دادی به سابقه افراد.. برادر امثال دکتر و پرویز مظلومی امتحان پس داده اند.. همین مظلومی نیست از وقتیس تیم در و داغون ابومسلم رو تحویل گرفته که هیچ بازیکن شاخصی نخریده تیمش بیشترین امتیاز رو تو لیگ گرفته؟ همون دکتر نیست که با استقلال و سایپا قهرمان ایران شد بدون اینکه حتی 2 تا ملی پوش داشته باشه؟ همین مظلومی نبود غرب اسیا با 4 تا چک و چول عراق رو تو یه کشور عربی همسایه عراق برد؟

همین ژنرال مگه در تیم ملی نتیجه نگرفت؟ و جلوی تیمی که که سوم جام جهانی بود و قطبی فقط 1 کمک مربی بود توش وانستاد؟ به نظرت نتای ملاکه؟ افراد ملاکه؟ یا زیبا بازی کردن؟ یا شخصیت؟

قطبی شخصیت خوبی داره.. به فوتبال روز دنیا اشناست.. به تمرینات خوب اشناست.. ولی فوتبال ایران یه مربی میخواد که با سیستم دیمی بتونه کار کنه.. با بازیکنهای پررو بتونه کنار بیاد..
یادمه یه بنده خدایی اینجا حرف از حاج رضایی زد.. همچین تعریف کرد فکر کردم ونگال رومیگه.. همین حاج رضایی در حالی که زمانی برای مدت کوتاه روی نیمکت تیم ملی نشست چنان گندی زد که تا تاریخ فوتبال ایران باقی هستش از ذهن کسی بیرون نره.. حالا میخواد قشنگترین حرفا رو بزنه تو تلوزیون..
دلیل انتخاب قطبی هم 100% روشنه.. مربی دست به سینه میخواد فدراسیون و امثال قطبی که روز اول امدن به پرسپولیس با قبول استیلی به عنوان دستیار ثابت کرد خوب از مواضع خودش برای منافع عقب نشیینی میکنه بهترین گزینست.. والا ایویچ رو که یادتونه تا 2 بار گفت من فلان بازیکن های تحمیلی رو نمیخوام بردن تو رم سرشو بریدن:دی

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
قطبی شخصیت خوبی داره.. به فوتبال روز دنیا اشناست.. به تمرینات خوب اشناست.. ولی فوتبال ایران یه مربی میخواد که با سیستم دیمی بتونه کار کنه.. با بازیکنهای پررو بتونه کنار بیاد..
این هم حرف کاملا درستی است، نمی تونم بگم قبول ندارم!

اما عقیده دارم دیدگاه و طرز فکر و نوع حرفه ای گری قطبی می تونه برای فوتبال ما درس آموز باشه. چیزی که کمتر در سایر مربیان داخلی خودمون دیده ایم. در ضمن با مقایسه ی شما از قطبی با حاج رضایی اصلا موافق نیستم!!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
این هم حرف کاملا درستی است، نمی تونم بگم قبول ندارم!

اما عقیده دارم دیدگاه و طرز فکر و نوع حرفه ای گری قطبی می تونه برای فوتبال ما درس آموز باشه. چیزی که کمتر در سایر مربیان داخلی خودمون دیده ایم. در ضمن با مقایسه ی شما از قطبی با حاج رضایی اصلا موافق نیستم!!

سوالتفاهم نشه.. من اصلا قطبی رو با حاج رضاییمقایسه نمیکنم.. اصلا کلاس کار تفاوت داره. دارم تفکر ایده ال گرا رو در قیاس با تفکر واقع گرا قرار میدم.. مظلومی و یاوری و غیره ادمایی نیستند که بخواین ازمایششون کنیم..ازمایششون ر پس دادن.. و قطعا قول میدم هر کدوم از مربی های تیم ملی دراینده بجز 2 بازی اول در باقی بازیها نتیجه میگرند ولی امثال قطبی میرن کویت با 1 مساوی و باخت و یا برد برد فوق العاده خفیف بر میگردند و با برنامه ریزی و 10000 انگول دیگه میرن مرحله بعد.. و امثال مربی های با شناخت میشن دوران پورحیدری( که با مقایسه اماری بهترین دوران فوتبال ما بود.. از 98 تا 2000 هر تورنمنتی رفتیم موفق بودیم و همیشه حتی در دوران شکست های مفتضحانه مثله عمان فقط به بازی بد و اشتباها فردی باختیم.. مربی تیم به هیشکی باج نداد ( اخراج برومند و بهترین و قویترین مهره ایران هاشمی نسب تو دبی) و انقدر کلاس تیم ملی بالا رفت که اکثر تیم های بزرگ دنیا مارو دعوت کردند برای انجام دیدار های دوستانه و هیچ بازی رو با شانس نبردیم..

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
خوشحالم كه ديگه به قلعه نوعي اعتماد نكردند... نمي دونم دليل اين چي بود كه حتي بيين گزينه ها بود، مربي كه اصلن كارنامه خوبي در تيم ملي نداشت!!‌
واقعا براي فوتبال مملكت متاسفم كه كار انتخاب مربي تيم ملي بايد اينقدر عجولانه انجام بشه! اميدوارم با قطبي به نتيجه برسيم!!

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام ساسان جان

mori جان سلام رسيدن به خير . واقعيتش باهات هم عقيده هستم . همونطور كه يكي ديگه از دوستان هم گفتند اگر قطبي بد نتيجه بگيره بيچاره اش ميكنن . به هر حال اميدوارم آقايان تصميم خوبي بگيرن . نظر من اينه كه اگر قطبي رو سرمربي كردند بايد از يك آدم پخته در كنار اون استفاده كنند براي جمع كردن جو تيم كه به نظر من بهترين گزينه محمود ياوري هست .

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
دیگه به امید خدا این تاپیک تاریخ مصرفش گذشت

برای شادی روح مرحوم آرتور جرج مربی تیم ملی فوتبال ایران هم تاپیک رو ببندید

بالا