برگزیده های پرشین تولز

آيا براي نوشتن ميصرفه يه قلم نوري بگيرم؟

7seas

Registered User
لایک‌ها
1
سلام.مي خوام يه دونه قلم نوري بگيرم.چون تايپ با صفحه كليد واقعاً آزاردهنده است.كسي از دوستان تاحالا براي نوشتن متن با اين وسيله كاركرده؟چه مدلي؟ازش راضي بوده ياخير؟ اصلاً مصرفه واسه فرار از تايپ اين قلم ها رو بگيرم؟(اصلاً تو كارهاي گرافيكي نيستم!!)يه چندتا مطلب بود كه خوندم ولي اكثرش نصف كاره رها شده بود!!

7seas

Registered User
لایک‌ها
1
يعني كسي چيزي در اين مورد نميدونه؟

sprint3r

Registered User
لایک‌ها
0
من برای کار گرافیکی استفاده می کنم ولی فکر نکنم برای نوشتن مناسب باشه چون اصلا شباهتی به نوشتن با خودکار رو کاغذ نداره...(volito2)

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
نوشتن روی کاغذ معمولا خیلی راحت تر از نوشتن با این قلم ها است ...
فقط بعضی جاها به جای موس مفیده /

Ehsan_old

Registered User
لایک‌ها
1
چند وقتي هست يه سري از مدل هاي اين قلم نوري ها اومده كه شما روي كاغذ مينويسيد و همزمان هم روي كاغذ مطالب رو داريد و هم آنلاين وارد كامپيوتر ميشه.

احتمال زياد اين مدل ها كمكتون كنه.

7seas

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون
مدل اين قلم نوري‌هاي جديد چيه؟

Last edited:

peaceshielder

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.مي خوام يه دونه قلم نوري بگيرم.چون تايپ با صفحه كليد واقعاً آزاردهنده است.كسي از دوستان تاحالا براي نوشتن متن با اين وسيله كاركرده؟چه مدلي؟ازش راضي بوده ياخير؟ اصلاً مصرفه واسه فرار از تايپ اين قلم ها رو بگيرم؟(اصلاً تو كارهاي گرافيكي نيستم!!)يه چندتا مطلب بود كه خوندم ولي اكثرش نصف كاره رها شده بود!!

درود
دوست عزيز من يه Tablet PC دارم كه قلم نوري داره. براي استفاده براي تايپ بد نيست ولي سرعتش پايينه و اشتباه هم داره. البته يه مقدار از اشتباهات برميگرده به خود كاربر كه به مرور كه تمرين كني بهتر ميشه. ضمن اينكه خودش هوشمنده و لغات را حدس ميزنه. اگه براي تايپ فارسي ميخواي اصلاً طرفش نرو. هنوز نرم افزار شناخت لغات فارسي نيومده. اگر هم باشه مطمئناً خيلي مشكل داره:wacko: ضمناً يه نرم افزار هم داره كه مي توني مثل تخته سياه هر چي خواستي بنويسي يا بكشي و ذخيره كني (به صورت فايل تصويري). در كل بد نيست. ولي من هنوز هم براي تايپ از همون صفحه كليد استفاده ميكنم:rolleyes:

بالا