برگزیده های پرشین تولز

آموزش ایجاد صندوق بازنشتگی (تضمین آینده)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دکتر
آیا الان هم که به دستور بانک مرکزی اسم بانک تات رو عوض کردن، انتخاب مطمئنی برای این کار و همچنین متمرکز کردن همه ی سرمایه ها هست؟
ممکنه با مشکلات جدی تری مثل لغو مجوز روبه رو بشه؟
اگر مجوز این بانک لغو بشه مشتریان این بانک تحت نظر بانک مرکزی به یک نهاد مالی دیگر مانند بانک های دیگر ارجاع داده میشن
نگران نباشید

saman_mettaller

Registered User
لایک‌ها
70
همیشه طبق قرارداد عمل میشه و اگر در متن قرارداد ذکر نشده باشه که سود مشمول تغییرات میشه بدیهی است که تغییرات آتی تغییری در سود مورد نظر نخواهد داشت

ممنون از جوابتون
آگاهی ندارین که الان در قرارداد بانک ها، سود مشمول تغییر میشه یا نه ؟؟؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
ممنون از جوابتون
آگاهی ندارین که الان در قرارداد بانک ها، سود مشمول تغییر میشه یا نه ؟؟؟
احتمال 99.99 درصد مشمول تغییر نمیشه مگر اینکه سود جدید افزایش پیدا کنه که احتمالا بانک سود سپرده شما رو هم تغییر میده ولی در صورت کاهش به احتمال 99.99 تغییری صورت نمیگیره
مثلا:
سپرده نوید پنج ساله - :: بانک پاسارگاد ::

hossein6666

Registered User
لایک‌ها
1
سلام من تا اونجا که میدونم اگر چنانچه نرخ تورم بالاتر از سود بانکی باشه شما با سپرده گذاری در بانک متضرر میشید من یه مثال ساده میارم و این سپرده گذاری ها هم نمی خواد شما اگر سال 80 سکه رو به قیمت 60 تومن میخریدید و الان سال 91 میفروختید با سرمایه گذاری اولیه 12 میلیون تومان الان 250 میلیون سرمایه داشتید و در مدت زمانی بسیار کمتر از سپرده بازی برد داشتید ضمن اینکه من به شخصه به هیچ بانکی اعتماد ندارم دوستانی که با بانک سر و کار دارن میدونن که الان شما پول نقد بخواین تا یه سقف محدود بیشتر بهتون نمی دن و مابقی رو چک بین بانکی صادر میکنن از کجا معلوم 25 سال بعد به شما پول خودتون هم بدن؟؟؟؟!!!!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام من تا اونجا که میدونم اگر چنانچه نرخ تورم بالاتر از سود بانکی باشه شما با سپرده گذاری در بانک متضرر میشید من یه مثال ساده میارم و این سپرده گذاری ها هم نمی خواد شما اگر سال 80 سکه رو به قیمت 60 تومن میخریدید و الان سال 91 میفروختید با سرمایه گذاری اولیه 12 میلیون تومان الان 250 میلیون سرمایه داشتید و در مدت زمانی بسیار کمتر از سپرده بازی برد داشتید ضمن اینکه من به شخصه به هیچ بانکی اعتماد ندارم دوستانی که با بانک سر و کار دارن میدونن که الان شما پول نقد بخواین تا یه سقف محدود بیشتر بهتون نمی دن و مابقی رو چک بین بانکی صادر میکنن از کجا معلوم 25 سال بعد به شما پول خودتون هم بدن؟؟؟؟!!!!
اولا طرح دکتر اعتباراتش مهمه که شما بدون دردسر اعتبارات وسرفصل های بانکی رو دریافت می کنید
دوما پول شما تحت ضمانت بانک مرکزی هست ، شاید دردریافتش شرایط بزارن ولی نمی تونن یه قرون از اصل و سود کم کنن

hossein6666

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز این شرایط امروزه کی از فردا خبر داره؟؟؟!!! از پارسال تا امسال تورم در برخی جاها بالای 100 درصد بوده و شما اگر تورم میانگین رو طی سال های اخیر درنظر بگیرید می بینی سپرده گذاری چیزی جزء ضرر نیست مطمئن باشید کارشناس های بانکی بیشتر از من و شما به فکر وسوسه و ترقیب به سرمایه گذاری ما در بانک هستند چرا؟ چون دولت با جمع کردن پول های سرگردان تا حدودی از تورم جلوگیری می کنه در ضمن اونا خودشون راه های استفاده رو نمی دونن ما ساده انگاریم که فکر میکنیم 24 درصد نه 30 درصد سود بانکی مناسب است این عقیده منه امیدوارم به شخص خاصی توهین نکرده باشم.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوست عزیز این شرایط امروزه کی از فردا خبر داره؟؟؟!!! از پارسال تا امسال تورم در برخی جاها بالای 100 درصد بوده و شما اگر تورم میانگین رو طی سال های اخیر درنظر بگیرید می بینی سپرده گذاری چیزی جزء ضرر نیست مطمئن باشید کارشناس های بانکی بیشتر از من و شما به فکر وسوسه و ترقیب به سرمایه گذاری ما در بانک هستند چرا؟ چون دولت با جمع کردن پول های سرگردان تا حدودی از تورم جلوگیری می کنه در ضمن اونا خودشون راه های استفاده رو نمی دونن ما ساده انگاریم که فکر میکنیم 24 درصد نه 30 درصد سود بانکی مناسب است این عقیده منه امیدوارم به شخص خاصی توهین نکرده باشم.
ببینید مگه در انقلاب 57 مشکلی برای سپرده های بانکی پیش اومد؟
در ثانی این طرح هست و کسی شما رو مجبور نکرده و 32 صفحه بحث شده
به هر حال بهتر از بیمه های عمر هست

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550

شما الان فکر میکنید همون بحث اعبارات این طرحی که من دادم تبدیل به چی شده ؟ :D تبدیل به سکه یا ارز

بحث رو میبندم چون کسی که خواست استفاده کنه تا حالا کرده و کسانی که اومدن هی ایراد گرفتن و فقط از لحاظ اقتصادی سود بانکی این طرح رو دیدن بشه براشون تجربه که هیچ موقع تا جلوی پاتون رو نگاه نکنید بلکه میشه هم ایمن سرمایه رو چند برابر کرد هم با اعتباراتش کارای دیگه کرد

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
بحث کل قلف شد :دی
i298960_ddd.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا