برگزیده های پرشین تولز

آنتي ويروس

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام.
يك سوالاتي از آنتي ويروس براي من پيش آمده!
1-چه آنتي ويروسي بهتر است؟ نورتون مك آفي پاندا پي سي سيلين يا...؟
2-اصلا آنتي ويروس بريزيم؟ مي دونيد يك آنتي ويروس چه قدر سرعت سيستم عامل را پايين مي آورد؟ خيلي! پس براي چه ريسك آنتي ويروس را بكنيم؟
3-من تا حالا كامپويترم به ور جدي ويروس نگرفته! يا نصب Patch Blaster XP از بلستر خلاص شدم و اينكه اي ميلهاي مشكوك هم باز نمي كنم. سايتهاي مشكوك هم نمي روم. يك بار هم كامپيوترم ويروسي شد نورتون نتونست از بين ببره؟
پس با اين حساب آنتي ويروس عملا كاربردي نداره؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
ولي هميشه تشخيص ندادن ويروس دليل بر ضعف آنتي ويروس نيست.ممکنه آنتي ويروس آپديت نباشه!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از fotocopyy :
به نظر من نورتن بهترينه!
ولي هميشه تشخيص ندادن ويروس دليل بر ضعف آنتي ويروس نيست.ممکنه آنتي ويروس آپديت نباشه!
ولي اون موقع روي كامپيوترم Norton AntiVirus 2004 Pro بود و قبلش هم روز قبلش Update كرده بودم!
اما اينكه گفتي بهترين نورتون هست پس مك آفي بيچاره چي؟ :(

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام ممکنه اون بر به اين دليل نتونسته ويروس رو پاک کنه که هنوز درحال اجرا بوده بايد اونو اول با task manager,از اجرا در بياری تا نورتن بتونه پاکش کنه.در کل من فکر ميکنم نورتن بهترينه.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
والا من هميشه norton دارم..هيچ وقت هم ويروس نگرفتم...اما يکبار hard به hard کردم و بد ويروس گرفتم...
نرتن تشخيص ميداد اما نميتونست پاک کنه....mcaffe هم همينطور و همچنين pc cillin...
اما panda همچين پاک کرد که بسی دعاش کردم....نزديک 200-300mg از فايل هام رو نجات داد....
اما خوب باز panda رو پاک کردم چون زد و هرچی ويروس خودم ذخيره کرده بودم پاک کرد...هيچ تنظيم خاصی نداره مثل norton که مثلاً اينجا ها رو نگرد دنبال ويروس.....

من کلاً با norton حال ميکنم...خيلی زندگی منو نجات داده...

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
معتقدم!
نورتون كار باهاش راحت تره. صفحه ي زيباتري داره.
غير از اون خيلي هم قوي هست.
Norton Internet Security كه حرف نداره!

king_hacker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من هم norton بهترینه.
norton system works2004 رو نصب کن و حالشو ببر
ولی یه چیزی یادت باشه همیشه از برنامه Ad-aware استفاده کن میتونی از www.download.com دانلودش کنی این یه برنامه خیلی باحاله. :cool:

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من براي شركتي كه توش كار ميكنم درباره اين موضوع تحقيقات وسيعي كردم و به اين نتيجه رسيدم كه Norton بهترين آنتي ويروس موجوده ولي با توجه به شرايطي كه ما تو ايران داريم و اينكه براي ما مقدور نبود نسخه Original تهيه كنيم, در نهايت دو گزينه براي آنتي ويروس Original باقي موند يكي استفاده از "پاندا" و ديگري "دكتر وب".
باز هم با توجه به تحقيقات ميتونم به جرات بگم كه "دكتر وب" خيلي قوي تر از "پاندا" عمل ميكنه. اينو از طريق آمارهاي سايتهايي كه در اين مورد تحقيق ميكنند ميشه به راحتي بدست آورد و مقايسه كرد. به هر حال من چند ساليه كه از "Dr Web" استفاده ميكنم و خيلي هم عملكردش قابل قبوله.
تلفن تماس شركتي كه نماينده فروش در ايرانه:
2010060​
اينم نشوني سايت اصلي:

Dr Web Anty Virus

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
چرا اصلشو بخري خوب ميخواي لينك نسخه كرك شدشو بهت بدم؟ :D

ولي من شديدا به همه توصيه ميكنم از Panda Platinum Internet Security استفاده كنند
هم به نظر من از Norton بهتره و خوبي ديگه اي هم كه داره اينه كه مثل اون Norton سرعت سيستم رو كند نميكنه
من كه خيلي باهاش حال ميكنم
هركس خواست ميتونه بره اينجا نسخه فول رو دانلود كنه

Panda Platinum Internet Security 2004 Full

http://www.irdown.com/comments.php?id=44&catid=1&highlight=Panda

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
بهر حال من اين norton antivirus 2002 رو خواستم به 2004 upgrade کنم(که البته نتونست)
اما اين چند وقت که ندارم اين norton رو جداً سرعت کامپيوتر بالا رفته...
مخصوصاً وقتی که right click ميکنم..

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
راست ميگي نورتون خيليييي سرعت را مياره پايين.
من كه Norton Internet Security و Norton System Works را با هم دارم چي بگم؟ نميشه نداشت! آنتي ويروس و آنتي هك كه خيلي مهمه و آنتي اسپم و Intruduction هم كه كلي به درد مي خوره.
بيچاره كامپيوتر من! وقتي نورتون را نداشت چه حالي مي كرد!

بالا