برگزیده های پرشین تولز

آموزش ساخت تصاوير امنيتي درasp---only asp

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از plus :
ولي من كلي وقط صرف كردم تا آخر برنامشو نوشتم(يكم كار داره هنوز):
برنامه يه Bitmap توليد ميكنه كه داراي طول و عرض مشخص هست(و يه آرايه واسه پيكسل ها) و تابع هاي
set pixel , draw line , draw rect و draw text (البته نه با فونت هاي ويندوز) رو داره و خروجي رو به صورت باينري ميده بيرون.سرعتش هم خوبه و تا اينجا كه ديگه اگه چيزي بهش اضافه نكنم تمومه حدود 8 كيلوبايت كد ه! حجم Bitmap هم براي كد امنيتي 20x 85 حدود 5 كيوبايت ميشه.
آماده كه شد اگه به درد كسي ميخوره؟ ميگذارمش ...

sec_code.bmp
خيلي بيكارم.نه ؟؟:D
اگه بزاری یه جایی بتونیم کدشو برداریم منون میشم .
منم به نوبه خودم خسته نباشید میگم . دوست دارم برنامه تو ببینم .

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehdi25 :
منم با عکس موافق نیستم . به قول Plus سنگینتریم که کد امنیتی نزاریم

تمام این سیستم ها حتی وب ویز از عکس آماده استفاده میکنه نشون به این نشون که اکثر کلمات کلمات معنی دار هستن نه کلمات تصادفی و بی معنی میتونید امتحان کنید.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از kouroshm :
تمام این سیستم ها حتی وب ویز از عکس آماده استفاده میکنه نشون به این نشون که اکثر کلمات کلمات معنی دار هستن نه کلمات تصادفی و بی معنی میتونید امتحان کنید.

ای بابا دوست من یواش ! نه وب ویز مرجیعی اه که بشه راجبهش صحبت کرد نه اینکه حرف شما صحیح اه ! اصولا اگر سایتی درست و حسابی باشه عکس امنیتیش هم به صورت رندوم اه ! این دیگه یه چیز واضح و مبرهنه !!! تازه هیچ کاری نداره که حدود 100000 تا کلمه رو آماده کنی تا با فونت های مختلف کلمات معنی دار بسازی ! این فرق داره با داشتن 100 عکس ! 100 عکس رو حتی اگه نشه از html هم فهمید که کی به کیه ، میشه یکی یکی شناسایی کرد و به روبوط مربوطه شناسوند !
حالا اگه اصراری داری که با 100 عکس میشه ، و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد و هیچ بنی بشری هم نمیتونه از سد این حفاظ ! بگذره خوب حتما شما یه چیزی میدونی که ما نمیدونم !;)

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از plus :
ولي من كلي وقط صرف كردم تا آخر برنامشو نوشتم(يكم كار داره هنوز):
برنامه يه Bitmap توليد ميكنه كه داراي طول و عرض مشخص هست(و يه آرايه واسه پيكسل ها) و تابع هاي
set pixel , draw line , draw rect و draw text (البته نه با فونت هاي ويندوز) رو داره و خروجي رو به صورت باينري ميده بيرون.سرعتش هم خوبه و تا اينجا كه ديگه اگه چيزي بهش اضافه نكنم تمومه حدود 8 كيلوبايت كد ه! حجم Bitmap هم براي كد امنيتي 20x 85 حدود 5 كيوبايت ميشه.
آماده كه شد اگه به درد كسي ميخوره؟ ميگذارمش ...

sec_code.bmp
خيلي بيكارم.نه ؟؟:D

ببینم اینی که میگی رو با ASP 3 نوشتی یا با دات نت ؟؟؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
بابا داري جك ميگي
خيلي راحت ميشه به يه روبوت گفت كه اسم فايل رو از فلان قسمت سورس بخون بزار تو فرم

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از kouroshm :
واقعا بهت تبریک میگم. کارت عالیه ولی فکر کنم اگر از عکس های آماده استفاده میکردی هم شکیل تر میشد و هم وقتت رو نمیگرفت.
به هر حال کار جالبی کردی خوشحال میشم وقتی آماده شد ببینمش.
یک پیشنهادم دارم که تو الگوریتمت سعی کن از اشکال نامنظم هندسی استفاده کنی (واسه پس زمینه) مثلا تلفیق دایره و مستطیل. اینطوری دیگه از مادر زاده نشده کسی که بتونه اسپمرشو بسازه.

در ضمن یه چیزی میمونه آیا به اینکه متن داخل عکس به سرور پردازش فرم که عکس توش قرار میگیره ارسال شه فکر کردی ؟ یک جوری باید از متن داخل عکس با خبر شه که بفهمه کاربر متن رو درست وارد کرده یا نه.
فکر کنم بهترین راه انکود کردن متن و ارسالش به کوکی باشه تا تو سرور پردازش فرم کوکی فراخوانی شه و بعد از دکود شدن با متن وارد شده کاربر چک شه.

موفق باشی. آماده شد خبرمون کن.

ممنون.اون مساله ي تلفيقي رو توي ورژن بعدش! ميگذارم.الان با همين Draw Line ميشه با مختصات هاي تصادفي كلي اون روبات رو سر كار گذاشت :D
ارسال متن به فرم هم كه واضحه از طريق Session . اولا متن ساخته ميشه.توي Session قرار ميگيره بعد هم رسم ميشه...
به نقل از mehdi25 :
اگه بزاری یه جایی بتونیم کدشو برداریم منون میشم .
منم به نوبه خودم خسته نباشید میگم . دوست دارم برنامه تو ببینم .
بازم ممنون.يكم ديگه كار داره.دارم برنامه ي Font Creator ش رو كامل ميكنم.آخه فكر آناليز كردن فايل هاي فونت ويندوز واسه همچين كاري حتي اگه ممكن بود ويوونه كننده بود.مجبور شدم خودم يه نوع فايل فونت با فرمت خاص درست كنم كه توسط برنامه قابل خوندن باشه.خودم يك فايل از 1 تا Z رو درست كردم(همونايي كه ميبينين) ميخوام برنامشو كامل كنم كه بشه فونت هاي جديد ساخت...

به نقل از h_r :
ببینم اینی که میگی رو با ASP 3 نوشتی یا با دات نت ؟؟؟

توي دات نت كه با اون همه Class اصلا نيازي به همچين كاري نيست.با همون اي اس پي پكيده نوشتم...

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از plus :
توي دات نت كه با اون همه Class اصلا نيازي به همچين كاري نيست.با همون اي اس پي پكيده نوشتم...

جوون اینجاست که میگن بابا تودیگه کی هستی !!! حالا بذار ببینم چی نوشتی دیگه ، وقتی کامل هم شد دوباره کاملش رو بذار من که خیلی مشتاقم ! (فکر کنم همه باشن ;) )

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
ای بابا دوست من یواش ! نه وب ویز مرجیعی اه که بشه راجبهش صحبت کرد نه اینکه حرف شما صحیح اه ! اصولا اگر سایتی درست و حسابی باشه عکس امنیتیش هم به صورت رندوم اه ! این دیگه یه چیز واضح و مبرهنه !!! تازه هیچ کاری نداره که حدود 100000 تا کلمه رو آماده کنی تا با فونت های مختلف کلمات معنی دار بسازی ! این فرق داره با داشتن 100 عکس ! 100 عکس رو حتی اگه نشه از html هم فهمید که کی به کیه ، میشه یکی یکی شناسایی کرد و به روبوط مربوطه شناسوند !
حالا اگه اصراری داری که با 100 عکس میشه ، و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد و هیچ بنی بشری هم نمیتونه از سد این حفاظ ! بگذره خوب حتما شما یه چیزی میدونی که ما نمیدونم !;)

دوست عزیز اولا که من نگفتم رندوم بده گفتم باعث اتلاف وقت میشه و شکل عکس هاش به قشنگی قبلا ساخته شده نمیشه. دوما قبول وب ویز مرجع خوبی نیست آیا سایتی مثل mail.com نمیتونه نمونه خوبی باشه و یا از امنیت کافی برخوردار نیست ؟ دقیقا از همین سیستمی که من گفتم استفاده میکنه حتی اگر لینک عکس رو ببینید اسم عکسو بصورت رندوم تغییر میده و ....
سوم اینکه اگر 10000 تا کلمرو میخوای بنویسی که از اونا استفاده کنه چرا این 10000 تارو خودت با سلیقه خودت درست نکنی ؟
سخته ؟ من باهات شرط میبندم اگر 40 تا هم درست کنی نه 20 تاشم هیچ روباطی نمی تونه حدس بزنه ناسلامتی رندومه قانون احتمالات حساب کن ببین احتمال اینکه هر بار هر عکس لود شه چقدره؟

به نقل از mehdvirus :
بابا داري جك ميگي
خيلي راحت ميشه به يه روبوت گفت كه اسم فايل رو از فلان قسمت سورس بخون بزار تو فرم

نه من اصلا جوک نمیگم. اگر منظورتون از سورس سورس کد برنامست (که امیدوارم نباشه) باید بگم لطف کنید یک کم مطالعه کنید کد برنامه در سرور اجرا میشه و بعد از اجرا کسی بهش نمیتونه دسترسی داشته باشه. ولی اگر منظورتون کد HTML هست (که فکر میکنم این باشه) باید بگم لطف کنید نوشته های قبلی منو بخونید. اولا لینک عکس بصورت یک صفحه ظاهر میشه و اصلا نمایانگر اسم عکس نیست دوما اگر اون صفحه به تنهایی اجرا شه یعنی مسیر عکس رو بگن یک مسیر مجازی در یک دایرکتوری با نام رندوم با نام عکس راندوم دیده میشه.

به هر حال ما مخالف هیچ سیستمی نیستیم مهم نو آوریه که این دوستمون با این برنامش داره گل میکاره. اگر آماده شد خوشحال میشیم کارشو ببینیم.

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
بابا انقدر خجالتم دادين كه ديگه همين الان ميذارم باگي چيزي داشت بعدا ميگيرم.
روي سرور اپلودش كردم سر اين پرميشن ها ارر ميداد خودتون دانلود كنين بزارين روي لوكال
كلش به همراه فايل درست كردن فونت http://mehrzad.net/mb/BMP.zip

فقط فايل توليد تصوير : http://mehrzad.net/mb/bmp.asp.txt (بدون فايل فونت كار نميكنه.اوليه رو دانلود كنين بهتره)

البته اين كدي كه اين رو درست ميكنه رو زياد پيچ و تابش ندادم فقط روي متن يه مستطيل رسم ميكنه.خودتون با توابعش ميتونين پيچيدش كنين
توضيحي چيزي خواست بگين.من كلا يكم خر تو خر برنامه مينويسم

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از plus :
روي سرور اپلودش كردم سر اين پرميشن ها ارر ميداد خودتون دانلود كنين بزارين روي لوكال

فقط فايل توليد تصوير : http://mehrzad.net/mb/bmp.asp.txt (بدون فايل فونت كار نميكنه.اوليه رو دانلود كنين بهتره)

البته اين كدي كه اين رو درست ميكنه رو زياد پيچ و تابش ندادم فقط روي متن يه مستطيل رسم ميكنه.خودتون با توابعش ميتونين پيچيدش كنين
ای ول Plus جان . خیلی باحاله .
funny_03.gif

yahoo.gif
yahoo.gif
yahoo.gif
yahoo.gif
yahoo.gif
yahoo.gif

clap.gif
clap.gif
clap.gif
clap.gif

clap2.gif
clap2.gif
clap2.gif
clap2.gif
clap2.gif

41.gif
41.gif
41.gif
41.gif
41.gif
41.gif
41.gif

303.gif
303.gif
303.gif
303.gif
303.gif
303.gif
303.gif
303.gif
303.gif
303.gif

حالا برم یکم برنامه شو بهم بریزم .

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از plus :

ایول ، خیلی کارت باحال بود ! اصلا فکرشم نمیکردم که با asp بشه ! راستی کاشکی یه کم فونتش واضحتر بود ! روبوت که هیچی منم به سختی میتونم بخونم اون وسط چی نوشته :lol: . ولی خدایی خیلی حال کردم خسته نباشی ;)

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون...
آره، اون فونت ها رو يكم با عجله درست كردم .فونت Creator رو هم واسه همين درست كردم كه مشكلي مباشه ازين لحاظ...

aref1364

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از plus :
ممنون...
آره، اون فونت ها رو يكم با عجله درست كردم .فونت Creator رو هم واسه همين درست كردم كه مشكلي مباشه ازين لحاظ...

چرا فایل txt برای من باز نمیشه؟

m3hrz4d

Registered User
لایک‌ها
1
چون تنهایی به درد نمیخورد حذفش کردم.همون فایل zip. رو دانلود کن

kohyar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من كد امنيتي captcha رو از سايت webwize گرفتم كه اين چند تا فايل را داره
CAPTCHA_form_inc.asp
CAPTCHA_functions.asp
CAPTCHA_image.asp
CAPTCHA_license.asp
CAPTCHA_process_form.asp
CAPTCHA_setup.asp
ولي يك ذره دستكاري داشت كه انجام دادم
فقط نميدونم كه آيا استفاده از اين كد با تغييرات مخالف نظر سايت webwize هست
يك وقت برنامه بهم نريزه
تازه تو كل برنامه فقط توضيحات اضافي نوشته
اميدوارم كمكم كنيد

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام دوستان
من كد امنيتي captcha رو از سايت webwize گرفتم كه اين چند تا فايل را داره
CAPTCHA_form_inc.asp
CAPTCHA_functions.asp
CAPTCHA_image.asp
CAPTCHA_license.asp
CAPTCHA_process_form.asp
CAPTCHA_setup.asp
ولي يك ذره دستكاري داشت كه انجام دادم
فقط نميدونم كه آيا استفاده از اين كد با تغييرات مخالف نظر سايت webwize هست
يك وقت برنامه بهم نريزه
تازه تو كل برنامه فقط توضيحات اضافي نوشته
اميدوارم كمكم كنيد

مشكلي نداره ، گرچه ميتوني از اون بهترشم با كمي گشتن پيدا كني .

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من قبلا هرچی دیده بودم بنم کد امنیتی asp همش کلاه برداری بود image میزاشتن کنار هم اگه بشه خلقی رو از دردسر نجات دادی.دستت درد نکنه.

منو بگو فکر کردم تاپپیک جدیده نگو زیر خاکیه :)

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

لینک دانلودش برا من ارور میده دامینت مثل اینکه اکسپایر شده.لطفا همین جا آپلود کن.

بالا