برگزیده های پرشین تولز

آشيانه، راهنمای هنر خانه داری!

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالأخره با کمک راهنماييهای دوستان عزيز دروازهء صفحهء ما هم باز شد و حالا ميشه يه نگاهی بهش انداخت.

<a href='http://www.freewebs.com/ashiane' target='_blank'>http://www.freewebs.com/ashiane</a>

البته حالا حالاها مونده تا مطالب کافی براش جمع بشه و سر و صورتی به خودش بگيره. پس چه نشستيد؟ آستينها رو بالا بزنيد و دست به کار نوشتن بشيد ديگه!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
ايول!
اولا آدرسشو بذار تو امضاي پستاي فوروم!
دوما يه كم توضيح بيشتر بده مي خواي چيكار كني
سوما اگه واقعا قصد داري سايت خوب را بندازي (البته يه مدت بگذره و حتما خوب خواهد بود انشالله) شايد با نمايش يك بنر براي يك سايت فرهنگي، دومين و هاست برات گرفتم، اگه موافق باشي!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
جان من؟ جالبيش به چيه احسان جان؟
نکنه مي خواي بفرمائين اين تاپيک بره بازارچه؟

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب معلومه که جالبه! هدف من گرد آوری يه مجموعهء معلوماتی خوب در زمينهء خانه داری برای آقايون و خانمهاست. ميخوام با همکاری بر و بچه ها (شما هم دعوتيد ها!) امکان تبادل نظر رو در اين زمينه فراهم کنم و اطلاعات مفيد بدم. مثل همين فوروم احسان خان، در رابطه با يه موضوعی که خودم ازش سر درميارم (البته نه به اين شيکی و مفصلی، چون من سوادم قد نميده که مخلفاتش رو اينجوری راه بندازم. ولی خوب دست کم تونسته ام يه سايت کوچولو و جمع و جور درست کنم و برای منظور من فعلا همين بسه).

ميخوام که اون جوون دانشجو به جای نيمرو خوردن با کمک آشيانه يه غذای مقوی و بی دردسر و ارزون برای خودش بپزه. يا يه آقا بتونه لکهء لباسش رو خودش تميز کنه. يا يه خانمی به جای غذاهای تکراری يه نسخهء خوب از يه همچين سايتی پيدا کنه. يا به اطلاعات خود شما در مورد ارزش غذايی فلان ميوه يا سبزی اضافه بشه. يا بفهميد که علت مردن گلدونی که براتون کادو آورده بودند و حالا ازش فقط يه شاخهء پلاسيده مونده چيه. يه همچين چيزهايی. بد نميشه نه؟

جناب شار، ممنون از لطفتون. سايت تازه امروز باز شده. بذار يه خرده مطلب بنويسم و جمع کنم و تک و توک سر و کلهء خواننده ها پيدا بشه، حتما مزاحمتون ميشم.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
شما چون سايتتون حالت ژورنال نداره و بيشتر حالت مرجع داره .. بايد سريع تر كامل بشه.. يعني قبل از اينكه خواننده ها سر برسن و بخش هاي خالي سايت رو ببينن بايد تكميل شه ولي خوب كه اين كه عملي نيست.. پس خوب بود يك حالت ژورنال مانند به سايت مي دادين، يعني هر مطلبي در هر زمينه كه كه نوشته ميشه در وسط صفحه اول ظاهر شه و بعد هم در category خودش قرار بگيره.. اين طوري مردم توجهشون به مطلب فعلي جلب مي شه نه به كتگوري هاي خالي.. اصلا مي شد يك وبلاگ بزنيد و بعد از يكي دوماه كه در زمينه هاي مختلف مطلب جمع شد اون رو مي تونستيد تقسيم بندي موضوعي كنيد و لينك هاي دايمي رو دسته بندي كنيد.. اه چقدر حرف زدم!!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اشكالي نداره . . . حرفهاي بدي نزدي . . . سلام عرض شد جناب رييس!!!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
جان من؟ جالبيش به چيه احسان جان؟
نکنه مي خواي بفرمائين اين تاپيک بره بازارچه؟
راهنماي خانه داري!!! از اين چيزا تو اينترنت كم پيدا ميشه اونم به زبان فارسي! :D

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
من اولش كه اسم تاپيك رو خوندم فكر كردم مال گروه امنيتي آشيانه است!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اشكالي نداره . . . حرفهاي بدي نزدي . . . &nbsp;سلام عرض شد جناب رييس!!!

سلام آقاي شار.. بفرماييد دادگاه در خدمت باشيم قربان .. ميوه و شيريني هم بچه ها گرفتن بساط پذيرايي آمادست ;) اين قيافه من هم در حين دعوت كردن مجسم كنيد ;)

judge1.jpg

موزيک متن دادگاه هم که اثر Jocelyn Pook قبلا تقديم شده بود ;)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
ابن جور اطلاعات خيلي مفيده .. يکي از اين موضوع خوشم اومد و يکي از اون سايت secret notes .. راستي خانوم حلزون اگر چيزي به سايت اضافه كردين بياين اينجا خبر بدين چون كه از فرم خود سايت تا كليك نكنيم روي بخش هاش نمي شه چيزي تشخيص داد !

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب عابر پياده، طبق همون ايدهء خوب و منطقی خودتون يک وبلاگ درست کردم تا نوشته های جديد هر روز اونجا قابل ديدن باشن و مرتب به سايت اصلی منتقل بشن.

<a href='http://ashiane.blogspot.com' target='_blank'>http://ashiane.blogspot.com</a>

الآن هم کلی نوشتهء جديد برای خوندن هست. حتما سر بزنيد.

خودم اول به ساختن وبلاگ فکر کردم، ولی گفتم اونوقت نميشه نوشته های مختلف رو با موضوع خاصشون راحت پيدا کرد. به فکر اين ترکيب وبلاگ و سايت نيفتاده بودم. ازتون متشکرم.

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
داره راه مي افته!!!
مباركه . . .

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
خواهش ميكنم، كار خيلي خوبي كردين ;)

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اگه برخي مطالب به زبان ديگه هم بود، لينكش بذار تو سايت تا خيرشو ببيني . . . .

halazoon3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا فقط لينک بديم، خوب ترجمه ميکنيم و منبع رو ذکر ميکنيم که همه استفاده کنند! :)

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
بابا اين كاره!!!! خب اين كه عاليه . . گفتم شايد نرسين!!!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
ملت جوان بدردتون مي خوره ها!!!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
مثل اينكه ملت اهل خانه داري نيستن!!!
اين لينك رو ببين، شايد بدردتون بخوره:
<a href='http://www.hasht.com/services/cooking' target='_blank'>http://www.hasht.com/services/cooking</a>

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
مثل اينكه همه رفتن غذا درست كنن! :)

بالا