برگزیده های پرشین تولز

آموزش کار با صرافی bitmex

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوست عزيز لطفا تاپيك رو به انحراف نكشيد.
تاپیک توسط بنده به انحراف کشیده نشده ، شما ادعایی در خصوص کسب سود 1200 درصدی در مدت چند روز در این تاپیک اعلام کردید خودتون این موضوع رو گفتید
بنده هم با توجه به تجربه و سواد اندکم از شما خواستم با یه استیتمنت این ادعاتون ثابت کنید تا همه عزیزان حاضر در تاپیک تشویق بشن که آموزش ببینن و فعالیت کنن

راجب كار ...... سواد من راجب بيتمكس......
با تشكر
راجع به
لطفا املای غلط کلمات را جایگزین کلمات صحیح نکنیم

اگر شما ميخواين نتيجه ي فعاليت هاي بنده رو ببينيد و كارم رو بررسي كنيد تو كانال تلگرام داخل امضام ميتونيد بررسي كنيد.
شما در این تاپیک در خصوص میزان سودتون صحبت کنید بنابراین همین جا هم میتونیم با یه لینک ادعاتون ثابت کنید
ضمنا
سوابق فعالیتها در تلگرام یا فیلم و عکس از حساب و صفحه اکانت کاربری نمیتونه دلیلی باشه
منم میتونم یه عکس یا حتی فیلم از سود 5 هزار درصدی در حساب کاربریم بسازم

فقط یه استیتمنت مستند میتونه گویای همه چیز باشه
بنابراین
بهتره یا ادعایی نکنید
یا اینکه با مدرک به همه نشون بدید
یه ادعا میتونه باعث زیرمجموعه گیری شما و هیجانی عمل کردن زیرمجموعه ها و نهایتا کسب سود شما و نابودی سرمایه زیرمجموعه بشه
اما یه سند میتونه باعث اعتماد اعضا و موفقیت دو طرف بشه

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
همینطور که سودها نمایش داده میشه ضرر هم باید نمایش داده بشه توی هیچ تجارتی تنها سود نیست نشان دادن سودهای کذایی فقط برای ترغیب و گول زدن
پیش بینی جهت قیمت بیت کوین هم توهمی بیش نیست فقط میشه حدس زد ممکنه سود کنی یا ضرر
به نظر من ترید آلتها برای آماتورها بیشتر جواب میده یکسری آلت خوب توی سبد قرار بدی و زمان پامپ و دامپ سودگیری کنی (کاری که خود من از زمان زمستان آلتها دارم انجام میدم)

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
الان یک خبر هایی هست که میگه هک شده این bitmex

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
تاپیک توسط بنده به انحراف کشیده نشده ، شما ادعایی در خصوص کسب سود 1200 درصدی در مدت چند روز در این تاپیک اعلام کردید خودتون این موضوع رو گفتید
بنده هم با توجه به تجربه و سواد اندکم از شما خواستم با یه استیتمنت این ادعاتون ثابت کنید تا همه عزیزان حاضر در تاپیک تشویق بشن که آموزش ببینن و فعالیت کنن

راجع به
لطفا املای غلط کلمات را جایگزین کلمات صحیح نکنیم

شما در این تاپیک در خصوص میزان سودتون صحبت کنید بنابراین همین جا هم میتونیم با یه لینک ادعاتون ثابت کنید
ضمنا
سوابق فعالیتها در تلگرام یا فیلم و عکس از حساب و صفحه اکانت کاربری نمیتونه دلیلی باشه
منم میتونم یه عکس یا حتی فیلم از سود 5 هزار درصدی در حساب کاربریم بسازم

فقط یه استیتمنت مستند میتونه گویای همه چیز باشه
بنابراین
بهتره یا ادعایی نکنید
یا اینکه با مدرک به همه
اما یه سند میتونه باعث اعتماد اعضا و موفقیت دو طرف بشه
سوالي پرسيده شده و پاسخي به كس ديگه اي داده شده. بنده اصلا نيازي به اعتماد شما ندارم . موفقيت كدوم دو طرف؟ من و كي ؟ شما؟ شما طرف حساب منيد؟ من بهتون گفتم بيايد از من سيگنال بخريد؟ من هرماه ٥ نفر vip ميگيرم ، اين ماه يكيشون از فروشنده هاي معتبر اين فرومه كه ميتونيد ازشىون بپرسيد ببينيد كمتر از ١٠٠٠ درصد سود گرفتن يا نه . شما پول بدي هم من بهت سيگنال نميدم كه حالا بخوام بيام بهت ثابت كنم سود كردم يا ضرر كه بخواد باعث موفقيت طرفيني بشه كه شما تو هيچ طرفش قرار نداريد.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
سوالي پرسيده شده و پاسخي به كس ديگه اي داده شده. بنده اصلا نيازي به اعتماد شما ندارم . موفقيت كدوم دو طرف؟ من و كي ؟ شما؟ شما طرف حساب منيد؟ من بهتون گفتم بيايد از من سيگنال بخريد؟ من هرماه ٥ نفر vip ميگيرم ، اين ماه يكيشون از فروشنده هاي معتبر اين فرومه كه ميتونيد ازشىون بپرسيد ببينيد كمتر از ١٠٠٠ درصد سود گرفتن يا نه . شما پول بدي هم من بهت سيگنال نميدم كه حالا بخوام بيام بهت ثابت كنم سود كردم يا ضرر كه بخواد باعث موفقيت طرفيني بشه كه شما تو هيچ طرفش قرار نداريد.
یه استارتر تاپیک میزنه که مخاطب بیاد بخونه و باهاش تبادل نظر کنه اگر میخواید تاپیک خصوصی برگزار کنید اینجا جاش نیست میتونید گفتگوی گروهی ایجاد کنید.
این تاپیک در دسترس کلیه اعضا بوده و بنده بعنوان یکی از اعضا در خصوص ادعای بی اساسی که مطرح کردید از شما سوالی پرسیدم تا برای سایر دوستانم که در تاپیک حضور دارن روشنگری کنم
شما بجای پاسخ دادن فرار رو به جلو انجام میدید.
ارائه آمار ترغیب کننده و بی اساس به قصد تشویق کاربران کاملا از برخورد شما پیداست و ارائه لینک رفرال (اونهم از طرف کسی که ادعای سود 1200 درصدی در هفته میکنه) گویای همه چیز هست لطفا بیشتر به شعور اعضا توهین نکنید
شما برای من نباید خودتو ثابت کنی بلکه برای خودت باید اینکارو بکنی که مشخص بشه ادعای شما بی اساس نبوده در واقع با ارائه مستندات به خودتون اعتبار میدید وگرنه بنده نیازی به سیگنالهای کسی که حتی معنای اصطلاحات این بازار هم نمیدونه ندارم
شما هنوز اینو نمیدونی که وقتی در این فروم تاپیک ایجاد میکنی هر یک از اعضا میتونن مقابل شما قرار بگیرن و ازتون در مورد چیزایی که بصورت عمومی عنوان میکنید سوال کنن

در پایان قضاوت را به دوستان عزیز و اعضای خردمند حاضر در تاپیک میسپارم

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
مدير فروم لطفا پست هاي بي ربط رو پاك كنند كه اگر كسي راجب بيتمكس سوالي داشت بياد بپرسه و جوابشو بگيره .
اون دوستاني كه درخواست آموزش بيتمكس كرده بودن و ميگفتن چرا تو ايران اگه كسي سود كرده نمياد به كس ديگه اي ياد بده اميدوارم پاسخشونو گرفته باشن و وضعيت اينجا رو ببينن.
تاپيك از نظر بنده بستست و اگر كسي نياز به آموزش بيتمكس داره بياد پولشو پرداخت كنه بهش ياد بديم. پولشم زياده اگر سرمايتون زير ٥٠٠٠ دلاره براتون نميصرفه.
موفق و پرسود باشيد
ضمنا تاپیک شما بدلیل نقض قوانین ریپورت شد
موفق باشید

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
یه استارتر تاپیک میزنه که مخاطب بیاد بخونه و باهاش تبادل نظر کنه اگر میخواید تاپیک خصوصی برگزار کنید اینجا جاش نیست میتونید گفتگوی گروهی ایجاد کنید.
این تاپیک در دسترس کلیه اعضا بوده و بنده بعنوان یکی از اعضا در خصوص ادعای بی اساسی که مطرح کردید از شما سوالی پرسیدم تا برای سایر دوستانم که در تاپیک حضور دارن روشنگری کنم
شما بجای پاسخ دادن فرار رو به جلو انجام میدید.
ارائه آمار ترغیب کننده و بی اساس به قصد تشویق کاربران کاملا از برخورد شما پیداست و ارائه لینک رفرال (اونهم از طرف کسی که ادعای سود 1200 درصدی در هفته میکنه) گویای همه چیز هست لطفا بیشتر به شعور اعضا توهین نکنید
شما برای من نباید خودتو ثابت کنی بلکه برای خودت باید اینکارو بکنی که مشخص بشه ادعای شما بی اساس نبوده در واقع با ارائه مستندات به خودتون اعتبار میدید وگرنه بنده نیازی به سیگنالهای کسی که حتی معنای اصطلاحات این بازار هم نمیدونه ندارم
شما هنوز اینو نمیدونی که وقتی در این فروم تاپیک ایجاد میکنی هر یک از اعضا میتونن مقابل شما قرار بگیرن و ازتون در مورد چیزایی که بصورت عمومی عنوان میکنید سوال کنن

در پایان قضاوت را به دوستان عزیز و اعضای خردمند حاضر در تاپیک میسپارم
جناب خردمند ، تاپيك اسمش مشخصه و دوستان در راستاي موضوع تاپيك بحث و تبادل نظر ميكنن اينو اعضاي خردمندي مثل شما بايد بتونن بفهمن.اصطلاحات بازار رو هم شما فقط ميفهمي.بنده به درخواست دوستان تاپيك آموزش بيتمكس زدم براي كسايي كه بلد نبودن و درخواست كرده بودن كه آموزش بدم . لينك رفرال هم مگه چه پولي واسه من داره كه حالا من بخوام واسه اين كار زحمتي بكشم؟ اين تاپيك هم باز يا بستش براي من اهميتي نداره، خيلي هم بيكار نيستم كه بيام با آدمايي مثل شما سر و كله بزنم.مسلما بنده قرار نيست پاسخگوي هركسي باشم و تا اينجا هم وقت زيادي براي پاسخ به شما گذاشتم. به سلامت

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
جناب خردمند ، تاپيك اسمش مشخصه و دوستان در راستاي موضوع تاپيك بحث و تبادل نظر ميكنن اينو اعضاي خردمندي مثل شما بايد بتونن بفهمن.اصطلاحات بازار رو هم شما فقط ميفهمي.بنده به درخواست دوستان تاپيك آموزش بيتمكس زدم براي كسايي كه بلد نبودن و درخواست كرده بودن كه آموزش بدم . لينك رفرال هم مگه چه پولي واسه من داره كه حالا من بخوام واسه اين كار زحمتي بكشم؟ اين تاپيك هم باز يا بستش براي من اهميتي نداره، خيلي هم بيكار نيستم كه بيام با آدمايي مثل شما سر و كله بزنم.مسلما بنده قرار نيست پاسخگوي هركسي باشم و تا اينجا هم وقت زيادي براي پاسخ به شما گذاشتم. به سلامت
در راستای موضوع تاپیک از میزان سودتون حرف زدید
و در رابطه به میزان سودی که ادعا کردید از شما سوال کردم
پس اگر کسی از موضوع تاپیک منحرف شده شما هستید
ضمنا من هم وقت اضافی ندارم با آدمی مثل شما سر و کله بزنم اما برای جلوگیری از نابودی سرمایه دوستانم در این تاپیک که بدلیل ترغیبشون با آمار واهی توسط آدمی مثل شما ممکنه اتفاق بیوفته لازم میدونم برا اونها وقت بذارم

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
@AloneKing
دوست عزیز
دلیلی برای بحث کردن در این باره وجود نداره، شما ادعایی کردید و فرد دیگری هم درخواست اثبات این موضوع رو از طرف شما داشته که شما هم میتونستید به سوالشون جواب بدید یا اون رو بدون جواب بذارید
البته مسلمه که پاسخ صحیح و کامل به یک سوال باعث ایجاد اعتماد میشه و همینطور پاسخ ندادن هم باعث ایجاد ابهام
در صورت ادامه بحث خارج از موضوع تاپیک قفل خواهد شد

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
@AloneKing
دوست عزیز
دلیلی برای بحث کردن در این باره وجود نداره، شما ادعایی کردید و فرد دیگری هم درخواست اثبات این موضوع رو از طرف شما داشته که شما هم میتونستید به سوالشون جواب بدید یا اون رو بدون جواب بذارید
البته مسلمه که پاسخ صحیح و کامل به یک سوال باعث ایجاد اعتماد میشه و همینطور پاسخ ندادن هم باعث ایجاد ابهام
در صورت ادامه بحث خارج از موضوع تاپیک قفل خواهد شد
تاپيك رو قفل يا حذف كنيد . باتشكر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا