برگزیده های پرشین تولز

آموزش تصویری تنظیمات GPRS ایرانسل برای Pocket PC !!!

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
چرا پس رو Htc touch جواب نمیده!؟ کف بر گردیدیم.

داریوش خان منم تاچ دارم. تنظیمات رو طبق پست اول انجام بده امکان نداره کار نده. من الان خیلی وقته دارم استفاده میکنم.
تازه برای من رایگانه :lol:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
چرا پس رو Htc touch جواب نمیده!؟ کف بر گردیدیم.

داريوش جان مشكل ديگخ از شهر هم هستها ! بعضي شهر ها كار نمي كنه !‌از اون باحال تر يك جاي سايتشون خوندم نوشته فقط در شهر هاي ذكر شده از GPRS پشتيباني ميشه :lol: اما شهري ننوشته بود (لينكش رو الان گشتم پيدا نكردم !‌)
كلا زياد رووي اين اينترنتش حساب نكنين ! من كه بيخيالش شدم !

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
داريوش جان مشكل ديگخ از شهر هم هستها ! بعضي شهر ها كار نمي كنه !‌از اون باحال تر يك جاي سايتشون خوندم نوشته فقط در شهر هاي ذكر شده از GPRS پشتيباني ميشه :lol: اما شهري ننوشته بود (لينكش رو الان گشتم پيدا نكردم !‌)
كلا زياد رووي اين اينترنتش حساب نكنين ! من كه بيخيالش شدم !

حاج مرتضی این آقای داریوش اگه اشتباه نکنم خودش کاملا با شرایط ایرانسل آشنایی داره و قبلا هم احتمالا یوزر اسمارت فون های نوکیا بوده پس مشکل عدم آشنایی ایشون با ایرانسل نیست. مشکل تنظیماتیه که اگه کسی برای بار اول انجام بده یکم مشکل به نظر میاد. (فقط بار اول)
اما در هر صورت حرف شما و دیگر دوستان صحیحه. اگه همه چیز تنظیم باشه تنها مشکل میتونه مشکل از سوی امواج ارسالی باشه:cool:

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
جدی میگین ....؟؟؟!!!!
یعنی چی؟طرح های رنگی یا ....
یا اینکه ریفر بشه به این تاپیک ؟؟؟!!!

نه بدون هیچ طرحی و هیچ ترفندی:lol:
اگه همه چیز تنظیم باشه تنها مشکل میتونه مشکل از سوی امواج ارسالی باشه
صد در صد تایید میشه.تنظیمات کاملا درسته. اینترنت ایرانسل خیلی وقتها تو تهران کار نمیکنه.خیلی وقتها بخاطر شلوغی خطوط یا عدم انتن دهی کامل و یا مشکلات شبکه اصلا نمیشه به gprs وصل شد و یا حتی در صورت وصل شدن نمیشه دیتایی رد و بدل کرد.بنظر من ایرانسل تو تهران اصلا بدرد نمی خوره.
من اینو بارها در تهران امتحان کردم و همیشه از خیرش گذشته ام.ولی در عوض توی این شهری که الان زنگی میکنم(کرمانشاه)ایرانسل هم خیلی خوب انتن میده و هم در بیشتر مواقع میشه براحتی از gprsش استفاده کرد.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
نه بدون هیچ طرحی و هیچ ترفندی:lol:

بابک جون یه جا شنیده بودم این رو ولی باور نکردم الان شما داری میکی:blush:

میگفت من همه تماسام مجانی هست راسته؟؟؟

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3

اره حیسن جان راسته.البته من فقط gprsام رایگانه. و برای تماسها پول کم میکنه.;)از هر چی شانس نیاوردم تو این یکی خوش شانس بودم.اصلا یکی از دلایل روی اوردن من به ppc بعد از دوری از ان, بعد از حدودا 3 سال ,همین استفاده از gprs در اون بوده.:D

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
بابا خوش به حالتون ماله من یک دفعه بدون این که وصل بشم(تو مرحله look up host ) موند از 2000 تومان شد 53 تومان:wacko:

خدا شانس بده.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
ما ل منم رایگانه http://************/files/crwoe16lo2d5qyfpw68g.gif یک حالی میده

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
یکی توضیح بده چه جوری رایگانه؟؟؟!!!!!:blink:

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18

آره راسته. داداش منم سیم کارت دائمی ایرانسل داره ... وقتی که سر برج قبض و پرینت مکالمه واسش می آد اگر 70 هزار تومان اومده باشه زیرش مینویسه مثلا 82 هزار تومان طلبکار :D
تا الان هنوز 1 تومان هم پول قبض نداده :blink: !!! یک سری 4300 و یک سری 2800 تا اس ام اس زده بود با 32 تا برگ پشت و رو پرینت تلفن :lol:

سیم کارت اعتباری پسر خالم و یکی از دوستانم هم gprs همیشه مجانی هست ;)

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
یکی توضیح بده چه جوری رایگانه؟؟؟!!!!!:blink:
والا نمیدونم حسین جان من از وقتی خریدم چیزی برا gprs از اعتبار کم نکرده برای تماس و پیامک کم میکنه که اونها هم من کاری بهشون ندارم چون با سیم کارت قبلیم کار میکنم
برا همین تا حالا که دارم استفاده میکنم gprs صد در صد رایگان بوده بدون هیچ طرحی

Namak_co

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
46
يه تشكر ويژه از Blue Galaxy خدا عمرت من يه رفيق دارم پاكت پي سي داره منو كچل كرده بود واسه همين تنطميات منم از پروكسي ها خبر نداشتم بيچاره شده بودم

الان هم خودم دعات ميكنم كه باعث شدي اين بنده خدا دست از سر كچل من برداره ، هم خودش دعات ميكنه كه باعث شدي دست از سر كچل من برداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد آنتن دهي ايرانسل اينجا تو كرمان هر شماره اي رو بگيري اول يه دور كامل بايد پيامهاي ايرانسل مبني بر مشترك مورد نظر در دسترس نميباشد ..... در شبكه نيست ... خطوط آشغال است !!!!!!!! و و و و و ..... رو كامل گوش كني اونموقع شايد بتوني تماس بر قرار كني

در عوض اوضاع gprs بد نيست در 90 در صد موارد كانكت ميشه و اطلاعات رد و بدل ميشه ؛ خداييش خيلي حال ميده gprs مجاني باشه ما كه داريم كيف شو ميبريم

تا بعد

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان،من یه مشکلی دارم.من تو تهران ایرانسلم میره توحالت EDGE ولی نمیتونه صفحه ای رو باز کنه و این eror میده:
requested service is unavailable :(
در صورتی که تو شهر خودم (رشت) که رو همون G میمونه براحتی صفحه باز میکنه،کسی چنین مشکلی نداره؟خودم فکرمیکنم دلیلش حساسیت بالای EDGE به پارازیت و ضعف امواجه!!

Last edited:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام دوستان،من یه مشکلی دارم.من تو تهران ایرانسلم میره توحالت EDGE ولی نمیتونه صفحه ای رو باز کنه و این eror میده:
requested service is unavailable :(
در صورتی که تو شهر خودم (رشت) که رو همون G میمونه براحتی صفحه باز میکنه،کسی چنین مشکلی نداره؟خودم فکرمیکنم دلیلش حساسیت بالای EDGE به پارازیت و ضعف امواجه!!

حامد جان برای من با قیصر همیشه edge وصل میشه و مشکلی هم نداره
ولی اینکه ارور میده مشکل از شما نیست الان چند ماهه که منم انواع ارور ها رو میگیرم
کلا اینترنت ایرانسل سرش گرده
خودت رو معطل این شرکت مزخرف نکن
این همه پول تبلیغ میده ولی هیچ یک از امکاناتش کار نمیکنه
:wacko:

kavehatm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ُبا تشكر از دوست عزيزي كه توضيحات مربوط به اتصال اينترنت ايرانسل رو توضيح دادند . اگه ممكنه براي من يك سوال مطرح است دوستاني كه اطلاعاتي دارند اگه پاسخ بدن لطف مي كنند :
در نحوه ساخت Connection كه دوستمون توضيح دادند مودم از نوع Cellular Line ( GPRS) انتخاب شد اما يك گزينه ديگر در اين قسمت هست كه خيلي هم شبيه به اين مودمي هست كه ما انتخاب كرديم به نام : Cellular Line .
اين چي هست ؟
براي چه نوع Connectionي استفاده مي شه ؟
آيا منظور همون موذم Built In پاكت پي سي است ؟

با تشكر

kavehatm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هل ناصر ينصروني ؟
جواب نبود ؟

kavehatm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ُبا تشكر از دوست عزيزي كه توضيحات مربوط به اتصال اينترنت ايرانسل رو توضيح دادند . اگه ممكنه براي من يك سوال مطرح است دوستاني كه اطلاعاتي دارند اگه پاسخ بدن لطف مي كنند :
در نحوه ساخت Connection كه دوستمون توضيح دادند مودم از نوع Cellular Line ( GPRS) انتخاب شد اما يك گزينه ديگر در اين قسمت هست كه خيلي هم شبيه به اين مودمي هست كه ما انتخاب كرديم به نام : Cellular Line .
اين چي هست ؟
براي چه نوع Connectionي استفاده مي شه ؟
آيا منظور همون موذم Built In پاكت پي سي است ؟

با تشكر

خدا وكيلي هر كس كه مي دونه جواب بده تا ما هم توي زوقمون نخوره ديگه , بايد التماس كنيم ؟
شما كه اين همه سوال رو جواب مي ديديد , فقط سوال من ...

بالا