• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آنلاین مارکتینگ و تاثیر جمع سپاری بر آن

setare_star_h

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
13 دسامبر 2014
نوشته‌ها
43
لایک‌ها
6
جمع سپاری در آنلاین مارکتینگ می تواند بسیار موثر واقع شده و کسب و کار شما را دگرگون کند.

در ابتدا لازم است که تعریفی از آنلاین مارکتینگ داشته باشیم.

آنلاین مارکتینگ (Online Marketing)، بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی آنلاین یک نوع بازاریابی ا‌ست که در آن، از تکنولوژی های رایانه ای و رسانه‌های آنلاین استفاده می‌کنند. آنلاین مارکتینگ بسیار گسترده است، و تنها به شبکه اینترنت و حوزه وب محدود نمی گردد. تمام فعالیت های بازاریابی در رسانه های دیجیتال را به خود اختصاص می دهد.

امروزه تقریبا در همه جا اینترنت در دسترس عموم است در منزل، محل کار، مهمانی و به همراه تمام افراد در گوشی های تلفن همراه. بازاریابی و ایجاد فروش بیشتر از طریق اینترنت برای تمام کسب و کارهای بزرگ و کوچک می تواند ابزاری قدرتمند باشد. آنلاین مارکتینگ نیازمند بکار گیری تخصص و مهارتی خلاقانه در توسعه بازاریابی و فروش است.

یکی از خلاقیت هایی که مدیران کسب و کار های مختلف می توانند از آن بهره بگیرند استفاده از جمع سپاری است.
کوتاه و مختصر از جمع سپاری ( به نقل از ویکی پدیا ) :

جمع‌سپاری یا انبوه‌سپاری (به انگلیسی: Crowdsourcing) ترکیبی از دو کلمه جمعیت و برونسپاری به معنای برون‌سپاری به انبوه مردم است. جمع‌سپاری نوعی برون‌سپاری است ولی نه به شرکتها یا سازمانهای خاص بلکه به گروه فراوانی از افراد ناشناخته. ناشناخته به این معنا که یک شرکت نمی‌تواند جمعیت خویش را بسازد. این جمعیت هم شامل افراد کارآمد می‌شود و هم بی تجربه.

با استفاده از فناوری های امروزی بکار گیری ایده های و خرد جمعی بسیار آسان تر از گذشته است. و اجرای ایده ها با استفاده از دانش و ابزار آنلاین می تواند گامی بزرگ برای افزایش بهره وری در آنلاین مارکتینگ باشد.
برای اینکه بازخورد بیشتر و بهتر از وب سایت و یا نرم افزار های آنلاین خود داشته باشید نیازمند حضور مخاطبانی می باشید که بتوانند از کالا یا خدمات شما استفاده کنند و جمع سپاری در این باره بسیار کارگشا برایتان عمل می کند.
افزایش بازدید از وب سایت شرکت شما می تواند آغاز فعالیت آنلاین مارکتینگ شما باشد. که می توانید از طریق گروه های مختلف برای این کار اقدام کنید که بستگی به جامعه هدف شما دارد.

دعوت از مشتریان بالقوه توسط مشتریان قدیمی نیز می تواند جز پروژه های جمع سپاری قرار بگیرد و نحوه تعریف و بکار گیری آن نیز و خلاقیت مدیران سیستم بستگی دارد.انتشار تبلیغات و خدمات شما در شبکه های اجتماعی نیز یکی از اجزا مارکتینگ آنلاین است که بخوبی توسط جمع سپاری قابل اجراست.بررسی نواقص و مشکلات در حین اجرا نیز می تواند وقت زیادی را از شما بگیرد و فرصت کارهای دیگر را تلف کند اما با استفاده از پتانسیل جمع سپاری می توانید بسیار از امور مربوط به آنلاین مارکتینگ را با کمترین هزینه و زمان به انجام برسانید.

برای این منظور می توانید از وب سایت جمع سپاری مینی کار نیز بهره بگیرد.

در وب سایت جمع سپاری مینی کار تمام ایده هایی که برای رشد کسب و کار شما لازم است، قابل اجراست. ما همواره در کنار شما خواهیم بود تا بتوانید با بهترین برنامه ریزی از نیروی جمع سپاری برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.
www.minikar.com
 
بالا