برگزیده های پرشین تولز

آموزش ساخت Apple ID

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
چند وقتیه گیر میده ... من با itunes مک بوک می سازم ولی مثل قدیم گزینه none نداره ...

milad.tz

Registered User
لایک‌ها
51
moshkelam hal shod dostan mamnon as hame

Sent from my iPhone using Tapatalk

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
سلام
دوست عزیز چکار کنیم ادر و ای پی با هم همخوانی داشته باشه؟
بجای اینکه تو گوگل بگردید دنبال یه ادرس برای اینکار که هزاران بار قبل شما استفاده شده باید اول ببینید ادرس ای پی شما کجاست بعد یه ادرس از همون منطقه به اپل بدید

sharjtakir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بجای اینکه تو گوگل بگردید دنبال یه ادرس برای اینکار که هزاران بار قبل شما استفاده شده باید اول ببینید ادرس ای پی شما کجاست بعد یه ادرس از همون منطقه به اپل بدید
سلام
دوست عزیز
ای پی و ادرس رو یکی کردم ولی باز فایده نداشت ارور مسدود بودن رو داد
ای داد خسته شدم از بس تلاش کردم

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
سلام
دوست عزیز
ای پی و ادرس رو یکی کردم ولی باز فایده نداشت ارور مسدود بودن رو داد
ای داد خسته شدم از بس تلاش کردم
ایمیلتون رو بدید براتون بسازم سریعا ارسال کنم

sharjtakir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ایمیلتون رو بدید براتون بسازم سریعا ارسال کنم
اقا کارم یدونه نیست من خودم مغازه موبایل دارم ی ای پی دارم روزی دوتا رو میتونم بسازم اگه ممکنه تلفن تماس رو بهم بدید

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
اقا کارم یدونه نیست من خودم مغازه موبایل دارم ی ای پی دارم روزی دوتا رو میتونم بسازم اگه ممکنه تلفن تماس رو بهم بدید

من میخواستم کارتون راه بیفته نمیدونستم میخواید خریدوفروش کنید.اصلا این اکانت چی هست که کسی بخواد براش پول بده دوست عزیز.راهی که گفتم صحیح هست شما درصورتیکه درست عمل کنید براحتی در کمتر از ۱ دقیقه میتونید یه اکانت بسازید.اگه این اکانت پول توش بود من تو ساعت ۶۰ تا اکانت میساختم میدادم دست مردم .متاسفانه ایران تحریم هست و اگر هرکسی ادرس حقیقی خودش رو میتونست بده این بلاک شدنا و این ارورها بی معنی بود .به هرحال من تاکید میکنم مشکل شما برمیگرده به ای پی ادرس و ست بودنشون و اطلاعاتی که وارد میکنید.
دوستانی که قصد خرید و فروش ندارند و به اپل ای دی نیاز دارند از هر کشوری که خودشون دلشون میخواد یه ایمیل ارسال کنند براشون به رایگان میسازم

sharjtakir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من میخواستم کارتون راه بیفته نمیدونستم میخواید خریدوفروش کنید.اصلا این اکانت چی هست که کسی بخواد براش پول بده دوست عزیز.راهی که گفتم صحیح هست شما درصورتیکه درست عمل کنید براحتی در کمتر از ۱ دقیقه میتونید یه اکانت بسازید.اگه این اکانت پول توش بود من تو ساعت ۶۰ تا اکانت میساختم میدادم دست مردم .متاسفانه ایران تحریم هست و اگر هرکسی ادرس حقیقی خودش رو میتونست بده این بلاک شدنا و این ارورها بی معنی بود .به هرحال من تاکید میکنم مشکل شما برمیگرده به ای پی ادرس و ست بودنشون و اطلاعاتی که وارد میکنید.
دوستانی که قصد خرید و فروش ندارند و به اپل ای دی نیاز دارند از هر کشوری که خودشون دلشون میخواد یه ایمیل ارسال کنند براشون به رایگان میسازم
دوست گلم طبق اموزش درست کردم نشد
بابت خرید و فروشتون
من اجاره مغازم ده میلیون تومنه به نظرتون نباید بابت وقت 15 تا 20 مین ده تومن از مشتری بگیرم ؟

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
بابت خرید و فروشتون
من اجاره مغازم ده میلیون تومنه به نظرتون نباید بابت وقت 15 تا 20 مین ده تومن از مشتری بگیرم ؟

همین الان تست کردم ۲تا پشت هم ساختم مشکل از تحوه ساخت شماست

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
بابت خرید و فروشتون
ببخشید دوست گرامی
چون اجاره مغازه ات 10 میلیونه !!!!! برای هر کلام مکالمه و وقت برای ارباب رجوع هم پول میتونی بگیری، ولی آیا درسته؟
هر کاری میشه کرد.
منم پول میگیرم،ولی دیگه ربطش نمیدم به چیزای دیگه...

sharjtakir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببخشید دوست گرامی
چون اجاره مغازه ات 10 میلیونه !!!!! برای هر کلام مکالمه و وقت برای ارباب رجوع هم پول میتونی بگیری، ولی آیا درسته؟
هر کاری میشه کرد.
منم پول میگیرم،ولی دیگه ربطش نمیدم به چیزای دیگه...
سلام
شما اصلا خوب منظور منو فهمیدی ؟
تایم من بابت ساختن هست نه هر کلام مکالمه در ضمن کسی بابت دو کلام حرفم پول نمیده
عجب ....

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام داداشی فیلتر شکن ندارم چطور باید بسازیم ؟

بالا