برگزیده های پرشین تولز

آهنگ اختياري روي وبلاگ

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
يه آهنگ آپلود كردم تو وبلاگم لطفاً همه سر بزنيد بگيد آيا كار ميكنه يا نه؟ منتظرم شديد. اگه كار نمي كنه مي خوام راهنماييم كنيد به يه آدرس كه فايل هاي 1 مگابايتي رو بتونه آپلود كنه .

ranginkaman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آهنگی که آپ لود کردی پخش نمی شه،در ضمن وب لاگت به هنگام بالا اومدن سه تا پیغام خطا هم می ده،منم نمی تونم راهنمائیت کنم،شرمنده!

ranginkaman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قدرت خدا 8O
تا این پیغامو گذاشتم پخش شد!
چقدرم قشنگه،به به.

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام اول مرسي. دوم حداقل اون سه تا پيغام رو بگيد چيه شايد يه كاريش كردم . من كه خودم نمي بينمش . سوم هم اينكه شما روشي دارين كه يه موزيك 4 مگابايتي ام پي 3 رو بشه به زير 500 كيلو تبديل كرد؟ اگه ام پي 3 باشه كه بهتر . البت من خودم يه روش دارم فقط كيفيت ميره زير 0 صفر . شما چي؟

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
من از برنامه real producer استفاده مي كنم كه حجم رو به حدود 500 كيلو بايت مي رسونه.
موفق باشي

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام دادا و مرسي . بيبنم علي جون ميشه درباره كيفيت صدا و همچنين پ سوندهاش بيشتر توضيح بدي؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
:)

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
از نظر كيفيت در حد خوبه.از نظر پسوند هم به rm و ra تبديل مي كنه كه هر كسي روي دستگاهش real player داشته باشه مي تونه گوش كنه.از نظر آپلود كردن هم مشكلي نداره و مي توني در فضاهاي مجاني آپلود كني.
موفق باشي

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام . يعني هيچ راهي نيست كه بشه فايل ارو با پسوند ام پي 3 و با اين حجم ذخيره كرد؟!!!!!!!!

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
تا اونجا كه من مي دونم نمي شه.ولي اگر از نظر فضا مشكلي نداريد مي تونيد اون رو به فايلي با پسوندwma تبديل كنيد كه حجمش در حدود 1.8 تا 1.9 مگابايت مي شود و با همان كيفيت .
در ضمن اگر به اين پسوند تبديل كنيد هر كس هر نوع ويندوز داشته باشه بدون real player هم مي تونه اون رو گوش كنه.
موفق باشيد

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دادا من با جت اوديو با پسوند ra ضبط كردم حجمش خيليه!!!!!!11 حدود 3.5 مگا بايت ميشه . بعدش هم هر سايتي اجازه نمي ده كه فايلي با اين حجم آپلود كني چه جا داشته باشي چه نداشته باشي. :?

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اگر مي خواي از ra استفاده كني فقط برنامه real producer حجم رو به 500 كيلوبايت مي رسونه.
موفق باشي
;) ;) ;) ;)

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام لطفاً يه سر به وبلاگم بزنيد آخه <a href='http://ahooora.blogspot.com/' target='_blank'>http://ahooora.blogspot.com/</a> ميگه آهنگش درسته

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام
من الان 5 دقيقه است كه تو وبلاگتم.ولي چيزي نمي شنوم.اگر هم بياره خيلي دير مياره.
مزيت آهنگهاي با حجم پايين اينه كه زود مياره و شروع به اجرا مي كنه.
موفق باشي

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
يه پيشنهاد .. بی خيال اين چيزا بشيد چون اعصاب خيلی از ويزيتورها رو خورد می کنه .. يا حداقل autorun نباشه يا اگه هست كنترلش براي قطع كردن صدا همون بالاي بالاي صفحه ات باشه .. :)

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بعله , اين اصلا حق بازديد كننده هست . من يه روشي براي اينكار نوشته بودم :
<a href='http://www.freewebz.com/alphaweblog/html/week34.htm#22mor3' target='_blank'>http://www.freewebz.com/alphaweblog/html/w...ek34.htm#22mor3</a>

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دادا اصاً مسئله اين نيست من اونو با فلش درست كردم و دكمه پلي و استپ هم داره يو جورايي فقط مشكل سر حجم و كيفيتشه

wild bird irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه آهنگ آپلود كردم تو وبلاگم لطفاً همه سر بزنيد بگيد آيا كار ميكنه يا نه؟ منتظرم شديد. اگه كار نمي كنه مي خوام راهنماييم كنيد به يه آدرس كه فايل هاي 1 مگابايتي رو بتونه آپلود كنه .

بیحیال الان این کارا خز شده داداش:lol:

بالا