برگزیده های پرشین تولز

آموزش پول در آوردن از هات فایل

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من یه اکونت فری تو هات فایل داشتم امروز اونو به پریمیوم تبدیل کردم ولی منو ها تو خود سایت هیچ تغییری نکرده
یعنی اکونت من مثل اکونت ناقص که تو پست اول گذاشتی و فقط 3 تا گزینه داره ولی میتونم فایل دانلود کنم حالا باید چیکار کنم یکی راهنمایی کنه ممنون میشم
تو قسمت my account فقط edit account , my files , file manager ? وجود داره .....

تو STATEus هم ترافیک اپلود رو برا هر روز 5120 مگ زده اکونت پریمیوم هم همین محدودیت رو داره ؟

Last edited:

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
برای پول دراوردن از اپلود فایل بجای اینکه فایلو تو یکی از اپلودسنترها اپ کنین میتونین از سایتهایی مشابه سایت زیر استفاده کنین:
iupload.us

وارد اکانتتون میشین و اسامی اکانتهای خودتون در هات فایل و دپوزیت و فایل فکتوری و... رو وارد میکنید
از این به بعد هر فایلی توی این سایت آپ کنید( با همون یه کلیک) توی تمام اکانتهاتون در اپلودسنترهای معتبر خودش اپ میکنه و لینک کلی میده که باید شر کنیدش و با هر دانلودی از هر اپلودسنتر پولشو دریافت میکنید ...
موفق باشید/

DJ Tiesto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
يه سوال :
آيا فايل رو تو خودش نگه ميداره و ما ريموت آپلود ميكنيم؟
منظورم اينه اگر فايلي پاك شده بواسطه كپي رايت بازم مجبوريم آپ كنيم؟

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من یه اکونت فری تو هات فایل داشتم امروز اونو به پریمیوم تبدیل کردم ولی منو ها تو خود سایت هیچ تغییری نکرده
یعنی اکونت من مثل اکونت ناقص که تو پست اول گذاشتی و فقط 3 تا گزینه داره ولی میتونم فایل دانلود کنم حالا باید چیکار کنم یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

تو STATEus هم ترافیک اپلود رو برا هر روز 5120 مگ زده اکونت پریمیوم هم همین محدودیت رو داره ؟

یه سوال دیگه هم دارم و اینکه اگه بوسیله ریموت اپلود فایل رو از هات فایل تو یه سرور دیگه اپلود کنیم این کاار دانلود حساب میشه واسه فایل های هات فایل ؟

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
اقا من میخوام یه اکانت هات فایل بخرم
ولی از اونجایی که hotfile.com در ISP من فیلتره، خرید اکانت به دردم میخوره یا نه؟

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
اقا من میخوام یه اکانت هات فایل بخرم
ولی از اونجایی که hotfile.com در ISP من فیلتره، خرید اکانت به دردم میخوره یا نه؟

اگر به هر طریقی بتونی فیل... برطرف کنی نه ! مثلا از وی.پی.. استفاده کنی که با قطع و وصل شدنش دانلود فایل هم قطع خواهد شد. چاره نیست باید با این موارد کنار اومد . حالا یا پورت برا دانلود منیجر تعریف میکنن یا وی.پی.. استفاده میکنند یا از AOL استفاده میکنند.

ali_oop

Registered User
لایک‌ها
41
اگر به هر طریقی بتونی فیل... برطرف کنی نه ! مثلا از وی.پی.. استفاده کنی که با قطع و وصل شدنش دانلود فایل هم قطع خواهد شد. چاره نیست باید با این موارد کنار اومد . حالا یا پورت برا دانلود منیجر تعریف میکنن یا وی.پی.. استفاده میکنند یا از AOL استفاده میکنند.
اینطوری که نمیصرفه
دانلود میکنیم بخاطر سرعت بالا
حالا اگه بخوام وی پی .. بزنم و سرعتم کم بشه
میخوام هاتفایل نباشه
همون رپیدشیر خیلی بهتره با اون سرعت خداش
الان فقط مشکل اینه که لینک های رپیدشیر خیلی کم شده و هاتفایل زیاد شده!

bahramicq

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

این 5120 معنیش چیه ؟

یکی در راه خدا جواب منو بده

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
اینطوری که نمیصرفه
دانلود میکنیم بخاطر سرعت بالا
حالا اگه بخوام وی پی .. بزنم و سرعتم کم بشه
میخوام هاتفایل نباشه
همون رپیدشیر خیلی بهتره با اون سرعت خداش
الان فقط مشکل اینه که لینک های رپیدشیر خیلی کم شده و هاتفایل زیاد شده!

سرویس دهنده های hotfile و fileserver و ... کاری کردند که نشه لینکهای اونها را در اکانت پریمیوم رپیدشر fetch کرد ولی شما میتونید لینکهای Megaupload و Mediafire و .... در اکانت پریمیوم خودتون fetch کنید! پس با این کار میشه کمی از محدودیتهایی که پیش اومده بخاطر کم شدن لینکهای رپیدشر کاست. ولی الان هات فایل فعلا حرف اول میزنه .

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان میشه بگید میانگین سرعت دانلود و آپلود اکانت هات فایلتون چقدره؟ (لطفا دوستانی که از VPS استفاده میکنن جواب بدن)

سرعت من بیشتر از 3 مگابایت نمیشه ! در صورتیکه از بعضی سایتها تا 50 مگ در ثانیه هم دانلود میکنم.
اینطوری که دهن آدم سرویس میشه تا بخواد 2 تا فایل داون/آپ کنه

بالا