برگزیده های پرشین تولز

آغاز ثبت‌نام برای دریافت تلویزیون اینترنتی از بهمن/ ارائه در فروردین ماه

>-->O

همکار بازنشسته
تاریخ عضویت
25 نوامبر 2009
نوشته‌ها
2,530
لایک‌ها
468
محل سکونت
㋡ همین جا ㋡
مجری پروژه تلویزیون تعاملی از ارائه این سرویس در فروردین ماه سال آینده خبر داد و گفت: ثبت نام برای دریافت تلویزیون اینترنتی و تعاملی (IP مدیا) در نیمه اول بهمن ماه در 6 شهر آغاز می شود.

به گزارش سیتنا، حسین عبدالله زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آمادگی ارائه این سرویس وجود دارد، افزود: از اواخر دی ماه تیزرهای تبلیغاتی ارائه این سرویس آماده شده و سازمان صدا و سیما و معاونت رسانه مجازی این سازمان در خصوص سرویس تلویزیون تعاملی و نحوه ثبت نام و مزایای آن به مردم اطلاع رسانی عمومی خواهند کرد.

وی افزود: پس از انجام اطلاع رسانی و توجیه مردم در استفاده از این سرویس در نیمه اول بهمن ماه ثبت نام برای دریافت این سرویس آغاز خواهد شد و مردم در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، یزد و قزوین می توانند در این زمینه ثبت نام کنند.

عبدالله زاده ارائه این سرویس را سه ماه بعد از ثبت نام اولیه اعلام کرد و گفت: برای شروع ارائه این سرویس به 20هزار کاربر در 22 بهمن ماه تلویزیون تعاملی می دهیم اما برای پوشش 100هزار کاربر پیش بینی می شود ارائه سرویس تا پایان فروردین ماه به طول انجامد.

مجری پروژه IP مدیا در مورد نحوه دریافت این سرویس نیز گفت: تلویزیون اینترنتی نیازمند یک ست آپ باکس و یک مودم ADSL بوده که تمام تلاشمان این است که ست آپ باکس ها را در داخل تولید کنیم، اما در شرایط فعلی با توجه به قیمت ارز ست آپ باکس ها حدود 300هزار تومان قیمت داده می شود. همچنین این سرویس ماهانه 15هزار تومان به عنوان حق اشتراک برای مشترکان هزینه دارد.

وی با بیان اینکه سرویس های جدید به مرور بر روی تلویزیون اینترنتی آماده می شود، افزود: قرار است هفته ای یک سریال و یک فیلم جدید بر روی این سرویس گذاشته شود و ارائه دهنده سرویس های این سیستم متفاوت از آنچه خواهد بود که در آرشیو صدا و سیما موجود است.

عبدالله زاده با تاکید بر اینکه هم اکنون حدود 4میلیون نفر با استفاده از ست آپ باکس ها، کانال های تلویزیونی صدا و سیما را مشاهده می کنند، تصریح کرد: به طور قطع سیستم IPمدیا با توجه به ویژگی های خاص خود، جذابیت زیادی برای خانواده ها دارد و مخاطبان را جذب می کند.

به گفته مجری پروژه IPمدیا برای استفاده از این سرویس نیازی به اینترنت نبوده و تنها مشترک باید دارای مودم ADSL از یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت باشد.

وی خاطرنشان کرد: این سرویس در عرض 30ماه، 5/1میلیون مشترک قابل ارائه خواهد بود.
 

gogle

Registered User
تاریخ عضویت
13 می 2009
نوشته‌ها
1,909
لایک‌ها
1,069
300 هزار تومن بدم + ماهیانه 15000 تومن تا بتونم صدا و سیما رو ببینم ؟!
مگه اسب آبی گازم گرفته ؟!
با این پول میشه بهترین کارت d v b رو خرید هزینه ماهیانه هم نداره :)

پ ن :

خدا یا اینا چی فکر میکنند اصلا فکر میکنند ؟!
 
بالا