برگزیده های پرشین تولز

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
با سلام ، وبسایت موزیک ما سیستم ش مثل سایت معتبر رادیو جوان هستش
و تماما با Custom Feed کار میکنه
آیا افزونه میتونه با تم ما هماهنگ شه ؟

hamedwolf

Registered User
لایک‌ها
25
من برنامه با vb میخوام دارین?

Field Marshal

Registered User
لایک‌ها
18
سلام وقت بخیر
یک سوال داشتم لینک دانلود موزیک یا فیلمی که قرار میدید در سرور سایت بنده آپلود میشه و بعد لینک میشه و در سایت قرار داده میشه یا به این صورت هست که لینک دانلود مال سایت های دیگر هست؟
و یک مطلب دیگه مطالب و تیتر پست از سایت های دیگه کپی میشه یا نه به طور اختصاصی در آرشیو شما موجود هست چون در گوگل مطالب کپی و زرد شناسایی و سایت دچار مشکل در مونور جستجوگر میشه ؟
درضمن مطالب هر سایتی که با اسکریپت شما راه اندازی میشه یکی هست یا نه تغییری در مطالب ایجاد میشه ؟

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام وقت بخیر
یک سوال داشتم لینک دانلود موزیک یا فیلمی که قرار میدید در سرور سایت بنده آپلود میشه و بعد لینک میشه و در سایت قرار داده میشه یا به این صورت هست که لینک دانلود مال سایت های دیگر هست؟
و یک مطلب دیگه مطالب و تیتر پست از سایت های دیگه کپی میشه یا نه به طور اختصاصی در آرشیو شما موجود هست چون در گوگل مطالب کپی و زرد شناسایی و سایت دچار مشکل در مونور جستجوگر میشه ؟
درضمن مطالب هر سایتی که با اسکریپت شما راه اندازی میشه یکی هست یا نه تغییری در مطالب ایجاد میشه ؟
سلام وقت شما هم بخیر
فایل ها انتقال پیدا میکنن به هاست دانلود شما و تبلیغات شما روی اون ها میخوره و لینکی که درون مطلب قرار میگیره از هاست دانلود خودتون هستش
مطالب جوری که شما میخوای ساخته میشن
یعنی شما به من یه پست از سایتت رو نشون میدی میگی میخوام اینشکلی باشن پست ها من هم همه پست هارو به اون شکل براتون ارسال میکنم
مطالب هر سایتی که با اسکریپت من راه اندازی شده میشه گفت با هم خیلی فرق دارن ( چون مدیر اون سایت ها شکل پست رو به من گفته و من مثل اون شکل پست براش زدم )
خلاصه بگم : مطلب اختصاصی براتون میفرسته تو سایتتون

FullSpeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان من امروز این اسکریپت رو از دوست عزیزمون خریداری کردم
با پشتیبانی خوب ایشون ۱ روزه اسکریپت راه اندازی شد
و الان بدون مشکل در سایت بنده در حال استفاده میباشد
اگر صاحب سایت موزیک هستید پیشنهاد میکنم بخرید چیز خوب یهست

valivand

Registered User
لایک‌ها
48
منظور از اینکه روی سرور شما نصب میشه و قسمتی بر روی سرور ما هست چیه ؟

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
منظور از اینکه روی سرور شما نصب میشه و قسمتی بر روی سرور ما هست چیه ؟
سلام
خلاصه موضوع این هست ک سورس برنامه سمت من هستش تا بتونم اپدیت کنم در صورت مشکل و غیره
قسمتی ک بر روی سرور شما نصب میشه برای اپلود هستش و اطلاعات رو از اسکریپت اصلی ( سمت من ) دریافت میکنه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام
خلاصه موضوع این هست ک سورس برنامه سمت من هستش تا بتونم اپدیت کنم در صورت مشکل و غیره
قسمتی ک بر روی سرور شما نصب میشه برای اپلود هستش و اطلاعات رو از اسکریپت اصلی ( سمت من ) دریافت میکنه
نميشه روي سرور خوددمون نصب كنيد؟ ما قبلا از يكي از بچه هاي اينجا خريديم كه از روي سايت و سرور ايشون برنامه رو ميخوند و ايشون بعداز مدتي جمع كردن و ديگه سايتهاي ما هم از كار افتاد!

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
نميشه روي سرور خوددمون نصب كنيد؟ ما قبلا از يكي از بچه هاي اينجا خريديم كه از روي سايت و سرور ايشون برنامه رو ميخوند و ايشون بعداز مدتي جمع كردن و ديگه سايتهاي ما هم از كار افتاد!
سلام
اون افزونه یک ماه بعد از اسکریپت من انتشار پیدا کرد .
که فرق من با اون یکی برنامه این بود ک من از اول پشتیبانی میکردم و ایشون به پشتیبانی کردن اعتقادی نداشت ( تعداد دفعات زیادی برنامه اون آقا بخاطر نریختن پول هاست و .... داون شده بود و کار نمیکرد)
الان حدود دو سال هستش ک این برنامه رو برای فروش گذاشتم و تو همه موارد پشتیبانی انجام دادم ( برای مثال وقتی سایت منبع دیگه قابل استفاده نباشه عوض میکنم و ... )
در مورد پشتیبانی تا الان کسی ناراضی نبوده از من
هاست ها و سرور هام رو بصورت سالانه اپدیت میکنم تا قطعی نداشته باشن

پ.ن: برای مثال اسکریپت فیلم الان قطع شده ( تاینی موویز سایتش رو به کل تغییر داده ) و الان در حال رفع مشکلش هستم - در صورتی ک میخوای پیام بده تا سایت هایی ک استفاده میکنن رو برات بفرستم و اگر خواستی با مدیراش در باره اسکریپت و پشتیبانی سوال بپرسید

• Like
Reactions: ap3

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
سلام لطفا نمونه سایت های فیلم و موزیک رو ارسال فرمایید و اینکه اسکریپت متن موزیک رو هم ارسال میکنه ؟

sam.

Registered User
لایک‌ها
11
نمونه موفق رو لطف میکنید

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
نمونه برای دوستانی که درخواست کرده بودن ارسال شد

G A L A X Y

Registered User
لایک‌ها
71
سلام. قیمت که یک بار همیشه هست ؟ درسته ؟ یا اینکه سالیانه ؟
امکان تخفیف وجود داره ؟ برای یک سایت میخوام بدون آرشیو.

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام. قیمت که یک بار همیشه هست ؟ درسته ؟ یا اینکه سالیانه ؟
امکان تخفیف وجود داره ؟ برای یک سایت میخوام بدون آرشیو.
سلام بله یک بار برای همیشه هستش (پشتیبانی تا 6 ماه انجام میشه و هر مشکلی پیش بیاد برطرف میشه, مشکلی باشه رفع میشه ولی اگر تغییر زیادی بخواهید با هزینه هستش)
تو تلگرام با من در تماس باشید برای توضیحات و ارتباط راحت تر
http://t.me/farshadfr4

بالا