• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آیا سفر با تور به صرفه تر است؟

arshinparvaz1

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
19 می 2018
نوشته‌ها
2
لایک‌ها
0
سن
24
یکی از دغدغه های گردشگران در سفر به کیش مدیریت هزینه هاست، از اینرو بسیاری از افراد به بررسی قیمت تور کیش می پردازند تا ببینند کدام نوع؛ سفر زمینی یا هوایی و یا اینکه سفر با تور کیش به صرفه تر است.
یکی از دلایل اصلی سفر نرفتن، شاید پول باشد و همه ما می دانیم که مسافرت رفتن می‌تواند دستگاهی برای تخلیه جیب‌ باشد. اما داشتن اطلاعات از مقصد سفر، جاده و اماکن مورد علاقه برای بازدید همگی می توانند نقش مهمی در کاهش هزینه های شما داشته باشند.

GetPhoto.aspx_.jpg

تور کیش بهتر است یا سفر شخصی؟

همیشه گردشگران این سوال را مطرح می کنند که مسافرت به جزیره کیش همراه با تور کیش بهتر است یا سفر شخصی؟ پاسخ به این سوال بستگی به روحیه افراد دارد. درواقع این بستگی به شما دارد که سفر انفرادی را دوست دارید یا سفرهای گروهی!

مسافرانی که دائم در سفر هستند و در این کار کمی خبره شده اند عموما ترجیح می دهند تا تنهایی سفر کنند چون معتقدند که آزادی بیشتری دارند و هیجان بیشتری را تجربه می کنند. ولی اگر برای اولین بار به کیش می روید به شما سفر با تور کیش را توصیه می کنیم، تورها مزایای زیادی دارند و کافیست که شما یک تور خوب در یک زمان مناسب انتخاب کنید و همه چیز را به آژانس هواپیمایی که از آن تور خود را خریده اید، بسپارید.

خدمات تور کیش شامل رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، بسته به نوع تور شام و ناهار و صبحانه کاملا با هماهنگی قبلی و بدون نیاز به کاری از طرف شما انجام می شود. همچنین بعضی تورها برنامه¬ی سفر و گشت شهری هم دارند که قبل از خرید تور کیش به این موارد توجه کنید.

به طور کلی قیمت تور کیش به مراتب ارزان تر از سفر شخصی و انفرادی به کیش است، چون آژانس های مسافرتی بلیط هواپیما و هتل های کیش را به صورت سالیانه و با قیمت مناسبی اجاره می کنند؛ بنابراین قیمت تمام شده بلیط و هتل به صورت قابل ملاحظه ای پایین تر از خرید تک تک این ها به صورت جداگانه است.

هزینه پرواز به کیش:
از شهرهای مختلف با قیمت های متفاوت به کیش پرواز وجود دارد، از این رو تورهایی مثل تور کیش از اهواز و یا تور کیش از شیراز نیز برگزار می شود. باتوجه به افزایش پرواز ها به جزیره کیش و کاهش هزینه پرواز، با این حال برای صرفه جویی در هزینه پرواز می‌توان با انتخاب مناسب زمان سفر به کیش در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد زیرا در زمان هایی مثل نوروز و تعطیلات که مسافر زیاد است پروازها هم گران تر می شوند!

هزینه هتل های کیش:
یکی از مهم ترین بخش های سفر انتخاب محل اقامت است . شما با توجه به خدمات و انتظاراتی که از محل اقامتتان دارید باید هتل مناسب را انتخاب کنید. برای کاهش هزینه های اقامت در هتل، متناسب با خدماتی که انتظار دارید قیمت را بسنجید و توجه داشته باشید که ارزانترین همیشه بهترین گزینه نیست. همچنین می توانید از رزروهای کنسل شده و یا اینکه از تخفیفات ویژه ی هتل ها که در زمان های خاصی ارائه می شود استفاده کنید.

از هزینه بلیط هواپیما و اقامت در هتل که بگذریم، هزینه هایی مثل حمل و نقل از هتل تا جاذبه های گردشگری کیش و … هم وجود دارد و همه می دانیم که هزینه های شناور سفر به کیش زیاد است و برای کاهش هزینه ها شما می توانید با انتخاب تور ارزان کیش و یا رزرو تور لحظه آخری کیش از هزینه های ثابت سفر خود به طور قابل ملاحظه ای کم کنید.
 
بالا