برگزیده های پرشین تولز

آموزش کامل راه اندازی بوتیک بچگانه

saeed.star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا انصاف خوب چیزیه من خودم بوتیک دارم و جنسامم رو از بازار بزرگ تهران میارم اینکه سود اتحادیه 18 تا 25 درصد منم قبول ندارم ولی سود 300 درصدی رو هم قبول ندارم خیلی از مشتریهای من ب خاطر قیمت کم طرفم میان کی گفته هرکس کلی بکشه رو جنسش موفق تر من خودم تو بازارم میبینم گرون فروشا دووم نمیارن ولی اون فروشگاهی ک قیمتهای خوب میده جاشم خوبه بخوای بری حساب کنی از هفت خوان باید رد شی اینقدر شلوغه نظر من این پولها خوردن نداره وقتی میبینم مردم با چ بدبختی دارن در میارن حالا 300 200 100 درصد بکشم رو جنسهام اصلا خودمم بخوام بخرم اون جاهایی میرم ک ارزون و مناسبه

انواع پوشاک مجلسي دخترانه و زنانه ترکیه (عمده _ تکي )

http://torkiye.shopfa.com

براي ارتباط بيشتر در مورد خريد عمده و تکي و دريافت مدل ها ميتونيد با من در ارتباط باشيد.

وايبر : محمدي 09373435635

monaaaa123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخوام بوتیک لباس زنانه در تهران بزنم. مغازه ای دیدم و قرار است که اجاره کنم موقع اجاره مغازه چه موارد باید مد نظرم باشد بابت جواز و اب و برق
در خصوص فاکتور که در پستها خوندم که از اماکن میان می بنن و باید 18 درصد باشه متوجه نشدم

Farshad.rezaie001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر جناب کمانگر گرامی
همچنین دوستان با تجربه در صنف پوشاک.

بنده یه مغازه تو خیابون اصلی ، صد و چهل متری ، ملک شخصی دارم و میخوام لباس زنونه و پچگانه بزنم ، حاشیه شهرم و همسایه هام بیشتر صنف سوپری ، مکانیک و نقاش صافکارن و در طول روز جای پارک هم پیدا نمیشه ، مگر شب .
البته محله مسکونیه و شلوغ

سوالم اینه که چطور میتونم فروشگاهم رو جا بندازم و ایا احتمال موفقیتم هست؟
و طبق گشت کوتاهی که در عمده فروشیای بازار بزرگ تهران داشتم ، متوجه شدم که بعضی از جنسا رو با قیمت بیشتر دارن میفروشن قاطی ارزونا. منطق شون هم اینه که فروش این اجناس بالاتره. تولیدی ها هم اجناس شون تنوعش کمه. اگر تولیدی های متنوع و کار درست سراغ داشتین ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

بالا