برگزیده های پرشین تولز

آشیو کامل بازی های PlayStation 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezidentevilone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.......

من حدود 100 تا بازی ps1 دارم که همشون تمیزند و توی هر دستگاهی به راحتی اجرا می شند... بین بازی ها عناوینی هست که تا حالا به چشمتون هم نخورده !:happy:

همشون هم قاب دارند...

به بالاترین پیشنهاد می فروشم:f34r:

NeverPoint

Guest
لایک‌ها
1
هر سی دی دونه 150 تومن. به عبارتی 15 هزار تومن. حالا این قیمت مال پاساژه شما کلی می فروشی می شه 5 یا 10 تومن. حالا شاید یکی خوبی کنه 15 ازت بگیره. چون از این 100 تا شاید 70-80 تاش رو نشه بازی کرد چون ما 2 نسل قبله.
راستی تاپیکت رو باید تو نرم افزار می زدی.

rezidentevilone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر سی دی دونه 150 تومن. به عبارتی 15 هزار تومن. حالا این قیمت مال پاساژه شما کلی می فروشی می شه 5 یا 10 تومن. حالا شاید یکی خوبی کنه 15 ازت بگیره. چون از این 100 تا شاید 70-80 تاش رو نشه بازی کرد چون ما 2 نسل قبله.راستی تاپیکت رو باید تو نرم افزار می زدی.

مگه چشه که نشه بازیش کرد ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! :blink:

NeverPoint

Guest
لایک‌ها
1
مگه چشه که نشه بازیش کرد ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! :blink:

مثلا به نظر شما شوتر اول شخص دو نسل قبل رو می شه بازی کرد؟ یا بازی ریسینگش رو؟ من که مال نسل قبل رو نمی تونم بازی کنم حالا دو نسل قبل رو خدا می دونه. البتعه اینم بگم که من Ps1 داشتم ولی در اون موقع خیلی ازش خوشم نمیومد!!!! گرافیکش خیلی تو بازی محدودیت ایجاد می کرد.:(

rezidentevilone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثلا به نظر شما شوتر اول شخص دو نسل قبل رو می شه بازی کرد؟ یا بازی ریسینگش رو؟ من که مال نسل قبل رو نمی تونم بازی کنم حالا دو نسل قبل رو خدا می دونه. البتعه اینم بگم که من Ps1 داشتم ولی در اون موقع خیلی ازش خوشم نمیومد!!!! گرافیکش خیلی تو بازی محدودیت ایجاد می کرد.:(

من با اینکه دو تومن پول فقط کیسمه اما بازم تیکن 3 و MGS - dino crysis 2 و خیلی بازی های دیگه رو با شبیه ساز بازی می کنم....

در ضمن از لحاظ من بهترین کنسول ps1 بود.... همه ی بازی هاش واقعا روش کار شده بود..

Ami R 940

Registered User
لایک‌ها
52
آره یاد فوتبال 2000 به خیر فوتبال 99 که معرکه بود اویل ها هم که دیگه خدا بود .

کنسول پر خاطره ای بود 90 درصد بازیاش عالی اند .

rezidentevilone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
c12
mgs
gt1
gt2
mgs
dino crasis 2
evil 2
driver
driver 2

بازی هاش واقعا خدا بود!.... فکر نمی کنم دیگه ps1 و انقلابش تکرار بشه..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا