برگزیده های پرشین تولز

آپلود سنتری که هیچ وقت چیزی از اون پاک نمیشه

misaf

Registered User
لایک‌ها
27
آپلودسنتر دائمی وجود خارجی نداره ! آدمی زاد هم دائمی نیست چه برسه به سایت یک آدمی زاد @
آپلودسنتر عکس img7.ir عکس های کاربران مهمان رو حداقل 18 ماه و اعضای سایت رو 24 ماه نگهداری میکنه.

منم فکر می کنم که امکان نگهداری دایمی وجود نداره به اون شکلی که شما فکر می کنید چون بحث بزرگ و کوچک بودن آپلودسنتر هم بزاریم کنار دیگه از مگاآپلود بزرگتر که نیست یکدفعه میان تررور می کنن وب مستر اون آپلودسنتر رو اون وقت آدم به جای اینکه فایل های آپلودسنتر رو پاک کنه میاد حتی عکس های خودشم پاک می کنه :دی
Ubuntu One که با اون همه دب دبه و کب کبه گفت دیگه سرویس نمی دم.
کلا آپلودسنتر داستان هایی دارد...

torbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ولی واقعا هرکسی تازگیا بدون دانش کافی داره آپلود سنتر میزنه!
خوب این یکی از دلایلی است که افراد سخت به ما اعتماد میکنند.
به نظر من گوگل باید بیاد هرکی آپلودسنتر میزنه مدارک شناسایی بگیره (ببینه بچه نباشه) بعد ایندکسش کنه!:دی
سئو تفاهم نباشه.
یاعلی

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
حرفتون قبول اما شخصا در آپلودسنترم تا زمانی که حیات داشته باشم نگهداری می کنم.
در سایتم هم ذکر کردم!
http://traups.com/index.php
برخی که میگن دائمی را واقعا من هم قبول ندارم!
چون هیچ چیز به غیر خدا ثابت ودائمی نیست.
یاعلی

واقعا هم غیر از خدا هیچ کس و هیچ چیز دائمی نیست!
ان شاالله که سلامت باشید و بتونید به تعهداتون عمل کنید و به سوددهی مناسبی برسید.

منم فکر می کنم که امکان نگهداری دایمی وجود نداره به اون شکلی که شما فکر می کنید چون بحث بزرگ و کوچک بودن آپلودسنتر هم بزاریم کنار دیگه از مگاآپلود بزرگتر که نیست یکدفعه میان تررور می کنن وب مستر اون آپلودسنتر رو اون وقت آدم به جای اینکه فایل های آپلودسنتر رو پاک کنه میاد حتی عکس های خودشم پاک می کنه :دی
Ubuntu One که با اون همه دب دبه و کب کبه گفت دیگه سرویس نمی دم.
کلا آپلودسنتر داستان هایی دارد...

بعد از 3 سال مدیریت آپلودسنتر تجربه بهم ثابت کرده امکان نداره کسی بتونه به شعار دائمی بودن عمل کنه! حذف عکس ها ، تعطیلی سایت، فروش سایت و ... بلاخره اتفاق میفته .
خود من زمانی این شعار رو با این توجیه که تا زمانی که سایت پابرجاست فایل ها را نگهداری میکنم، سر میدادم اما خیلی زود توسط فرد بی شرف و بی سوادی به نام حسام آشنا تمام اطلاعاتم حذف شد.
بعدها هم با توجه به مشکلاتی که سرورها دارند و هرلحظه ممکنه سرور هاردش دچار مشکل بشه یا مشکلی برای فروشنده سرور بوجود بیاد مطمئن شدم که امکان مدیریت دائمی به هیچ وجه وجود ندارد.

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
جناب
@maysam.m

میشه لطف کنید جریان پاک شدن فایل های آپلودسنترتون رو بگید؟

دلیلم واسه سوال بحث تجربه شدن هستش.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
جناب
@maysam.m

میشه لطف کنید جریان پاک شدن فایل های آپلودسنترتون رو بگید؟

دلیلم واسه سوال بحث تجربه شدن هستش.
حدود چند سال پیش که آپلودسنتر عکسی رو خریدم وضعیت هاستش خیلی بد بود و مدیر قبلیش قول داد که کمک میکنه و یه هاست خوب پیدا میکنیم. سایت الکسا زیر 600 ایران بود و ترافیک خیلی بالایی داشت و هیچ هاستی سایت رو قبول نمیکرد یا اگه قبول میکرد آفر سرور اختصاصی میداد که اون زمان هزینه ش به صرفه نبود.
خلاصه مدیر قبلی چند تا هاستینگ به من معرفی کرد که سایت رو اونجا میزبانی کنم. یکی از اونها تک کلود بود که مدیرش فرد بی سوادی به نام حسام آشنا بود.
من با ایشون تلفنی صحبت کردم و مشکلات رو گفتم و ایشون گفتند مشکلی نیست و ما هاستینگ میکنیم و خیالتون راحت باشه.
ما هم خام حرف های ایشون شدیم و یه سرور مجازی از ایشون گرفتیم که بعد یه مدتی به گفته خودشون سیستم عامل سرور مجازی ما کرش کرد و تمام اطلاعاتمون از بیخ حذف شد. ایشون هم هیچ خسارتی نداد و هیچ مشکلی رو گردن نگرفت!
در آخر هم چندین میلیون ضرر کردیم و سایت کلی افت کرد و کلی هم از کاربرای محترم سایت که از خدمات رایگان استفاده می کنند فحش خوردیم !

misaf

Registered User
لایک‌ها
27
حدود چند سال پیش که آپلودسنتر عکسی رو خریدم وضعیت هاستش خیلی بد بود و مدیر قبلیش قول داد که کمک میکنه و یه هاست خوب پیدا میکنیم. سایت الکسا زیر 600 ایران بود و ترافیک خیلی بالایی داشت و هیچ هاستی سایت رو قبول نمیکرد یا اگه قبول میکرد آفر سرور اختصاصی میداد که اون زمان هزینه ش به صرفه نبود.
خلاصه مدیر قبلی چند تا هاستینگ به من معرفی کرد که سایت رو اونجا میزبانی کنم. یکی از اونها تک کلود بود که مدیرش فرد بی سوادی به نام حسام آشنا بود.
من با ایشون تلفنی صحبت کردم و مشکلات رو گفتم و ایشون گفتند مشکلی نیست و ما هاستینگ میکنیم و خیالتون راحت باشه.
ما هم خام حرف های ایشون شدیم و یه سرور مجازی از ایشون گرفتیم که بعد یه مدتی به گفته خودشون سیستم عامل سرور مجازی ما کرش کرد و تمام اطلاعاتمون از بیخ حذف شد. ایشون هم هیچ خسارتی نداد و هیچ مشکلی رو گردن نگرفت!
در آخر هم چندین میلیون ضرر کردیم و سایت کلی افت کرد و کلی هم از کاربرای محترم سایت که از خدمات رایگان استفاده می کنند فحش خوردیم !

دوستان چه کشیده اند از این حسام آشنا...

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208

خیلی های دیگه ضربات زیادی به وبمستر های ایرانی زدن ...
.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
دوستان چه کشیده اند از این حسام آشنا...
خیلی های دیگه ضربات زیادی به وبمستر های ایرانی زدن ...
امثال این آقایان خیلی خیلی زیاد هستند. از هاست ا*ی*ران بگیرید تا دانیال گردی و پریشین ه*وی*ز و غیره
کمترین شخصیت و شعوری ندارند و با پول وبسمسترهای تازه کار دبیرستانی گرفته تا وبسمسترهای متاهل و حرفه ای نبردبانی ساختند برای رسیدن به منافعشون و ظاهرا موفق هم شدند.
ایران یعنی بی قانونی ودلالی !
همین ها عامل عقب موندگی ما در صنعت و اقتصاد و غیره است.

یه ضرب المثلی هست که میگه سنگ رو بستند سگ ها رو ول کردند! این حکایت امروز قانون ماست! مدیرای هاستینگ هرکاری بخواند میکنند اما کافیه یه تاپیک انتقادی از اینها بزنی به جرم تهمت و جرم ثابت نشده پستت حذف میشه !!!

هیچ وقت فراموش نمیکنم چطور برای خرید اون سایت پول قرض کردم و اون بلا رو سرم اوردند! دقیقا توی خدمت سربازی هم بودم و یک سال به خاطر اشتباه یه بی شرف خواب از چشمم گرفته شد !

عذرخواهی میکنم که تاپیک از بحث اصلیش منحرف شد !

misaf

Registered User
لایک‌ها
27
امثال این آقایان خیلی خیلی زیاد هستند. از هاست ا*ی*ران بگیرید تا دانیال گردی و پریشین ه*وی*ز و غیره
کمترین شخصیت و شعوری ندارند و با پول وبسمسترهای تازه کار دبیرستانی گرفته تا وبسمسترهای متاهل و حرفه ای نبردبانی ساختند برای رسیدن به منافعشون و ظاهرا موفق هم شدند.
ایران یعنی بی قانونی ودلالی !
همین ها عامل عقب موندگی ما در صنعت و اقتصاد و غیره است.

یه ضرب المثلی هست که میگه سنگ رو بستند سگ ها رو ول کردند! این حکایت امروز قانون ماست! مدیرای هاستینگ هرکاری بخواند میکنند اما کافیه یه تاپیک انتقادی از اینها بزنی به جرم تهمت و جرم ثابت نشده پستت حذف میشه !!!

هیچ وقت فراموش نمیکنم چطور برای خرید اون سایت پول قرض کردم و اون بلا رو سرم اوردند! دقیقا توی خدمت سربازی هم بودم و یک سال به خاطر اشتباه یه بی شرف خواب از چشمم گرفته شد !

عذرخواهی میکنم که تاپیک از بحث اصلیش منحرف شد !

این آدم ها اصلا حرفه ای نیستند اصلا به این آدم ها فکر هم که می کنی اعصابت بهم میریزه
جالب اینجاست همشون هم ادعا دارن فقط - مجازی ساز فقط یه دست و پا شکسته vmware بلدن کنترل پنل هم فقط cpanel.
با این ۲ تا مورد میشن خدای سرور.
حالا از بحث فنی بگذریم کلا شعور - شخصیت - انسانیت در حد تیم ملی جلبک های دریایی

torbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

خدا صبرتون بده واقعا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدا همه را هدایت کند!!
یاعلی

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
عجب اتفاقاتی تو ایران می افتاده و ما هم از آدم هایش خبر نداشتیم!!!

hat3f

Registered User
لایک‌ها
13
من تا الان چندین سایت داشتم و هیچ کدوم رو هم نبستم چون مشکل مالی ندارم
خواهش میکنم شعار ندید
زمانی که نمیدونید برای داشتن ایده های بزرگ تنها پول کافی نیست
دانش علمی و آشنایی با متریال دنیای وب نیاز به تخصصی در حد دکترا داره و با خرید دومین و هاست کسی بالا نمیاد

mohammad8745

Registered User
لایک‌ها
18
سلام خیلی برام جالب شد که میبینم هر کس اینجا تاپیک زده الان تست میکنم همه سایتشون بالا نمیاد :| جریان چیه ؟

mohammad8745

Registered User
لایک‌ها
18
حرفتون قبول اما شخصا در آپلودسنترم تا زمانی که حیات داشته باشم نگهداری می کنم.
در سایتم هم ذکر کردم!
http://traups.com/index.php
برخی که میگن دائمی را واقعا من هم قبول ندارم!
چون هیچ چیز به غیر خدا ثابت ودائمی نیست.
یاعلی

عزیز سایت شما هم که بالا نمیاد o_O

mohammad8745

Registered User
لایک‌ها
18
من خوذم به شخصه چند سال آپلودسنتر دارم

شما هر جور هم حساب بکنید نمیتونید فایل ها رو دائمی نگه دارید

و من هم تویه اپلودسنتر فعلیم دائمی گذاشتم ولی به شرطی که فایلتون دانلود بشه و اگر دانلود نشد حذف میشه بعد از یه مدت خاص که برای سطح کاربری های مختلف متفاوته

هر جور هم حساب کنید نامحدود کله بی مفهومی تویه دنیای اینترنت و سرور

upir

Registered User
لایک‌ها
183
بالا