برگزیده های پرشین تولز

آیا قیمت فعلی ارز به نفع ما نیست-چراازاین موقعیت طلایی استفاده نکنیم باارزهای الکترونیکی

hasanazizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت همه بیندگان این مطلب
چند سوال از شما :
آیا به نظر شما قیمت نجومی و بسیار بالای ارز به ضرر ماست ؟؟
آیا از این مو.قعیت میتوان استفاده کرد ؟؟
آیا حتما باید سرمایه داشت؟؟
به نظر شما این قیمت ارز فرصتی نیست برای یک عمر اسودگی و یا حداقل رهایی از مشکلات فعلی مالی که داریم ؟؟
دوستان بنده میخوام چندین روش درامد زایی میلیونی رو خدمتتون عرض کنم
فقظ قبل از هر چیزی
گر میخوای 5 روز کار کنی و بعد منصرف بشی
اگر فکر میکنی که این کار نمیشه
اگه واقعا پشت کار نداری
اگه فکر میکنی اینم مثل بقیس و دروغه
اگر فکر میکنی واقعا و صرفا یه تبلیغه
پس لطفا همین الان این مطلب رو نخون و همین الان صفحه رو ببند لطفا
اما اگه میتونی و فکر میکنی میشه پس در ادامه با من باش دوست عزیزم که توان . پشت کار . اراده و عزم میلیونر شدن داری

شروع میکنم
چند مورد ماین کردن ( استخراج کردن ) ارزهای الکترونیکی با استفاده از قدرت CPU تبلت و یا PC و حداقل گوشیتون میتونید انجام بدید

»»»»»»»»»» روش اول ماین کردن ««««««««««

1 - بیت کوین با استفاده از وب سایت کریپتو تب ( لینک وب سایت - بر روی بنر کلیک کنید )
این وب سایت با برنامه فوق العاده عالی که داره برای ( ویندوز و اندروید ) تمامی نسخه ها میتونید بیت کوین با سرعتی باور نکردنی ماین کنید
سوال : ایا این وب سایت تایید میشه ؟ تا حالا پرداختی داشته ؟ ایا مشکلی برای سیستمم پیش نمیاد ؟
جواب ( به ترتیب ) : بله این وب سایت تایید میشه و تا الان هزاران نفر فقط در داخل ایران در حال کار با این مجموعه هستند و تا به حال مشکلی نداشتن و موردی گزارش نشده - دو . بله پرداختی داشته و حتی امکان نمایش پرداختی ها به بنده هم میتونم خدمتتون ارسال کنم - سه . اگه طبق راهنمایی های که بنده و دوستانی که در این کار
هستند که در کانال بنده موجود هست را انجام دهید خیر هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد ( به دلیل راهنمایی های دقیق و همچنین زیاد بودن راهنمایی از قرار دادن در این مطلب معذورم و عذر خواهی میکنم )
در اینجا چندتا راهنمای کلی و کوچیک خدمت شما عرض میکنم
1-1 - طبق راهنمایی ها در کانال پیش برید
1-2 -حتما پروفایل کریپتو تب خود را بر روی جیمیل وصل کنید ( به چندین دلیل ) »»(1- در این برنامه وقتی سیستم خودتونو خاموش میکنید تا خنک شه اگه اکانت بر روی جیمیل سیو نشده باشه حذف میشه و باید از اول شروع کنید -2- جهت پرداخت بیت کوین ماین شده شما باید حتما به جیمیل سینک کرده باشید -3- بعد از سینک یک سری

افر های ویژه مناسبتی فقط برای اعضای که جیمیل را متصل کرده اند ارسال میشود -4- جهت بازیابی پروفایل شما و دسترسی و ماین کردن در هر نقطه ای از جهان با هر سیستمی تنها باید به جیمیل وارد شوید و .......... )
1-3 - سعی کنید حداقل 10 عدد زیر مجموعه بگیرید اگر زیر مجموعه هاتون رو به 15 به بالا برسونید در کمتر 45 روز یک بیت کوین ماین کردید با قیمت فعلی بازار قیمتی در حد 90 الی 105 میلیون تومان میشه ( ببینید خیلی سادس نگید که نمیشه . نگید که نمیتونید .. چرا ؟ چون شما حداقل که 10 تا دوست یا فامیل حداقلش دارید که
کامپیوتر یا لب تاپ داشته باشه واسه اونا توضیح دهید با این نوع ارز و درامد زایی اشناشون کنید همه واسه خودتون میشن زیر مجموعه و هم اونا رو به یه پولی رسوندید . پس نگید نمیشه . اگر هم زرنگ باشی میتونی تبلغ کنی اللخصوص تلگرام و اینستا گرام و ...... کلا منظورم شبکه های اجتماعیه خیلی خیلی زود خیلی کمتر از اون چیزی
که فکرشو بکنی رشد میکنی و نتیجه میگیری چون تو میتونی ******** همین که تا اینجا اومدی و مطلبو خوندی یعنی اینکه اراده قوی داری و پشت کاری فولادی ****** )
1-4 -برای افرادی که میخوان زیر مجموعه شما باشن مثل من ( البته نه همین متن من نه چون شاید اینو دیده باشن و فکر کن فقط داری کپی پیست میکنه ) مثل من بشین و بنویس و افرادی رو که زیر مجموعه تو هستن رو آگاه کن و سعی کن بیشتر یاد بگیرن تا به خود ت کمک کنن شاید بگی چطوری ..... اینطوری ( وقتی اونا بفهمن و یادبگیرن
میرن زیر مجموعه گیری که میشن زیر مجموعه لول 2 تو . شایدتو این فکرو نکنی اما وقتی زیر مجموعه هاتو آگاه کنی در اصل به خودت کمک کردی و خودتو میکشی بالاتر و به نفع خودته عزیزم ) )
1-5 - سعی کن وقت شناس باشی اما طمع دار نباش ( ببین 24 ساعته سیستمتو روشن نکنی تا ماین کنه اینطوری یه بلاک رو بیت کوین رو جمع نمیکنی که هیچ به خودتم ضرر میزنی و به سیستمت ) سعی کن اگه PC خونگی ( رو میزی ) حتما یک الی دوتا فن خنک کنده واسش بزاری برو پیش این تعمیر کارا به 40 الی 50 تومان 2 تا فن
خنک کننده میزنن رو سیستمت و اما اگه لب تاپ هست حتما برو خنک کننده لب تاپ بگیر که در زیر اون قرار میدی و روشن میکنی ( اگه از کارای برقی میدونی یا نه خلاصه از USB خود سیستم استفاده نکن به یه ترانس با ولتاژ حداکثر 12 ولت وصل کنی سیستمت رو 24 ساعته هم ماین کنه فقط فن خنک کننده لب تاپ روشن باشه البته
با کمک یه ترانس مشکلی واسش پیش نماید و عین نور واست ماین میکنه ........... حتی حتی حتی اگه یه فن بزاری بدون دست کاری و..... از usb خود لب تاپ هم بگیری در مقابل سیستم های دیگه مثل تو بدون فن حداقل 10 هش سرعتشون کمتره ( در اینجا هر هش در یک ثانیه انجام میشه و وقتی اونو به روز یا ماه تبدیل میکنی چیزی در حدود یک /سوم 1/3 بیت کوین مربوط به همون قدرت 10 تا هش درثانیه میتونه بهت اضافه یا کم کنه خیلی سادس وقتی CPU خنک باشه همیشه سرعتش بالاست و پایین نمیاد اما اگه بذون فن باشه بعد از 1 الی 2 ساعت کم کم کمتر میشه و باعث میشه سرعتت بیاد پایین )
1-6 - همیشه همیشه همیشه به یاد داشته باش طبق مدت زمانی که در کانال قرار داده شده پیش برید (((( اگر دوست دارید تخصصی و مطابق سیستم شما واستون ساعت بندی شه کافیه بیاید به کانال و به ادمین گروه پیغام بدید و مشخصات سیستمتو بفرستی طبق قدرت و عملکرد سیستم شما واستون زمان بندی ماین کردن انجام میشه ))))
1-7 - بلاخره بنده 1 بیت کوین ماین کردم حالا کجا بفروشمش ( ببینید وب سایت های بسیار معتبر و معروفی به صورت آنلاین هست که بیت کوین شما رو میخره و به صورت ریال - تومان به کارت بانکیتون واریز میکنه ------ اگر اعتماد ندارید تقریبا 90 درصد صرافی های کشور بیت کوین میخرن میتونید برید و حضوری بفروشید
1-8 - بیت کوین ماین شدمو کجا ذخیره کنم ( وب سایت های زیادی هست اما من خودم 3 ساله با بلاک چین در حال کار هستم و عالیه اما طبق تحریم ها ای پی ایران بستس و حتما باید سر شکن داشته باشید تا وارد بشید و توجه توجه (((( نحوه باز کردن حساب بلاک چین در کانال هست ))))) )

برای ورود به این وب سایت حتما باید از قند شکن استفاده شود

»»»»»»»»»» روش دوم ماین کردن ««««««««««
2 - الکرونیوم یا ETN : یک واحد ارزی دیگه که بعدها طی چند سال دیگه اوج بسیار عالی میگیره این یک سرمایه گذاری بلند مدته اما 100 درصد مطمعن
اولا الکترونیوم الان فقط برای استخراج عالی این ارز دقیقا در جای 5 سال پیش بیت کوین هست . قبلا ها با 6 روز کار مثلا یه بیت کوین جمع میکردی اما الان چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوما ارز الکترونیوم فعلا ارزشش کمی پایینه
الکترونیوم برای افرادی خوبه که آینده نگر می باشند بنده خودم طی 3 ماه گذشته که آشنا شدم با این ارز تونستم تقریبا 90 الکترونیوم یا همان ETN تنها با موبایلم ماین کنم که بنده این ارز رو برای چند سال آینده نگهداری میکنم برای زمانی که ارزشش در مقابل الان 100 ها برابر شده باشه و این امر اتفاق می افته میدونید چرا ؟ چون طی یک سری ویرایش و سهام بندی جدید این شرکت طی 1 دو ماه گذشته تونسته هر ماه 4 برابر افزایش سهام و البته افزایش ارزش این واحد داشته باشه که خبری بسیار عالی هستش
برنامه موبایل این ارز رو دانلود و هنگامی که خواب هستید رو فعال و بر روی استارت بزنید ( سعی کنید موبایلتون رو در جای خنکی قرار بدید مثلا کنار پنجره و اگر کاور و یا پوششی خارجی داره هنگام ماین اون رو جدا کنید ) تا صبح حداقل نیم الی یک و نیم الکترونیوم ماین میکنه که بستگی به سرعت پردازنده cpu موبایلتون داره

خوب دوستان عزیزم عذر میخوام و میدونم که زیادی حرف زدم دوستان بیشتر از این حرف نمیزنم فقط یک نتیجه گیری
اگه مایل هستید که در کمتر از 2 ما حداقل 90 میلیون به بالا داشته باشی بهترین راه همینه راحت و ساده اما قدرتمند و مطمعن
دوستان در کانال روش های زیادی و کارای درامد زایی زیادی با ارز هست سر بزنید در خدمتیم
لینک دانلود و نصب برنامه کریپتو تب جهت ماین بیت کوین بر روی بنر زیر کلیک کنید ( روش های استفاده از برنامه -- ماین کردن درست و سریع بسیار سریع - ثبت جیمیل - اموزش های دیگر برنامه در کانال موجوده )
و جهت دانلود برنامه بروز الکترونیوم ETN و روش های افزایش سرعت ماین کردن به کانال مراجعه کنید
برنامه های مانند برنامه الکترونیوم - دو عدد از بهترین برنامه های قند شکن پولی - و برنامه موبایلی کیف پول بلاک چین و همچنین برنامه کریپتو تب مخصوص موبایل در کانال موجود هست

»»»»»»»»»» روش های دیگر ماین کردن در کانال ما ادرس کانال mlionbitcoin@ ««««««««««
شماره پشتیبان همیشگی شما
تلفنی ( تماس ) و تلگرام
»»»»»»»»»» 0918-513-0096 ««««««««««

اخرین خط
در کانال مطالب 100 درصد مهم و الزامی هستند که حداکثر 13 تا هست قرار دادم پس لطفا قبل از هر کاری کامل کانال رو بخونید لطفا لطفا

واقعا از خوندن این مطلب خسته نباشی و خدا قوت . و امیدوارم تونسته باشم که یک پل به سمت موفقیت هاتون باشم بنده تا به حال 2 بیت ماین کردم و دارم پیشرفت میکنم خدا شاهده 7 ماه شب و روز سیستمم کار میکرد اما الان 2 ماهه که حتی 1 ثانیه هم خودم ماین نکردم چون زیر مجموعه گرفتم پس شما هم زرنگ باشید .. اگر شما زیر مجموعه من باشید هیچی ازتون کم نمیشه و اگه من زیر ومجموعه شما باشم از منم کم نمیشه بنده خودم الان زیر مجموعه شخصی هستم که منو راهنمایی و با این موارد اشنا کرد پس اگر میخواید نه مثل بنده مثل خودتون که هیچ کس مثل شما نیست میخواید پشتیبانی ویژه از بنده بگیرید باید از طریق بنر بالا وارد سایت شید و دانلود و نصب نمایید بنده در هر دقیقه ای شما امر کنید من درخدمتتون هستم برای هر مشکلی
خدا پشت و پناهتون و شب و روزی بسیار عالی رو براتون ارزومندم

hasanazizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان عزیز یادم رفت بگم که در این کار همچی بستگی به جذب افراد توسط شما داره و میتونید با 1 ساعت در روز تبلیغ کلی افراد جمع کنید مطمعن باشید که میتونید

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوستان عزیز یادم رفت بگم که در این کار همچی بستگی به جذب افراد توسط شما داره و میتونید با 1 ساعت در روز تبلیغ کلی افراد جمع کنید مطمعن باشید که میتونید
آیا نفعی به این افرادی که جمع می کنیم می رسد؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
فراموش نکنیم ما در قبال افراد دیگر مسئول هستیم و درآمد به هر قیمتی و هر روشی درست نیست

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
با قیمت 6000 دلاری بیت کوین نمیصرفید استخراج با ابزار معمولی.
چه برسه الان که شده 4300 دلار
درست (و انسانی) نیست از ضرر دادن زیرمجموعه ها کسب درامد کنیم...

hasanazizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اولا بابت نبودن بنده عذر میخوام
اما چند نکته
بنده اصلا روش کار من زیر مجموعه انسانی نیست بلکه وی پی اس هست که خیلی واسه بنده بصرفه تر هستن
من یه اموزش گذاشتم و افرادی که مایلند میتونن بامن در ارتباط باشن تا راه و کار رو بهشون بگم و میگم همونطور که من رشد میکنم خداشاهده دوست دارم بقیه هم رشد کنن
نفع شما درامد توه عزیزم باید تلاش کنی و زیر مجموعه بگیری چند ماهیی اذیت میشیس و ماین میکنی امال حداقل 10 ماینذ جمع کنی میصرفه و خودت خیلی کمتر ماین میکنی
ووو
ودرمورد این دوست عزیزمون
sorushazi ببیند دلبار . پوند و .......... بالا پایین داره . تو الان با بیت 2000 دلار ماین کن بعدن حداقل دو الی 3 هفته بعدش میشه حداقل دوبرابر اونوقت بفروش . درسته یا نه ؟؟ شما عجولی و نمیتونی هیچ کاری رو تو عمرت به چایان برسونی حداقل اونایی که نیاز به صبر و حوصله دارن بهتون بر نخوره من قبلا اینطوری بودم میگفتم مثلا فلان چیزو میخوام یا الان یا هیچ وقت دیگه اما یاد گرفتم صبور باشم و در عین حال مصمم . پشت کار داشته باشم اما منظم
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم .. شماره بنده هست خجالت نکشید تماس بگیرید من به خاطر انجمن های زیاد وقت زیادی ندارم و کاربرای زیاد .. اما تلفنی بنده دربست و خدایی در خدمتم

hasanazizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ودر اخر بنده تمام و کمال رو نوشتم اگه شما لطف کنی بیای تو کانالم که تازه تاسیس شده کانال دوما خودمو میگم اونجا میبینید نکته به نکته ضعف ها و راهکارهارو نوشتم و هیچ ضرری و هیچ راهکاری نیست بنده مخفی کرده باشم
اگه بنده بیام تورو گول بزنم و بیارمت تو کار و بهت نگم میشه رباه - میشه حرام خوری که من نیستم
بازم میگم من ماین vps با 30 تا با هش ریت 300 حداقل دارم انجام میدم و الان تبلیغات جدید 6 ماهه دوم بنده هست دوست دارم همه با هم کنار هم از این صفره پهن شده بخوریم
و اخرین کلمه به قول شما اونی که میشه زیر مجموعه تو پس تو هم نباید بخوری نه من . خدا گواهه من خوذم زیر مجموعه یکی دیگه ام خواستید ثابت میکنم و البته رتبه دوما فعالترینشو دارم به گفته خود اون نه بنده

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
اولا بابت نبودن بنده عذر میخوام
اما چند نکته
بنده اصلا روش کار من زیر مجموعه انسانی نیست بلکه وی پی اس هست که خیلی واسه بنده بصرفه تر هستن
من یه اموزش گذاشتم و افرادی که مایلند میتونن بامن در ارتباط باشن تا راه و کار رو بهشون بگم و میگم همونطور که من رشد میکنم خداشاهده دوست دارم بقیه هم رشد کنن
نفع شما درامد توه عزیزم باید تلاش کنی و زیر مجموعه بگیری چند ماهیی اذیت میشیس و ماین میکنی امال حداقل 10 ماینذ جمع کنی میصرفه و خودت خیلی کمتر ماین میکنی
ووو
ودرمورد این دوست عزیزمون
sorushazi ببیند دلبار . پوند و .......... بالا پایین داره . تو الان با بیت 2000 دلار ماین کن بعدن حداقل دو الی 3 هفته بعدش میشه حداقل دوبرابر اونوقت بفروش . درسته یا نه ؟؟ شما عجولی و نمیتونی هیچ کاری رو تو عمرت به چایان برسونی حداقل اونایی که نیاز به صبر و حوصله دارن بهتون بر نخوره من قبلا اینطوری بودم میگفتم مثلا فلان چیزو میخوام یا الان یا هیچ وقت دیگه اما یاد گرفتم صبور باشم و در عین حال مصمم . پشت کار داشته باشم اما منظم
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم .. شماره بنده هست خجالت نکشید تماس بگیرید من به خاطر انجمن های زیاد وقت زیادی ندارم و کاربرای زیاد .. اما تلفنی بنده دربست و خدایی در خدمتم

دوست عزیز بنده عجول نیستم! این کار اصلا به صبر و حوصله ربطی نداره!! ابزار فنی میخواد. باید دانش تخصصی این کار و مزرعه ماینینگ داشته باشی و ...
با یک PC معمولی و دلار 15000 تومنی ، میشه روزی 400 تا تک تومنی در آورد اگه 24 ساعته روشن باشه!! (حتی پی سی رو توی تراس تو این هوای سرد گذاشتم که بهانه داغ شدن نباشه!)
این 400 تا تک تومنی پول برق میشه یا استهلاک سیستم ؟؟؟؟؟؟ (کارمزد سر مجموعه ها که بماند!)

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
بالا