برگزیده های پرشین تولز

آیا خرید یک PPC برای کسی که به آن نیاز چندانی ندارد کار درستی است ؟؟؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به دوستان عزیز..مستر دلفی واقعا به غیرت جسجارم بر خورد.........وقتی دلگیرم و تنها صفحه 3.6 اینچی جسجار رو باز میکنم و با دیدن 2 تا کلیپ غم دنیا رو فراموش میکنم.دلفی تازه رفتم 1 دونه ایرانسل هم خریدم که با جسی(جسجار) بریم تو دنیای بی انتهای اینترنت.بعید میدونم حتی با n95 نوکیا هم بشه همچین لذتی برد.در مورد تایپ کردن هم که 1 کیبورد کامل زیره دستمه(اگر بخوای تو اون مسابقه نوشتن اس ام اس هم باهات رقابت میکنم).اگر هم حس تایپ نباشه جسی رو یه دور میچرخونمش و با قلمش دل میدم و قلوه میگیرم.حقیقتا خدمتت عرض کنم که آنتن دهی جسی هم تا حالا مارو لنگ نذاشته.دوربینش هم نسبت به اون همه حالی که به ما در هنگام بازی میده کافیه..(brokensword2) .. در مورد نرم افزار هم که کم لطفی میفرمائید...مستتتتتتتتتتتر دلفی شارژ نگو بلا بگو جسجار ناقولا بگو...در ضمن سبکترین لپتاب ها الان وزنی حدوده 1.25 دارن(tx37 vaio).....من پیشنهاد میکنم که یک نگاه هم به قیمت umpc ها بندازی.....من و جسی هم اکنون با هم ازدواج کردیم و در فکر رفتن به ماه عسل هستیم...بین خودمون باشه اگه سری جدید آی میت ها اومد شاید جسی رو طلاقش بدم و...............:f34r: :f34r:

اين پست رو از ايرانسل و موبايل N73 ميفرستم که فکر نکنيد اين امکانات فقط در ppc هست. اختلاف امکانات در آنحدي که اغراق ميکنيد نيست ويندوز موبايل بهتر هست ولي خيلي کم اونهم براي عده اي خاص. بيشترين امتياز و�ندوز موبايل سازگاري بيشتر با آفيس و برنامه هاي ميکروسافت هست. نکته ديگه اينکه اسم سيستم عامل ويندوز کاملا فريبنده است در حاليکه اکثر فکر ميکنند چيزي مشابه ويندوز xp خريده اند در واقع سيستم عاملشون چيزي چندان بيشتر از سيمبين ندارد اين تبليغات خيلي ها گول زده که دارند لپتاپ ميخرند ولي سرابي بيش نيست.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
اصلا از این به بعدش به من ربطی نداره - - - منم نظرمو گفتم بیشتر از اینم بخوام جواب بعضیا رو بدم دکتر جون ناراحت میشه به احترام دکتر جون من همین جا از هرکی که بهش بی احترامی شده معذرت میخوام تو این تاپیک هم دیگه چیزی نمی نویسم ...

استاد..من روی صحبتم شما نبود ( به پارازیتهای تاپیک که نه راهنامیی میکنن نه کار مفید دیگه جواب ددم)..کلا پشیمون شدم از راهنمایی این دوستمون..چون واقعا هم 2-3 دفعه ایسون رو راهنمایی کردم واسه 7 پشتم بسه..اخریشم دیروز..:)

شما نظرتون رو گفتین بعضی قسمتاش رو منم گفتم درسته...اونی که PPC میخره پی این مسائل رو بتنش میماله..راه حلاشم گفتم که میتونه خرید یه گوشی سبک و یه PDA NPE قوی باشه بطور مثال که اونم دردسر خاص خودش رو داره..

کلهم نظرات همه محترم( البته بشرط اینکه نظر بدن و نه تایید و تکذیب پارازیت..:hmm:) و سلبقه و پستای هر شخص هم مشخصه الحمدالله..:)

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
استاد..من روی صحبتم شما نبود ( به پارازیتهای تاپیک که نه راهنامیی میکنن نه کار مفید دیگه جواب ددم)..کلا پشیمون شدم از راهنمایی این دوستمون..چون واقعا هم 2-3 دفعه ایسون رو راهنمایی کردم واسه 7 پشتم بسه..اخریشم دیروز..
اقای rax منظرتون منم که از راهنماییم پشیمون شدید ؟؟؟ چرا ؟؟ مگه من چی گفتم ؟؟ :( :( از شما که 3-4 ساله تو این فروم هستید دوستان توقع بیشتری دارن ( ادامه صحبت تو PM )

دوستان لطفا این جنگ و جدال رو بس کنند ، خوب هر کسی یه نظری داره دیگه نظره همه هم محترمه

دوستان سوال در مورد lcd این ppc ها دارم که بعد چه زمانی حساسیتشون رو از دست میدن ؟؟ و ایا کار با دست عمر lcd رو کم میکنه ؟؟؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خودم يا گوشی مبتنی بر جاوا انتخاب میکنم يا اگر سيستم عامل بخوام ويندوز موبايل رو چرا که ديگه تو این زمونه (!) کی حوصله هنگ / کندی / مشکل / طراحی بد منو و .. سيمبينهای | 60 | رو داره
قديم میشنيدم که میگن PPC ها هنگ میکنن يا مشکل دارن ولی در واقع 2 بار هم این مشکل پيش نيومده و تازه فهميدم کسانی که این حرفها رو میزدن خودشون توانايی کار کردن رو نداشتن چرا که باز کردن همه برنامه ها و پوشش کل رم مساوی است با کندی و هنگ ولی وقتی به راحتی کارهارو منيج کنيم ديگه چه مشکلی میتونه باشه!

اونقدر به پرت و پلا نويسي عادت كردي كه خودت نمي دوني چي داري مينويسي .
بالا با تعصبي خاص ميگي سمبين (سري 60 ) رو انتخاب نمي كني چون حوصله هنگ و .... نداري .
پائين ميگي درست كار كردن با پاكت پي سي حرف خيلي ها رو كه ميگفتند اونا هنگ ميكنه رو نقض ميكنه .

عزيز بايد خدمت شما دوست عزيز بگم كه در مورد سمبين هم همينطوره اين گوشي ها دست افراد بي اطلاعي چون شما بيوفته هنگ ميكنه چرا اين 6630 كه 10 ماهه دست منه يه بار هم هنگ نكرده كه تازه از لحاظ قدرت سمبيني به اين جديد ي ها هم نمي رسه ؟؟!!!
لطف كن ديگه جوك تعريف نكن اينارو گفتم تا جواب اون دوستمون كه چند پست بالاتر هم يه نظري داده بود داده باشم .
سعي نكنيد ملتو گمراه كنيد يه زماني هي سوني اريكسون سوني اريكسون ميكرديد ملتو مينداختيد تو هچل حالا رفتيد سراغ پاكت پي سي و ... بيخودي خرج رو دست ملت نندازين....... ميبينم روزي رو كه همتون ميان سراغ همين سمبين سري 60 همونطور كه تو اجتماع دارم ميبينم ملت سوني اريكسوناشونو دارن ميندازن دور .

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
shame.gif
/ خوب 3Soot میدونی بعضی هستند مثل تو این شکلی پست میدن يعنی عادت کردند از روی هوا (!) يک چيزی بپرونن و به خيال خودشون طرف رو نابود کنند
square.gif

به قولی اومدی برای خودت نوشتی که من گفتم حوصله هنگ کردن سری 60 رو ندارم که خوب همين رو گفتم و گفتم ويندوز موبايل برخلاف گفته ديگران هنگ / مشکلی برای من نداشته ولی متوجه نشدم چرا حرفهای من رو تکرار کردی و گفتی پرت و پلا اگر مشکل خاصی داری خوب مطرح کن / من برای راهنمايی صاحب تاپيک پستی دادم نمیدونم چجوری هست که به بعضی مثل تو بر میخوره من يکبار ديگه هم گفتم وقتی شما اطلاعي از اومدن 6630 نداشتی من استفاده میکردم وقتی سری " 90 " به گوش'ت هم نخورده بود 7710 استفاده میکردم وقتی N70 تازه اومد استفاده میکردم / مشکلات 3250 رو گفتم که همون موقع خيلی گفتند بيربط میگم ولی الان میبينی چند نفر همون هارو میگن
rainbowf.gif

و جالبه شما هم مثل بعضی کاسه از آش داغتر میشی يکی نيست به تو بگه اولين بار اسمارت مووی کجا و توسط کی و تو کدوم فروم معرفی شد ؟! آخه يکمی هم خجالت بکش ! / قديم امثال تو اینجا زياد بودند و بهشون ثابت شد که همينطوری حرفی نمیزنم حتی برای بعضی مجبور شدم عکس (!) از گوشی که استفاده میکردم بذارم و برای تو هم اگر ضروری باشه اینکار رو میکنم / چه اصراری به جنگ و دعوا داری !؟ کاش چشم باز میکردی پست های قبل و قبل تر'م رو هم میخوندی / جدا نمیدونم چی بايد گفت !؟ آخه معنی 'ش چی میتونه باشه ؟! من يک پستی میدم حالا این وسط مشکل'ت چيه
imslow.gif
؟ تنها نکته ای که اشاره کردم این بود کسايی که با ويندوز موبايل کار نکردن پست بيهوده نزنن علت'ش هم این بود که ساير افراد رو دچار گمراهی میکنن / بعضی مثل شما که 2 گوشی رو امتحان کردن و از ساير موارد اطلاعی ندارن میان يه پستی میدن و میرن خوب که چی !؟
263cylj.gif

در پايان بگم : نمیدونم چرا امثال تو يه طوری از سيمبين حرف میزنن که انگار بقيه استفاده نکردند / انگار برا 'ت يه درد عجيبی شده این موضوع
يعنی جدا امکان'ش نيست که خودت رو نگه داری و پست بيهوده نزنی ؟
292.gif

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
shame.gif
/ خوب 3Soot میدونی بعضی هستند مثل تو این شکلی پست میدن يعنی عادت کردند از روی هوا (!) يک چيزی بپرونن و به خيال خودشون طرف رو نابود کنند
square.gif

به قولی اومدی برای خودت نوشتی که من گفتم حوصله هنگ کردن سری 60 رو ندارم که خوب همين رو گفتم و گفتم ويندوز موبايل برخلاف گفته ديگران هنگ / مشکلی برای من نداشته ولی متوجه نشدم چرا حرفهای من رو تکرار کردی و گفتی پرت و پلا اگر مشکل خاصی داری خوب مطرح کن / من برای راهنمايی صاحب تاپيک پستی دادم نمیدونم چجوری هست که به بعضی مثل تو بر میخوره من يکبار ديگه هم گفتم وقتی شما اطلاعي از اومدن 6630 نداشتی من استفاده میکردم وقتی سری " 90 " به گوش'ت هم نخورده بود 7710 استفاده میکردم وقتی N70 تازه اومد استفاده میکردم / مشکلات 3250 رو گفتم که همون موقع خيلی گفتند بيربط میگم ولی الان میبينی چند نفر همون هارو میگن
rainbowf.gif

و جالبه شما هم مثل بعضی کاسه از آش داغتر میشی يکی نيست به تو بگه اولين بار اسمارت مووی کجا و توسط کی و تو کدوم فروم معرفی شد ؟! آخه يکمی هم خجالت بکش ! / قديم امثال تو اینجا زياد بودند و بهشون ثابت شد که همينطوری حرفی نمیزنم حتی برای بعضی مجبور شدم عکس (!) از گوشی که استفاده میکردم بذارم و برای تو هم اگر ضروری باشه اینکار رو میکنم / چه اصراری به جنگ و دعوا داری !؟ کاش چشم باز میکردی پست های قبل و قبل تر'م رو هم میخوندی / جدا نمیدونم چی بايد گفت !؟ آخه معنی 'ش چی میتونه باشه ؟! من يک پستی میدم حالا این وسط مشکل'ت چيه
imslow.gif
؟ تنها نکته ای که اشاره کردم این بود کسايی که با ويندوز موبايل کار نکردن پست بيهوده نزنن علت'ش هم این بود که ساير افراد رو دچار گمراهی میکنن / بعضی مثل شما که 2 گوشی رو امتحان کردن و از ساير موارد اطلاعی ندارن میان يه پستی میدن و میرن خوب که چی !؟
263cylj.gif

در پايان بگم : نمیدونم چرا امثال تو يه طوری از سيمبين حرف میزنن که انگار بقيه استفاده نکردند / انگار برا 'ت يه درد عجيبی شده این موضوع
292.gif

طرف رو نابود كنن ؟؟؟!!!! جالبه برام با چه ديدگاهي پست ميزنيد كسي كه اينگونه پست ميزنه و جبهه گيري ميكنه معلومه گيرش بيشتره . در ضمن نابودي افرادي مثل شما چه سودي ميتونه براي من داشته باشه نكنه فكر ميكنيد من از فعاليت در اين فروم در آمدي دارم ؟؟!!! كه شما داريد خداي نخواسته دكان ما را تخته ميكنيد ؟؟!! :)
عزيز جان تاريخچه زندگي شما نه بدرد من ميخوره و نه افرادي كه تو اين فرو م هستند . :)
در مورد كار و تجربه جواب شما رو DelphiDeveloper دادند :
اونا دارند .... تاكيد ميكنم اونا دارند روي يك OS براي پاكت پي سي كار ميكنند ... روي همين حساب مطمئن باشيد تجربه ايشون از من و شما بيشتره . پس سكوت كنيد .
در مورد اينكه جملاتتو كوئت كردم و نگرفتي قضيه چيه و تعجبي هم نيست با اين آي كيو ها :
وقتي انساني ميگه سمبين سري 60 رو قبول نداره چون هنگ ميكنه بعد مياد ميگه بعضي ها ميگن پاكت پي سي هنگ ميكنه و طبق تجربه فهميده كه اينطور نيست و مهمل گفتند ...... يعني درحقيقت خيلي افراد ديگري هم ميتونند پيدا بشوند و بگند جناب ، حرف شما در مورد سمبين سري 60 هم مهمل است چون ما داريم كار ميكنيم و هنگ منگي در كار نيست .
حالا گرفتي ؟؟؟ .... هر چند بعيد ميدونم گرفته باشي .
در مورد اين دوستمون كه نظر خواستند .... خودشون اين صحبتها رو جمع بندي ميكنند و اگر نظرشون بر خريد شد بعد از چند ماه از خريد گذشته ميان اينجا و ما از تجربياتشون استفاده ميكنيم ... نظر و تجربياتشون تمام مسائل رو روشن ميكنه . هم من و هم شما اگر خدا بخواد تا 5 ماه آينده اينجا هستيم .

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من قبلا هم گفتم چرا بحثی رو شروع میکنی که آخر مجبور به معذرت خواهی بشی :د !؟
این وسط فقط يک نکته ثابت شد و اون حرف من پيرامون کار کردن شما تنها با 2 گوشی بود / قضيه خيلی ساده هست شما فقط 6630 داشتی و پيرامون ساير گوشيها نميتونی نظر بدی / حالا من بهت کمک میکنم ، وقتی N70 میخری به همراه مموری 64 غير از فايلهای مربوط به گوشی حتی اگر 1kb از گوشی رو هم پر نکنی هنگام ورود به گالری بين 4 تا 6 ثانيه بايد صبر کنی / این معنی 'ش چيه ؟! آيا رم پوشش يافته ؟! يا مموری پر هست که این مشکل به وجود میاد ؟! حتی بعد از چند دقيقه & ساعت باز هم مشکل گالری پابرجاست يعنی از نشست بر روی رم هم خبری نيست / اینجا چه چيزی ثابت میشه ؟! مشکلی غير از سيمبين سری 60 !؟ با 3250 کار کردی ؟ مدت زمان لودينگ يک برنامه ساده جاوا رو ديدی ؟
gigglesmile.gif
پس این وسط " درست کار کردن " مطرح نيست مشکل از ريشه هست
فکر میکنم حرف'م ثابت شد پيرامون " دوستانی که کار نکردن نظر ندن " چرا که به همين سادگی شما همون 6630 'ت رو با ساير گوشيهای سيمبين يکی میکنی و تمام
نمیدونم ميل'ت به ادامه قضيه چی هست !
kaffeetrinker_2.gif

به همين سادگی موضوع IQ هم عکس میشه :د

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
shame.gif
square.gif

263cylj.gif

292.gif

حرف روی هوا یعنی این:

خودم يا گوشی مبتنی بر جاوا انتخاب میکنم يا اگر سيستم عامل بخوام ويندوز موبايل رو چرا که ديگه تو این زمونه (!) کی حوصله هنگ / کندی / مشکل / طراحی بد منو و .. سيمبينهای | 60 | رو
داره

مشخصه که شما اصلا با سیمبین ورژن 8 به بالا کارنکردید. منهای یکی دو ماه اول که فیرمور گوشیهای جدید پایدار نشده گوشیهای سیمبین سری 60 هنگ نمیکنند. من از 6681 به بعد گوشی سیمبینی که مشکل هنگ کردن داشته باشه ندیدم. N73 بنده با وجود همه دروغهایی که پشتش بود هنوز هنگ نکرده. وقتی اطلاعات شما از گوشی سیمبین اینقدر قدیمی است معنیش اینه که شما گوشی سیمبین دستتون نگرفتید خیلی وقته. اونهم در حالیکه این ویندوز موبایلش شهره است به عدم پایداری سیستم عامل.

به طرف میگن یا مسافرت نرو یا اگر میری فقط برو بورکینافاسو!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
حالا جدای از اینکه قرار بود اگر کار داشتی PM بدی شايد جواب دادم ولی اشکال نداره عزيزم 3250 میدونی ورژن'ش چيه :د !؟ برای تو هم بايد عکس & فيلم بذارم از گوشی که باهاش کار کردم ؟
هرچند وضعيت تو که ديگه به طور کامل معلوم هست / همچنان نمیدونم مشکل امثال تو چی هست !؟ حالا اگر خواستی فيلمی چيزی از 3250 برات بذارم
kaffeetrinker_2.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سوالات Mohandes_Milad پيرامون PPC بود ببين به کجا رسيد / شرمنده Milad جان

_nima

Guest
لایک‌ها
0

خود تاپیک هم جالبه "آیا خرید PPC برای کسی که به آن نیاز چندانی ندارد کار درستی است؟؟؟؟" من نمی دونم نیاز چندان نداشتن یعنی چی............
والا من نمیدونم چرا اینقدر 360+180 درجه این ___جان با من مخالف بود. من فقط نظر شخصی خودم رو گفتم. به پیشنهاد یکی از دوستان خوبمون که گفته بودن با منبع حرف هاتون رو بزنید، من از مال خودم فوق العاده راضی هستم. شاید برای یک نفر بد باشه دلیلی نداره مال همه بد یا خوب باشه که.
برای منبع که خیال مهندس میلادمون هم راحت بشه .چشم این هم منبع بسیار معتبر روسیه ای که تمام گوشی های موبایل رو براشون review داده و حتی از منوهای داخلشون عکس قرار داده و نیز عکس و فیلم نمونه با دوربین خود گوشی (عکس و فیلمی که با خود گوشی گرفته اند) رو توش قرار داده اند. برای دیدن review ها روی کلمه ی review کلیک من. برای PDA ها هم روی کلمشون کلیک کن.
من ترجیح دادم عکسهایی که با دوربین خودم گرفتم رو قرار ندم که یه وقت یکی فکر نکنه من فقط عکس خوبها رو گذاشتم. می تونی بری اینجا و تمام مطالبش رو بخونی. مطمئن باش هر گوشی که بخواهی بخری اگه یه سر بری این سایته پشیمون نمیشی و کلی مطلب جانبی هم یاد می گیری.
نمی دونم چرا اینجا بعضی میخان نظرشون رو تحمیل کنند :hmm:
هنوز هم نمیدونم منظور DELPHI از اینکه "خودت رو معرفی کن" "گوشیت رو ببر موزه" و غیره چی بوده. عیبی نداره این همه ملت به هم دیگه بی احترامی میکنن این هم روش....(یک بار جستی ملخک...دو بار جستی ملخک.... بار سوم کف دستی ملخک.... مطمئنا بالاخره جایی نتیجه ی این عدم در نظر نگرفتن حریم و شخصیت برای دیگران....... اصلا ولش کن بابا :cool: حالتو ببر. چرا آدم فکرش رو مشغول کنه. من این حرفها رو نیک می گیرم.....:rolleyes:

من الان احتیاج به برنامه هایی دارم که مثلا باهاش بتونم طراحی انجام بدم کد نویسی کنم کامپایل کنم و ... خود این آقا هم کارشون همین جوریه - - - PPC هرچند هم که بهترین باشه باز OS اش که دیگه فرقی نداره همون Windows Mobile خودمون روش نصبه و Application هاش یکیه و CPU ها رو هم هرکاری کنی آخر CPU لپ تاپ نمیشه که میشه ؟!!!
هر چیزی رو بهر چیزی ساختن... مثلا فکر نکنم هرگز یه سرور درست و حسابی سیستم های sun یا IBM یا HP رو بذاره و بیاد با یه لپ تاپ بچرخونن. من اگه بودم مطمئن هستم که از سرورهای مخصوص همون کار استفاده می کردم. هر چی باشه یه سرور به پای یه PPC نمیرسه خب! ... مسلما هر چیزی در جای خودش کاربرد داره. برای پوست گرفتن میوه نمیان ساطور بردارن !!!

و از نظر تایپ کردن و ... ! یعنی شما با Screen تندتر از Keyboard تایپ میکنید ؟!!! حالا به جز اون آقایی که گفتن Jasjar دارن که تازه همون هم مشکله کیبور Jasjar که کوچک نیست که... اگه واقعا این طوریه که شما با Sreen تندتر از کیبور تایپ میکنید پس واقعا دیگه ...
من خودم شخصا با Letter recognize راحت ترم ولی افرادی که jasjar,jasjam, Kjam دارن مسلما با کیبوردش خیلی راخت تر میتونن تایپ کنند. حالا مگه کلا چند تا sms میخاد تو خیابون شلوغ مقلا انقلاب برای آدم بیاد...؟؟؟؟
بعدم در مورد دوربین - اونایی که نوشتن دوربین عالیه و ... من با توجه به گوشیای دیگه گفتم یعنی مثلا میتونه به پای حالا K750 هم نه کلا به پای Sony Ericsson ها برسه ؟!!!
فکر نکنم که دوربین 16 مگا پیکسلی canon به پای این K750 شما برسه نه!!!!!!! مسلما اگر یه بار CCD دوربینتون رو به سمت خورشید بگیری یه حال اساسی بهش دادی...

من در حد اساتید این سایت با Windows Mobile کار نکردم اما در حدی بودم که داریم روی ساخت یه OS واسه PPC کار میکنیم ! البته OS Beta
میشه یک کم برامون بیشتر توضیح بدی؟؟ در مورد سیستم عامل ملی linux شنیده بودیم. بد نیست اطلاعاتی هم در مورد سیستم عامل beta برای ppc بدونیم. البته اگر صلاح می دونین و میخواین باعث افزایش اطلاعات ماها بشین اگر نه که عطایش را به لقایش. راستی من تازه نگرفتم 2 سال پیش PDA داشتم و امسال تیر ماه هم PPC خریدم. 8 ماه خودش یه عمره فکر نکنم تازه حساب بشه. ولی باز هم هر چی شما بگی همون قبول. فرمایش شما برای من متین هستش.
ضمنا در مورد Laptop هر چند هم که Laptop سنگین باشه گفتم که باز می ارزه - آخر بهش میگن Laptop ... درسته همه جا همرات نیست (که هست) اما خوب لا اقل یه جا هم که هست هرکاری که دوست داشته باشی میتونی باهاش بکنی - به فرض مثلا میگم یه چیز کلی میگم که دیگه همه همه چیز رو بفهمن - مثلا حالا یا خودم یا همین آقا که رشتشون الکترونیک و برق و ... هست یه جا میخواد یه مدار رو وصل کنه به PC و حالا یا امتحان کنه یا باهاش کاری انجام بده با PPC میتونه این کارو کنه ؟!!! یا مثلا یه جا یه کد Assembly , C++ یا ... رو میخواد Test بزنه رو PPC میتونه ؟؟؟؟ و خیلی کارای دیگه...
هر چیزی کار خودش رو انجام میده بابا.... ولی منم خیلی دوست دارم یه لپ تاپی بیاد که برام آب پرتغال! بگیره و هرجا دوس داشتم برام درست کنه .... فکر نکنم با مقایسه ی لپ تاپ با PPC چیز جالبی از آب در بیاد. لپ تاپ کار خودش رو می کنه و ppc کار خودش رو. این حرفها من رو یاد این حرف میندازه که می گفتن چون سمند از پژو سنگین تره و موتورش مثل 405 ( و حالا پرشیا) هستش، پس شتاب 405 بیشتر هست، پس 405 تند تر میره، پس سمند کند تر میره، پس سمند بد است و 405 ماشین رویایی است (405 که سال 92 بوده با ماشینی که امکانات رفاهی بسیار بیشتری از 405 داره صرفا در موتور خلاصه می شه. برای همین هم بعضی از ما ایرانیها (بعضیها) به محض دیدن یه BMW توی اتوبان فورا به صاحبش می گیم بزنه کنار و سریع وزن و قدرت موتورش رو با بقیه BMW ها مقایسه می کنیم و می گیم که آیا کارخونه ی BMW در ساخت این ماشین اشتباه کرده یا نه!!! و اصلا به ظاهر و امکانات جانبی اون توجهی نداریم، همه ماشینها مثل 405 شیشه بالابر برقی دارن این BMW ها هم دارن. (مثال بودا حالا 405 ای ها بلند نشن منو بکشن. 405 بهتر از سمنده خب)

اگر هم به کسی ناخواسته جسارتی کردم منو ببخشه، شاید تا یه ربع دیگه زنده نبودیم. این چیزا ارزش خراب کردن همدیگرو نداره. تو فروم آدم باید چیز یاد بگیره نه اینکه کل کل کنه.​

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اگر هم به کسی ناخواسته جسارتی کردم منو ببخشه، شاید تا یه ربع دیگه زنده نبودیم. این چیزا ارزش خراب کردن همدیگرو نداره. تو فروم آدم باید چیز یاد بگیره نه اینکه کل کل کنه.

give_rose.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حالا جدای از اینکه قرار بود اگر کار داشتی PM بدی شايد جواب دادم ولی اشکال نداره عزيزم 3250 میدونی ورژن'ش چيه :د !؟ برای تو هم بايد عکس & فيلم بذارم از گوشی که باهاش کار کردم ؟
هرچند وضعيت تو که ديگه به طور کامل معلوم هست / همچنان نمیدونم مشکل امثال تو چی هست !؟ حالا اگر خواستی فيلمی چيزی از 3250 برات بذارم
kaffeetrinker_2.gif

فیلمش به چه دردم میخوره. با 10 دقیقه گشتن تو گوگل پیدا میشه. اگر راست میگید فیلم از هنگ کردنش بگیر! مگه نمیگید همش هنگه!؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگه آنتنش Full هم باشه تازه شاید به خونه 2-3 گوشی های دیگه رسیده باشه !
سلام
یه سوال و بعد هم نظرم رو می گم؛می تونم بپرسم شما چطوری متوجه این موضوع شدید که به قول شما آنتن فول پی پی سی معادل دو یا سه خونه پر گوشیهای دیگه هست؟
می دونم که شما پی پی سی خریدید و ان انتظاراتی که داشتید برآورده نشده،شما صرفا" می تونید نظرات و تجربیاتتون رو بگید؛تازه اونم صرفا" در مورد ای 900 تون؛اینکه به فردی که داره از پی پی سی استفاده می کنه،بگید پی پی سیشو تو موزه بگذاره؛اصلا" درست نیست،شما نمی تونید نیازهای اون فرد رو درک کنید،
شما اگر موقع خرید دقت می کردید،دچار این مشکلات نمی شدید،بارها شده که دوستانی مثل این دوستمون که این تاپیک رو شروع کردن،در مورد پی پی سی ها و کاراییشون در مقابل سیمبین ها سوالاتی کردن و دوستان هم جواب دادن؛خود من بارها گفتم که اگر دوستانی هستن که صرفا" دنبال دوربین خوب و یا آنتن دهی خوب و امثال این موارد هستن،سمت پی پی سی نیان،حتی دوستی بود که نمی دونست که ویندوز موبایل با ویندوز پی سی متقاوت هست و برنامه ها فرق می کنه،اما اون شخص هم پس از جواب ما تصمیم به خرید یک لپ تاپ گرفت،اما پی پی سی برای من نوعی هم،کاربرد داره،
یک نمونه از کارهایی که با پی پی سی انجام می دم،رو می گم:
من با پی پی سی فلش کارتهام رو مرور می کنم،تمام لغات زبان تخصصیم رو لایتنر پی پی سی بردم و استفاده می کنم،نمی خوام بگم که همش استفاده های علمی از پی پی سی می کنم،من ام پی تری گوش می کنم،اونم با بهترین کیفیت،اما می خوام بگم نیازهای من رو برآورده کرده،ممکنه نیازهای شما چیزهای دیگه ای باشه که با پی پی سی برآورده نشه،اما حداقل شما می تونستید قبلش تو همین فروم از دوستان سوال کنید و نقاط ابهام رو رفع کنید،دانیال عزیز هم در جریان هستند،من نزدیک به یک سال فقط پیگیر مطالب پاکت پی سی بودم و پس اینکه احساس کردم که نیازم رو رفع می کنه،اقدام به خرید کردم؛از خریدم هم بسیار راضی هستم،خدمتتون هم بگم که دوتا از همکارام هم با توضیحات من اقدام به خرید کردن و راضی هستن،همگی ما هم قبلا"از سیمبین استفاده می کردیم،اما باز هم می گم،نیازها و شرایط برای افراد متفاوت است،
موفق باشید.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
فیلمش به چه دردم میخوره. با 10 دقیقه گشتن تو گوگل پیدا میشه. اگر راست میگید فیلم از هنگ کردنش بگیر! مگه نمیگید همش هنگه!؟

عالی هست // اتفاقا میخواستم فيلم از اجرا نشدن نقشه تهران بذارم :د خوب شد گفتی // حتما میذارم فقط يه ياداوری مجدد هم بکنی بد نيست :د و البته کندی و مشکلات ديگه

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دارم استفاده میگنم از نظرت دوستان
83.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اگر هم به کسی ناخواسته جسارتی کردم منو ببخشه، شاید تا یه ربع دیگه زنده نبودیم. این چیزا ارزش خراب کردن همدیگرو نداره. تو فروم آدم باید چیز یاد بگیره نه اینکه کل کل کنه
33m7eo2.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عالی هست // اتفاقا میخواستم فيلم از اجرا نشدن نقشه تهران بذارم :د خوب شد گفتی // حتما میذارم فقط يه ياداوری مجدد هم بکنی بد نيست :د و البته کندی و مشکلات ديگه

خوبه. همون برنامه رهیاب 85 دیگه؟ اتفاقا من هم روی 6681 داشتم هم روی N73 وقت شد من هم فیلمش رو میگذارم.

بالا