برگزیده های پرشین تولز

آموزش استفاده از مسنجر لاین

atra.tavan60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
@Sepehral باید برید تو قسمت more بعد keep را انتخاب کنید و سپس در قسمت Upload Size کیفیت را از حالت Standard به حالت Low تغییر دهید

zeynab.heydari1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من اکانت لاینم رو دیلیت کردم قبلش با برنامه line backup از فرندهام و پیامهام بک اپ گرفتم بک اپ HTML هست الان میخوام فرندهام رو برگردونم اما تو برنامه چیزی برای ریستور نداره از ریکاوری مود هم فایل زیپ رو نصب کردم اما فریندها اضافه نشد. میشه بگید که چطور فرندامو میتونم برگردونم؟

atra.tavan60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
بک اپ فقط از چت ها گرفته میشه و از ادلیست شما گرفته نمیشه ادلیست چیزی نیست که بشه بک اپ گرفت در نتیجه هیچ راهی برای برگشتن ادلیست نیست

farokh.zirak200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چطور میشه یه نفر یا گروه رو جستجو کرد من هر کاری میکنم نمیشه؟ و اینکه آیا راهی هست از یه گروه لفت بدیم بدون این که کسی متوجه بشه؟

hamedgame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خسته نباشید من تو یه گروهی توی لاین عضو بودم بعد به دلایلی اومدم بیرون الان نمی خوام بگم اونا من و ادد کنن راهی هست مجدد وارد گروه بشم جوری که کسیم من و ادد نکرده باشه ؟

samyarfarahzadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برای اینکار باید از گروهی که در اون عضو هستید برای مواقع ضروری یک Qr Code تهیه کنید و چون الان احتمالا Qr Code نداری کاریش نمیشه کرد

hamedgame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از جوابتون حالا این Qr Code چی هست که برای دفعات بعدی استفاده کنم؟

samyarfarahzadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب اول روی گروه یک تاچ می کنی سپس روی گزینه Album می زنی تا یه صفحه جدید برات باز بشه در بالا یک منو وجود داره که گزینه سمت چپی یعنی Members رو می زنی در این صفحه میتونی اعضای گروه رو ببینی و یا وکسی رو به گروه دعوت کنی حال باید Add رو بزنی واز اون بالا گزینه Qr Code رو انتخاب کنی
با این کار یک qr code بهت نمایش داده میشه که باید گزینه سبز رنگ Save to Album رو بزنی حالا Qr code گروه برات ایجاد شده و حالا اگر کسی شما رو از گروه حذف کنه بدون دعوت هم میتونید وارد اون گروه بشی

hamedgame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از وقتی که گذاشتین و برام تایپ کردین یه زحمت دیگه ای ام داشتم مثلا فرض کنید الان این QR کد رو دارم چجوری ازش می تونم استفاده کنم و وارد گروهه بشم ؟

samyarfarahzadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالاباید اون عکس Qr code رو که ذخیره کردید و وقتی که کسی شما رو از اون گروه حذف کرد اون عکس رو تو گوشی باز کنی وتو قسمت Add Friends گزینه Qr code را انتخاب کرده و سپس از اون تصویر برای ورود به گروه استفاده کنی

atra.tavan60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
@farokh.zirak200 برای جستجوی نفر باید از قسمت جستجویی ایدی ، ایدی مورد نظر را جستجو کنید گروه هم باید یکی شما را دعوت کنه امکان جستجو وجود نداره... در مورد لفت دادن از گروه هم راهی نداره که متوجه نشن

zeynab.heydari1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان من پسوردم لاینمو فراموش کردم میترسم روزی به هر دلیلی لاینم خراب شه یا گوشیم بعد دیگه پسوردشو ندونم؟ چجوری باید عوضش کنم خواهشا بگید

atra.tavan60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوستان من پسوردم لاینمو فراموش کردم میترسم روزی به هر دلیلی لاینم خراب شه یا گوشیم بعد دیگه پسوردشو ندونم؟ چجوری باید عوضش کنم خواهشا بگید
در قسمت تغییر رمز پایین گزینه Forgot your password? را انتخاب کنید
پسورد به ایمیل شما ارسال میشه

najme.taheri20000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با استفاد از اپلیکیشن LINE DECO – Wallpapers & Icons می توانید اینترفیس اسمارت فون و یا تبلت اندرویدی خود را مطابق با برنامه های لاین سفارشی سازی کنید! این نرم افزار تمامی شخصیت های دوست داشتنی و تصاویر پس زمینه ی مربوط به لاین را در خودش داره
برخی از ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن LINE DECO اندروید :

* آیکون های اختصاصی مطابق با برنامه های لاین

* والپیپرهای زیبای اچ دی مطابق با برنامه لاین

* اعمال اسان و سریع برروی موبایل اندرویدی خود

* شامل انواه دکوپک های زیبا برای انتخاب توسط کاربر

* کاملا رایگان و بدون هیچگونه تبلیغات اضافی

Sepehral

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
لاین دکو عالیه کلی والپیپرهای اچ دی داره با لاین دکو هر روز والپیپرمو عوض می کنم;)

zeynab.heydari1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان وقتی این پیام تو پیج یکی از فرندام میاد یعنی منو بلاک کرده؟؟ :general410:
there are no shared moment yet

Last edited:

najme.taheri20000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
خیر اگه بلاک بشید که اصلا نمیتونید صفحه Home اون فردو ببینید حتما پست ها رو از نظر شما Hide کرده که نمیتونید ببینید

zeynab.heydari1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
پس اگه کسی منو بلاک کنه نشونه های بلاک شدن چیه؟

najme.taheri20000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
نشونه خاصی نداره! یعنی پیغامی نمیاد مبنی بر اینکه بلاک شدید فقط شما نمیتونید کلا اون فرد و ببینید حتی اگه سرچش کنید انگار تو لاین وجود نداره

بالا