برگزیده های پرشین تولز

آموزش HTML

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
عزيزان دل برادر چه جوري ميشه تو blogger وقتي عكس پست ميكني بصورت زير هم قرار نگيره و بصورت مثلا كنار هم قرار بگيره مثلا 3 تا تصوير تو يه خط وقتي پر شد خط خط بعدي تصوير چهارم قرار بگيره

valizadeh4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
من بخوام برم كلاس تا Html ياد بگيرم بايد چه كلاسي برم؟؟؟
من ساختن وبلاگ و يه چيزايي از كدش سر در ميارم حالا به نظر شما چه كلاسي بايد برم و شهريه چنده؟؟؟و همچنين دوره ي اون چقدره؟؟؟

با تشكر
باي

ilso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام . یک سوال کوچک داشتم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم . من یک سایت با فرانت پیج طراحی کردم . صفحه اول سایت خیلی ساده هستش و من یک مشکل دارم اونم اینه که میخوام وقتی توی هر کامپیوتری صفحه اول باز میشه صفحه کاملا تو اکسپلورر فیت بشه . یعنی با هر رزولوشنی که کامپیوتر فرد بازدید کننده تنظیم شده باشه باز هم صفحه کاملا فیت بشه و دیگه اسکرول بار کنار و پایین صفحه نیاد . اگه ممکنه راهنمایی کنید . یه زحمت دیگه اگه ممکنه وقتی جواب دادین یه جوری به من خبر بدین تا بیام جواب رو بخونم حالا با ایمیل یا آیدی یاهو مسنجر . خیلی خیلی ممنون

neopersia

Registered User
لایک‌ها
2
سلام . یک سوال کوچک داشتم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم . من یک سایت با فرانت پیج طراحی کردم . صفحه اول سایت خیلی ساده هستش و من یک مشکل دارم اونم اینه که میخوام وقتی توی هر کامپیوتری صفحه اول باز میشه صفحه کاملا تو اکسپلورر فیت بشه . یعنی با هر رزولوشنی که کامپیوتر فرد بازدید کننده تنظیم شده باشه باز هم صفحه کاملا فیت بشه و دیگه اسکرول بار کنار و پایین صفحه نیاد . اگه ممکنه راهنمایی کنید . یه زحمت دیگه اگه ممکنه وقتی جواب دادین یه جوری به من خبر بدین تا بیام جواب رو بخونم حالا با ایمیل یا آیدی یاهو مسنجر . خیلی خیلی ممنون

فکر کنم این کاری رو که شما می خوای انجام بدی بیشتر مربوط به جاوا اسکرپت باشه
منم یه جورایی برای صفحه اول سایتم همین کار رو انجام دادم یه نگاهی بهش بنداز اینم آدرسشه اگه به دردت خورد بگو تا کدشو بهت بگم
http://www.neopersia.org

ilso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
فکر کنم این کاری رو که شما می خوای انجام بدی بیشتر مربوط به جاوا اسکرپت باشه
منم یه جورایی برای صفحه اول سایتم همین کار رو انجام دادم یه نگاهی بهش بنداز اینم آدرسشه اگه به دردت خورد بگو تا کدشو بهت بگم
http://www.neopersia.org

سلام سایت شما هم فیت نمیشه نه افقی و نه عمودی . منظورم یک چیزی مثل صفحه اول گوگل هستش با هر رزولوشنی که گوگل رو باز کنی باز هم اسکرول نداره . البته خودم درستش کرد م . با استفاده از بکگراند ایمیج و جدول تو فرانت پیج درستش کردم . دیگه اسکرول نمیاره . البته هنوز آپ نکردمش آپ که کردمش آدرسش رو میدم چک کنی . باز هم از توجهت ممنونم

neopersia

Registered User
لایک‌ها
2
آقا کنجکاو شدم
سایتتو آپلود نکردی؟
آدرسش چیه؟
:)

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
خداییش دست اقای سالک درد نکنه.خیلی برای این ترید زحمت کشیدن. :)

ilso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام
سایت قبلی آپلود نشد یک مشکل دیگه من زیاد به طراحی صفحات وب آشنا نیستم . میخواستم صفحه ای درست کنم که فرمی داشته باشه و بیننده سایت مطالبی رو اونجا وارد بکنه و من یه جوری به اون مطالب دسترسی پیدا کنم (چیزی شبیه عکس). تو فرانت پیج فرم ایجاد کردم اما میگه که سرور باید windows share point رو ساپورت کنه و من از سرورم پرسیدم گفتن ساپورت نمی کنن . چطور میتونم ایمکار رو انجام بدم ؟ نحوه دسترسی من به اطلاعات مهم نیست ایمیل یا ذخیره فایل جایی روی وب .
اگر ممکنه کمک کنید .
0.JPG

MSMS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام خدمت دوستان....
من تازه HTMLرا شروع كردم
دنبال يه pdf كامل مي‌گشتم كه تمام تگ‌هاي HTMLرا توضيح داده باشه ...
ممنون مي‌شم هر كسي يه همچين منبعي داشت لينكشو براي همه بزاره....

nokia3250

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بر همه من ميخوام وب بزنم ولي برنامه نويسي بلد نيستم كه طراحي كنم چند نفر بهم گفتن كه برام انجام ميدن ولي من ميخوام خودم درست كنم كه بهم كيف بده
لطفا كمك كنيد تا من برنامه نويسي كنم.شنيدم كه اول بايد html ياد بگيرم

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
بسيار كامل و جامع بود

مرسي

يا حق

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سلام بر همه من ميخوام وب بزنم ولي برنامه نويسي بلد نيستم كه طراحي كنم چند نفر بهم گفتن كه برام انجام ميدن ولي من ميخوام خودم درست كنم كه بهم كيف بده
لطفا كمك كنيد تا من برنامه نويسي كنم.شنيدم كه اول بايد html ياد بگيرم

داداشي برو نرم افزار فرونت پيج رو بگير كار خودتو راحت كن

بعد براي آموزشش هم كاري نداره
كدها كه آماده هست
تو نت پد اينا رو خوب تمرين كن حرفه اي ميشي :)

دوست عزيزي كه اموزش pdf ميخواست
من هوارتا دارم تو كامپيوتر هست
همش رو هم سرچ كردم تو گوگل

شاد باشي
يا حق

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
داداشي برو نرم افزار فرونت پيج رو بگير كار خودتو راحت كن

بعد براي آموزشش هم كاري نداره
كدها كه آماده هست
تو نت پد اينا رو خوب تمرين كن حرفه اي ميشي :)

دوست عزيزي كه اموزش pdf ميخواست
من هوارتا دارم تو كامپيوتر هست
همش رو هم سرچ كردم تو گوگل

شاد باشي
يا حق

سلام!خوبی؟من چند وقت پیش آموزش های HTML ات رو تو پی سی خونده بودم البته خیلی وقته کار میکنم ولی انصافا خوب کار کرده بودی!
اون موقع که من میخوندم بنن بودی نتونستم ازت تشکر کنم دیدم همون آیدی با همون آواتار اینجا هم هست گفتم موقعیت رو غنیمت بشمارم ازت بتنکسم!

M 1 K 4 1 L

Registered User
لایک‌ها
536
سلام .
دوستان من تا دیروز کاردان الکترونیک بودم و خیلی به کدهای میکروکنترلر علاقه داشتم .
اما html خیلی ساده تره . در ضمن الان ترم 3 هستم و فردا که 20/6/1390 هست امتحانات پایان ترم 3 کاردانی نرم افزار درس طراحی وب امتحان دارم ...
دست شما استاد عزیز درد نکنه . بنا بدلایلی نتونستم سرکلاس برم و خیلی گیج بودم .
درسهایی که از شما یاد گرفتم خیلی بدردم خورد . واقعا خسته نباشید . @};- :cafee
کار من تعمیرات نوت بوک (نرم افزار و سخت افزار )هست . کاری از دستم بر اومد براتون کم نمیذارم .
آرزو میکنم هر جا که هستین همیشه موفقیت و آرامش و خدا همراهتون باشه .
دوستدار شما pc_hex

majidhmt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من يه مشكل پيدا كردم
چطور ميشه يك قالب سايت اضافه كرد؟
با تشكر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا