برگزیده های پرشین تولز

آلبومهای موسیقی زیبا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.می خواستم تشکر کنم. همین.به فعالیتتون ادامه بدید.
در ضمن فعلا 2 تا درخواست دارم: یکی آهنگ افسانه سلطان و شبان
و دیگری آلبوم لبه تاریکی

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وای قیژ !
بابا تو دیگه کی هستی ! بابا تو دیگه کی هستی!...ایول با اون آلبوم ونجلیس کلی حال کردم. خوشم میاد سلیقه ت خوبه.اگه بازم ونجلیس داشتی بذار.
راستی یه خواهش اگه تونستی لطفا آهنگ جام جهانی 90 رو برام جور کن . هر کاری کردم نتونستم تو اینترنت
پیداش کنم.

ممنون قهرمان:king:
قیژ::specool:

Mis.judi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از bocelli :
وای قیژ !
بابا تو دیگه کی هستی ! بابا تو دیگه کی هستی!...ایول با اون آلبوم ونجلیس کلی حال کردم. خوشم میاد سلیقه ت خوبه.اگه بازم ونجلیس داشتی بذار.
راستی یه خواهش اگه تونستی لطفا آهنگ جام جهانی 90 رو برام جور کن . هر کاری کردم نتونستم تو اینترنت
پیداش کنم.

حیف که بنش کردن... واقعا همینه که کلی از سابقه دار های پی تی دیگه اینجا نمیان.

satellite_babak

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Mis.judi :
حیف که بنش کردن... واقعا همینه که کلی از سابقه دار های پی تی دیگه اینجا نمیان.

دوست من, گفتم چرا کم کار شده اخه چرا !!!؟؟؟ اون که خیلی زحمت کش بود:(

satellite_babak

Registered User
لایک‌ها
0
ohjkpj.jpg

http://one.fsphost.com/mani123456/DJ_Bagoor-{%20WwW.MaNiMuSiC.Tk%20}%20-.mp3

تقدیم به قیژ عزیز و به امید دوباره رویت او و زنده نگه داشتن تایپیت او :(

amir30bil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ghizh :
اشتیاق ------------------> آهنگساز ------------> فرهاد فخرالدینی

خواننده ----------> علیرضا قربانی

آهنگها :
Alireza Ghorbani - Eshtiyagh - 01 Eshtiagh
Alireza Ghorbani - Eshtiyagh - 02 Saz Va Avaz
Alireza Ghorbani - Eshtiyagh - 03 Music
Alireza Ghorbani - Eshtiyagh - 04 Moghadameh Orchestra
Alireza Ghorbani - Eshtiyagh - 05 Tasnif Orchestra I
Alireza Ghorbani - Eshtiyagh - 06 Tasnif Orchestra II

این آلبوم تا همین چند وقت پیش توی تلویزیون تبلیغ میشد.
متن شعر آهنگ اشتیاق :

بگذار سر به سینه ی من, تا که بشنوی ,
آهنگ اشتیاق دلی دردمند را .
شاید که بیش از این نپسندی به کار عشق ,
آزار این رمیده ی سر در کمند را.
بگذار سر به سینه ی من تا بگویمت:
اندوه چیست ,عشق کدامست. غم کجاست؟
بگذار تا بگویمت :این مرغ خسته جان ,
عمری است در هوای تو از آشیان جداست.
بگذار تا ببوسمت . ای نوشخند صبح,
بگذار تا بنوشمت ای چشمه ی شراب ,
بیمار خنده های تو ام ,بیشتر بخند !
خورشید آرزوی منی ,گرم تر بتاب!

آدرس :
کد:
[URL="http://neptune.persianhub.com/music/2005/dec/Alireza%20Ghorbani%20-%20Eshtiyagh.zip"]http://neptune.persianhub.com/music/2005/dec/Alireza%20Ghorbani%20-%20Eshtiyagh.zip[/URL]

Cover%20Alireza%20Ghorbani%20-%20Eshtiyagh%201.jpg

بزرگی آلبوم : 52.8 مگابایت
پسورد : www.persianhub.com

این لینک دانلود که دادین کار نمی کنه اگه می شه اصلاحش کنید.

subzero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من توی این آلبومهایی که آپلود کرده بودی به آلبوم "آدم معمولی" کار گروه "کیوسک" برخوردم. بعدش هم یه کامنت از IcedAngle دیدم که گفته بود کارش شبیه مارک نافلره و شما هم یه تایید روش گذاشته بودی که با توجه به کارش تشخیص دادی که حتماً تقلیده. یه چند کلمه ای اومد به ذهن ما و در راستای اینکه من کارهای دایر استریتز و مارک نافلر (نه پینک فلوید یا متالیکا) رو بیشتر از هر خواننده دیگه ای تو زندگیم گوش کردم به خودم اجازه دادم اینجا بنویسمشون. متاسفانه آلبوم آدم معمولی جدیداً به دست من رسید و تو دوران پربار فرهنگی فعلی (!) که آهنگهای بنیامین و دی جی مریم شده آهنگهای محبوب ایرانی ها واقعاً متعجب شدم. این هم بگم که بلافاصله با خودم گفتم که کارش شبیه نافلره، ولی بعد هر چی گوش کردم دیدم سبکش شبیه هست ولی آهنگ به هیچ کاری تو این سبک که من گوش کرده باشم شبیه نیست. حتی یه سوییپ یا ریتم من نتونستم پیدا کنم که کاور باشه یا بریدن یه تیکه آهنگ از آهنگ یکی دیگه. من تو این سبک از خیلی ها موزیک گوش کردم و به این نتیجه رسیدم که این گروه آهنگهاش مال خودشه، یعنی حداقل گوش من به هیچ کدوم از آهنگها آشنا نبود. صدای خواننده هم خوب بود، البته که پخته نیست ولی از کم آوردن و فالش رفتن تو کارش خبری نیست. شاید باندهای صداش کامل نباشه ولی برای این سبک به نظر من صدای خوبیه و یه کمی هم شبیه مارک نافلره ولی نه اونجوری که خشایار (جواد!) اعتمادی شبیه داریوش میخونه. و بهتر از همه اینها شعرهایی بود که استفاده کرده، من آهنگهای ایرانی که تو این سبک شنیدم همه مشکل شعر داشتند یعنی یا از شعرهای کهن فارسی استفاده میکنند که چون تو این سبک خوانش شعر به هم میریزه چیز جالبی از کار در نمیاد یا از یه مشت چس ناله (نالیدن ذلیلانه) به عنوان شعر موسیقی اعتراض استفاده می کنند. یکی از خوبهاش محمدرضا یزدانی بود که آلبوم اولش (شهر دل) که با شعرهای کلاسیک خونده بود اصلاً کارش نگرفت و آلبوم دومش (پرنده بی پرنده) که شعرهاش جدید بود بهتر بود ولی محتوای شعرها چنگی به دل نمیزد. اوهام و میرا به نظرم کارشون وقت تلف کردنه و هیچی ارائه نمیدن. کار گروه 127 رو هنوز نشنیدم ولی با توجه به اینکه لید گیتارش رو میشناسم باید کار خوبی باشه. الغرض... تا اینجا و امروز من بین هرچی آلبوم ایرانی که شنیدم "آدم معمولی" رو بهترینشون میدونم، چه از نظر محتوای شعر، چه از نظر موسیقی، چه از نظر تنظیم و هماهنگی و البته که صاحب سبک نیستن ولی اجازه بدین کارشون رو در حد یه تقلید پایین نیاریم. اگه کسی میتونه بگه که اینجای فلان آهنگ کاور یه قسمتی از آهنگ یکی دیگه است (مثل ناصر عبدالهی که از آهنگ فیل کالینز استفاده کرده) یا اینجای شعر از شعر فلان کس ترجمه یا تقلید شده (مثل کاری که سیاوش قمیشی با جان لنون کرده) اونوقت قبول. ولی من کار این گروه رو کاملاً قابل دفاع میدونم. من خیلی حوصله تایپ کردن ندارم ولی این چند خط رو برای شما نوشتم چون از این چیزهایی که آپلود میکنی معلومه اهل چرند گوش کردن نیستی و فکر کردم بد نیست یه گپی بزنیم.
با احترام

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

اسرائیلیو که شرمندم !:f34r: :f34r: :f34r: گور باباش !:eek: :eek: :hmm: :hmm: :hmm:
اما اگه یونانی خواستی اسمشو بگو اگه چیزی پیدا کردم میزارم !:)

سلام و درود بر جناب قیژ:
اتفاقا اسراییلی بذار میدونی چرا؟
چون ما که پولی بابت اون آلبوم نمیدیم
مجانی دان لود میکنم
و این یعنی ضرر به اسراییل:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
راستی میدونستی دیجی یاهل یه اسراییلیه؟؟:p :p :lol:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
راستی قیژ جان یه سری آلبومه که خیلی وقته دارم دنبالشون میگردم اگه بذاری ممنون میشم
1- gigi dagostino ---- all albums
2- همون جیجی دی best hits and remixes
3- تک آهنگ con te partir از آندره بوچلی +هر چی رمیکس از این آهنگ در هر کجای دنیا ساخته شده
آقا اگه همه اینها رو که گفتم بذاری خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی دمت گرما
یعنی خیلی باهالی
یعنی دیگه خیلی میخوامت
;) ;) ;) :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
وای قیژ !
پیداش کنم.

این آهنگ ونجلیس که میگی تو کدوم صفحه است جیییگر

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
"Armik" -------> "Treasures"

Armik -- Treasures.jpg

این هم آلبومی از جناب آرمیک که گیتار نوازش میکنن. ( والا خودم معطلم که این اسم شخصه یا گروه ؟!!! )
حال و هوای آلبوم هم که گیتار کلاسیک میباشد !

فرمت آهنگ ها ----> WMA
کیفیت آهنگ ها ----> 32 Kbps :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:blink:هان چشه مگه ! اتفاقا خیلیم خوبه ! حجم کم کیفیت قابل قبول !

آدرس های دریافت :

قیژی خیلی حال کردم با این آرمیکت
البته یه سری از لینکا دد شده اگه میشه تصحیح کن

من 6 سال بود دنبال آرمیک میگشتم یعنی یه جا شنیده بودم اما نمی دونستم چی میخام!!!!!!!!:D
راستی کی تو رو ban کرده ؟ عکس بده پاره کنم!!!!!!!!!!
آآآآآآآآآآآآِیییییییییییییییی نفس کش قیژ رو باز کنید

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
یه کار می خوام از مارک نافلر با برادرش دیوید البته بعد از فروپاشی گروه دایر استریتس

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
آقا من توی این آلبومهایی که آپلود کرده بودی به آلبوم "آدم معمولی" کار گروه "کیوسک" برخوردم. بعدش هم یه کامنت از IcedAngle دیدم که گفته بود کارش شبیه مارک نافلره و شما هم یه تایید روش گذاشته بودی که با توجه به کارش تشخیص دادی که حتماً تقلیده. یه چند کلمه ای اومد به ذهن ما و در راستای اینکه من کارهای دایر استریتز و مارک نافلر (نه پینک فلوید یا متالیکا) رو بیشتر از هر خواننده دیگه ای تو زندگیم گوش کردم به خودم اجازه دادم اینجا بنویسمشون. متاسفانه آلبوم آدم معمولی جدیداً به دست من رسید و تو دوران پربار فرهنگی فعلی (!) که آهنگهای بنیامین و دی جی مریم شده آهنگهای محبوب ایرانی ها واقعاً متعجب شدم. این هم بگم که بلافاصله با خودم گفتم که کارش شبیه نافلره، ولی بعد هر چی گوش کردم دیدم سبکش شبیه هست ولی آهنگ به هیچ کاری تو این سبک که من گوش کرده باشم شبیه نیست. حتی یه سوییپ یا ریتم من نتونستم پیدا کنم که کاور باشه یا بریدن یه تیکه آهنگ از آهنگ یکی دیگه. من تو این سبک از خیلی ها موزیک گوش کردم و به این نتیجه رسیدم که این گروه آهنگهاش مال خودشه، یعنی حداقل گوش من به هیچ کدوم از آهنگها آشنا نبود. صدای خواننده هم خوب بود، البته که پخته نیست ولی از کم آوردن و فالش رفتن تو کارش خبری نیست. شاید باندهای صداش کامل نباشه ولی برای این سبک به نظر من صدای خوبیه و یه کمی هم شبیه مارک نافلره ولی نه اونجوری که خشایار (جواد!) اعتمادی شبیه داریوش میخونه. و بهتر از همه اینها شعرهایی بود که استفاده کرده، من آهنگهای ایرانی که تو این سبک شنیدم همه مشکل شعر داشتند یعنی یا از شعرهای کهن فارسی استفاده میکنند که چون تو این سبک خوانش شعر به هم میریزه چیز جالبی از کار در نمیاد یا از یه مشت چس ناله (نالیدن ذلیلانه) به عنوان شعر موسیقی اعتراض استفاده می کنند. یکی از خوبهاش محمدرضا یزدانی بود که آلبوم اولش (شهر دل) که با شعرهای کلاسیک خونده بود اصلاً کارش نگرفت و آلبوم دومش (پرنده بی پرنده) که شعرهاش جدید بود بهتر بود ولی محتوای شعرها چنگی به دل نمیزد. اوهام و میرا به نظرم کارشون وقت تلف کردنه و هیچی ارائه نمیدن. کار گروه 127 رو هنوز نشنیدم ولی با توجه به اینکه لید گیتارش رو میشناسم باید کار خوبی باشه. الغرض... تا اینجا و امروز من بین هرچی آلبوم ایرانی که شنیدم "آدم معمولی" رو بهترینشون میدونم، چه از نظر محتوای شعر، چه از نظر موسیقی، چه از نظر تنظیم و هماهنگی و البته که صاحب سبک نیستن ولی اجازه بدین کارشون رو در حد یه تقلید پایین نیاریم. اگه کسی میتونه بگه که اینجای فلان آهنگ کاور یه قسمتی از آهنگ یکی دیگه است (مثل ناصر عبدالهی که از آهنگ فیل کالینز استفاده کرده) یا اینجای شعر از شعر فلان کس ترجمه یا تقلید شده (مثل کاری که سیاوش قمیشی با جان لنون کرده) اونوقت قبول. ولی من کار این گروه رو کاملاً قابل دفاع میدونم. من خیلی حوصله تایپ کردن ندارم ولی این چند خط رو برای شما نوشتم چون از این چیزهایی که آپلود میکنی معلومه اهل چرند گوش کردن نیستی و فکر کردم بد نیست یه گپی بزنیم.
با احترام

نوشتهات را خواندم و توش اسم مارک نافلر را دیدم , من از عاشقان مارک نافلرم با دایر استریتس اشنا شدم و از کار مارک خیلی خیلی خوشم امد اما نتونستم از مارک نافلر البوم گیر بیارم وهمیشه از سایت danceage اهنگاشو گوش میدم خواستم مرا در خریداری البومهاش یاری کنید
خیلی تشکر این هم ایمیل [email protected]

clapton

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من همه ی آلبوم های mark knofler رو دارم خواستین واسم mail بزنین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا