برگزیده های پرشین تولز

آموزشگاه شبکه کجا خوبه ؟

Mehrdad.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
درود، من قصد گذروندن دوره های شبکه رو دارم و تو گوگل هم چنتا آموزشگاه پیدا کردم ولی نمیدونم کدوم بهتره!
دوستان اگر تجربه ای دارین لطفا راهنمایی کنید.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
تهران بودید چنتا بهتون پیشنهاد میکردم شهرستان کار سختیه چرا دوره مجازی نمیرید یا سی دی های اموزشی تهیه نمیکنید البته هیچ امئوزشگاهی بالاتر از کارآموزی نیست و در کنارش یو تیوپ و کتاب های اموزشی انگلیسی چه دوره ای از شبکه خیخواید برید؟ نتورک پلاس گذروندید؟

Mehrdad.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من مشهد هستم، معمولا آموزشگاه ها سراسری هستن و اونچه که تهران هست حتما مشهد هم شعبه داره. network+ نه دیگه واسه همین دارم سوال میکنم.

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
من مشهد هستم، معمولا آموزشگاه ها سراسری هستن و اونچه که تهران هست حتما مشهد هم شعبه داره. network+ نه دیگه واسه همین دارم سوال میکنم.
یوتیوب بهتریین جایی هست که میتونه بهت اموزش بده. شک نکن بیشتر مدرس های ما بی سواد هستن .

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
@arrow2014 تهران به نظرتون کدوم آموزشگاه از لحاظ کیفیت و سطح آموزش و امکانات و تجهیزات و محیط آموزشی و نظم و مسئولیت پذیری بهتره؟
آیا برای کسی که قصد گرفتن مدارک بین المللی رو داره ، کلاس آموزشگاه رو پیشنهاد می کنید یا مطالعه به صورت خودخوان؟ آیا اصلاً امکانش هست که به صورت خودخوان پیشرفت کرد یا کار عملی در محیط اجرایی یا آموزشگاهی هم لازمه؟

@talebi1372

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
@arrow2014 تهران به نظرتون کدوم آموزشگاه از لحاظ کیفیت و سطح آموزش و امکانات و تجهیزات و محیط آموزشی و نظم و مسئولیت پذیری بهتره؟
آیا برای کسی که قصد گرفتن مدارک بین المللی رو داره ، کلاس آموزشگاه رو پیشنهاد می کنید یا مطالعه به صورت خودخوان؟ آیا اصلاً امکانش هست که به صورت خودخوان پیشرفت کرد یا کار عملی در محیط اجرایی یا آموزشگاهی هم لازمه؟

@talebi1372
اگر واقعا میخواهید یاد بگیرید و کاربلد باشید فقط یوتیوب و کار عملی رو میتونم پیشنهاد کنم . اگر دنبال مدرک هستید برید اموزشگاه ولی بدونید چیز خاصی یادتون نمیدن.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اگر واقعا میخواهید یاد بگیرید و کاربلد باشید فقط یوتیوب و کار عملی رو میتونم پیشنهاد کنم . اگر دنبال مدرک هستید برید اموزشگاه ولی بدونید چیز خاصی یادتون نمیدن.
فرمایشتون درسته.
البته من فقط دنبال مدرک نیستم و میخوام در کنار مدرک کار هم یاد بگیرم اما چون کارم شبکه نبوده و صرفاً در حد گذروندن چند واحد دانشگاهی و مطالعه به صورت سلف استادی اون هم جسته و گریخته با شبکه و مفاهیمش آشنایی دارم شک دارم که چه مسیری رو انتخاب کنم که بتونه من رو هم به مدرک و هم به دانش فنی کافی برسونه.
در مورد امنیت شبکه هم اگه ایده ای دارید ممنون میشم بگید.

Last edited:

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
فرمایشتون درسته.
البته من فقط دنبال مدرک نیستم و میخوام در کنار مدرک کار هم یاد بگیرم اما چون کارم شبکه نبوده و صرفاً در حد گذروندن چند واحد دانشگاهی و مطالعه به صورت سلف استادی اون هم جسته و گریخته با شبکه و مفاهیمش آشنایی دارم شک دارم که چه مسیری رو انتخاب کنم که بتونه من رو هم به مدرک و هم به دانش فنی کافی برسونه.
در مورد نحوه امنیت شبکه هم اگه ایده ای دارید ممنون میشم بگید.
در مورد امنیت نمیتونم چیزی بگم ولی دنیا داره عوض میشه . همه فهمیدن مدرک به درد نمیخوره .

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
برای نتورک پلاس که نیاز به اموزشگاه و دوره ندارید البته بستگی به سطح سواد و گیرایی شما داره ولی اکثر بچه های ای تی نتورک پلاس از منابع خارجی یاد میگیرند در کنار اموزش های یوتیو ب در کل کار ای تی نیاز به تجربه داره و تئوری یادگرفتن بدردتون نمیخوره ببنید شرکت های بزرگ نیاز به کاراموز یا ای تی من کم تجربه ندارن اوایل مجانی کار کنید یا اگر شد هزینه کنید تا اصول کار یاد بگیرید بعد مسلما اون هزینه بهتون برمیگرده در مورد مدارک بین المللی هم تا جایی که من میدونم اکثرا ارائه نمیدن بخاطر تحریم و...
فک کنم فنی حرفه ای شهرتون دوره های رایگان شبکه هم دارن شرکت کنید بد نیست

bahmanhtm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
توصیه میکنم هر آموزشگاهی که میخواید برید، اول آمار کلاس‌های فعلیشو دربیارید و یه روز برید با کسایی که تو کلاس شرکت کردن صحبت کنید.
معمولا تو هر کلاس چند نفری هستند که زیر و بم و آمار استادای همون آموزشگاه رو درآوردن. اکثر مواقع هم چون دانشجوها، کلاسای دیگه تو آموزشگاه‌های دیگه هم شرکت کردن، اطلاعات خوبی میتونن بهتون بدن.
واقعا ارزششو داره که اول یه آمار اینجوری دربیارید و بعد ثبت نام کنید.

Elmalish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من پیشنهاد میکنم برید آموزشگاه های مجتمع فنی ، هر چند بعضی شعبش خوب نیستن بعضی هاشونم افتضاح ولی چند مزیت داره:
۱-مدرک معتبر
۲-بعدا خودتون می توانید قوی بشوید و سطح خود را با اینترنت بالا ببرید درصورتی که اگر کلاس نرید قبلش زیاد نمیشه از اینترنت چیزی یاد گرفت.
۳-اگه زرنگ باشی با استاد ها ارتباط برقرار کنی میتونن برات کار پیدا کنن یا حتی با بری همون مجتمع فنی کار آموزی.

بالا