برگزیده های پرشین تولز

آیا واقعا باید وبمستری را رها کنیم ؟

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
دوست من من که گفتم به عنوان تفریح روش حساب میکنم دلیل بر اماتور بودن من نیست
چاره جز این ندارم وقتی چند سال وقت و ذهنم رو گذاشتن رواین کار بعد با یک حرکت سایت فیلتر میشه
وقتی من فروشگام با رنک 2 و محصولات تک که کسی نداره میره صفحه 3 و یک سایت اسپم مطلب من رو برداشته و صفحه اول هست
خوب پس بیشتر از تفریح نگاه کردن از نظرم اشتباه و تلف کردن وقت هست .

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
چاره جز این ندارم وقتی چند سال وقت و ذهنم رو گذاشتن رواین کار بعد با یک حرکت سایت فیلتر میشه
وقتی من فروشگام با رنک 2 و محصولات تک که کسی نداره میره صفحه 3 و یک سایت اسپم مطلب من رو برداشته و صفحه اول هست
پس شما هم وبمستری را رها کردید ! دیگه حرفه ای دنبال نمی کنید ... آماتور یا به قول خودتون تفریحی کار می کنید در وب ... منم همین را میگم . دیگر وب ایرانی جای وقت گذاشتن نیست

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
با این تفاسیر دوستمون برید بمیرید بهتره
پسر خوب شما خیلی منفی بافی
البته بگم
من دوست مثل شما چند تایی داشتم
همه مثل شما نیمه خالی لیوان رو ازش حرف میزدن
ولی خودشون میرفتن یواشکی کارشون رو میکردن
به نظر من درآمد هم از ایرانی میشه داشت
هم خارجی
اگه کار حرفه ای میخوای بکنی
یعنی جدا حرفه ای باید بگم خارجی بهتره
ولی چه ایرادی داره در ضمن داشتن سایت فارسی یک نیم نگاهی هم به خارجی داشته باشی
در مورد پی پال و غیره باید بگم کلا نظر شما اشتباهه
خیلی راحت میشه دور زد
در ضمن اینکه کسانی هستند که به شما اجازه بدن با اکانتشون کار کنید و ریال رو در ایران دریافت کنید
البته بگم براشون سود داره
خوبم سود داره
محض رضای خدا نمی کنند
ولی باید مشخص بشه پولی که در میاد مشکل قانونی نداشته باشه
ظاهرا شما خوب تری ! مثل این که متوجه منظور من در پست اول نشدید ! من گریه بازاری نمی کنم ! منفی بافی کجا بود رفیق ! دیگر کار از ادا و ادفار گذشته ...
چرا یواشکی ! رسما دارم کارم را می کنم ... بیشتر هم کار می کنم شاید جبران ضررهای اخیر بشود اما اگر به جایی برسم که هزینه سرور و سایر هزینه ها تامین نشود دیگر مثب نگری شما به چه دردم می خورد ؟!
وقتی سایت شما با آن همه بازدید یک شبه فی لتر شد مثبت به چی بنگرید ؟ لابد باید خوشحال باشید که لا اقل جریمه نشده اید !
شما به فی لترینگ و کلاهبردار ها و هکر ها و اسپمر ها در چند جمله مثبت بنگرید شاید در ما هم اثر کند ....
مثبت نگری از نوع منظور شما هزینه ها را نمی دهد ! کجای کارید؟!
کسی گفت خدایی نکرده کسی برود بمیرد؟ من گفتم ظاهرا باید وبمستری را کنار بگذاریم ...
اصل سخنم هم با مدیران سایت های حرفه ایست و این یک بحث حرفه ایست نه بحث روانشناسی و راه های موفقیت... روی سخنم با آنهاست که از وب کسب درامد می کنند نه هر کسی که سایت دارد ... مشکلات وب فارسی بسیار جدی است !!!
بحث من و فعالیت من نیست ! حرف من کلی است . کدام وبمستر از اوضاع اخیر راضی است و با وجود عوامل فوق پیشرفت داشته ...

چرا فکر می کنید تجربه داشتن سایت انگلیسی را دیگران نداشته اند ! در مجموع به صرفه نیست ! آخرش به همان دلایلی که عرض کردم سایت انگلیسی هم ضرر ده است یا دست کم با توجه به شرایط موجود خود آزاریست ...
با ریسک و حساب دیگران و قاچاقی که نمی شود یک سایت انگلیسی بزرگ داشت! وبلاگ 300 بازدیدی بله ! ولی سایت حرفه ای خیر ! از روی تجربه عرض می کنم !

Last edited:

HADEE16

Registered User
لایک‌ها
22
اینم حرفیه
ولی کار نت کار فنی هستش
نه اینکه یک سایت بزنی
بعد بگی کو پول ؟
الان 90 درصد عزیزانی که اینجا هستش سی ام اس استفاده میکنند
و اگه بگی 10 مین در مورد اون صحبت کن نمیتونند
خودم جزشونم
میگم یکم انتظاراتمون زیاد شده
البته اسپمر همه جای دنیا هست
این بنده خدا تبریزی که چیزی نیست
شما در سطح بین الملل بخوای کار کنی چی میگی
بگذریم
فیلترینگ رو دیگه نمیشه کاریش کرد
آش کشک خالست دیگه

خوب
پس باید فعالیت رو بیشتر کرد
و اطلاعات فنی رو زیاد کرد

bazykon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من یه مسئله رو متوجه نشدم
بروبچزی که فعالیت خارجکی یا همون انگلیسی میکنن اونوقت هرروز از خودشون روزی 4-5 صفحه آچهار یعنی انگلیسی مینویسند؟
آخه یعنی چطوری؟

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
الان 90 درصد عزیزانی که اینجا هستش سی ام اس استفاده میکنند
و اگه بگی 10 مین در مورد اون صحبت کن نمیتونند

4 ساعتم بخای درمورد دروپال - جوملا - زوپیس - وردپرز و .. برات حرف می زنم . ولی خب دردی رو دوا می کنه ؟

ایدتون کو .... بدون ایده در این وادی مثل یه شناگر بدون دست و پا هستید .

برید فکر کنید ی خواید چکار کنید . اگر یه سایت می خواین بزنید فقط برای اینکه سایت زده باشید خب از الان شکستتونو پیشبینی می کنم .
ولی اگر نه در رابطه با موردی که علاقه دارید و در اون زمینه ایده دارید می خواید فعالیت کنید موفق می شید . بی شکو شبهه .

اگر گیر کارتون فنی باشه دیگران می تونند کمکتون کنند . ولی اگر گیرتون ذهنی هست برید خودتون ذهنتون رو درست کنید و یا کلا غید وبمستری رو بزنید .

در نهایت این شمایید که باید تصمیم بگیرید ...

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان عزیز ؛ لطفاً به همدیگه توهین نکنید.
اینجا محل بحث و گفتگو است که به یه نتیجه درست برسیم و وقتمون رو روی اون بگذاریم.
منم می گم سایت انگلیسی خیلی بهتره ولی باید بلد باشی چی کار کنی که باید از تجربه بچه ها استفاده کرد.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
سایت انگلیسی به این دلیل که بهتر ور احت تر جواب میگیری
کاربر ایرانی فقط پهنای باند می خوره فقط
شما بحث تبلیغاتو ببنید
جریانات طراحی و مطالب را نگاه کنید.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
هر کاری که بخواید حرفه ای شروع کنید باید یک حداقل سرمایه ای داشته باشید (بسته به نوع کار)
کار وب هم همینطوره
شما یک کارخونه هم راه بندازید ممکنه چند ماه طول بکشه تا به سود برسه. این یعنی تا یک مدتی باید از جیب مبارک خرج کرد تا به سود برسید
در حالی که اکثر وب مسترها 2-3 ماه (نهایتا) روی یک سایت کار میکنند، روزی 100 بار هم میرن توی الکسا تا رنکشونو چک کنن، آخرشم میبینن حس و حوصله اش نیست و هر چی تلاش میکنن الکسائه تکون نمیخوره و خداحافظ شما
من نمیدونم چرا خیلی ها فکر میکنن با 4 تا دامین ثبت کردن و 4 تا سایت رو با جوملا (و...) بالا آوردن میشن وب مستر حرفه ای
مهمترین اصل توی کار وب ایده و تلاشه
اگر اینا رو نداشته باشید مسلما بازنده اید
مطمئن باشید از نت ایران هم میشه خوب پول درآورد، حتی بهتر از خارج
به شرطی که اون 2 تا شرطی که گفتم رو رعایت کنید

جدیدا توی ایران مد شده به محض اینکه یک نوع سایت بازارش میگیره یهو یه عالمه سایت شبیهش در میاد
فروشگاه، سایت کلیکی( الی ماشاالله)، پیش بینی فوتبال و ........
جالبیش هم اینجاس که 90 درصد این حضرات مقلد به دلیل نادونی (و شایدم به خیال خودشون زرنگی) مجبور میشن در دکونو ببندن و به لقب کلاهبردار مفتخر بشن

نتیجه اینکه، اگر ایده و همت دارید، بسم الله
ولی اگه حوصله ی صبر کردن و تلاش کردن ندارید، به جان خودم برید شاگرد شوفر بشید بیشتر پول در میارید

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
در ضمن در مورد فیلترینگ هم بگم که اگه سایتتون واقعا خوب باشه، کاربر از زیر سنگم که شده شیلتر فکن پیدا میکنه و میاد توی سایتتون
من همیشه میگم، هم سایت ایرانی داشته باشید و هم انگلیسی
اینطوری اگر هم مشکلی واسه ایرانیه پیش اومد (هر چند ناخوشایند) ولی حداقل خیالتون راحته که یک منبع درآمد دیگه ای دارید

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نظر من وبمستري توي ايران يعني تفريح و علاقه
چون هيچ پولي درست حسابي ازش در نميادش
!

اره
با تفریح وعلاقه بری جلو بهتر به نتیجه میرسی تا اینکه به چشم پول بری جلو
برای خود من اثبات شده

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
با تمام احترام باید بگم اصلا محصولاتتون تک نیست!

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
با تمام احترام باید بگم اصلا محصولاتتون تک نیست!
خواهش میکنم ولی هستن شما نگشتی اینجاهارو نیگاه کن
http://eshop.byet.ir/archive/19/rock-&-metall-music/
http://eshop.byet.ir/archive/14/rock-&-metall-music/
http://eshop.byet.ir/archive/16/khareji/
تازه اینا یک سریشون هست در ضمن از وقتی اوضا خراب شده حس اضافه کردن محصولات جدید رو ندارم

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
در ضمن در مورد فیلترینگ هم بگم که اگه سایتتون واقعا خوب باشه، کاربر از زیر سنگم که شده شیلتر فکن پیدا میکنه و میاد توی سایتتون

حرف شما کاملا درسته به نظر من هم اگه سایت واقعا عالی باشه کاربر هر طور شده به سایت سر میزنه

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
حرف شما کاملا درسته به نظر من هم اگه سایت واقعا عالی باشه کاربر هر طور شده به سایت سر میزنه
این خیلی ایده آل گرایانه است... مثل این هست که بگید گه فروشگاه جالبی داشته باشید و بالای کوه هم باشید مشتری میاد بالای کوه!
واقعیت اینه که بسیاری از کاربران ایرانی و بازدید کنندگانی که از طریق جستجو شما را می یابند را از دست خواهید داد...

مگر این که سایت سازمان سنجش باشید مثلا ! واقعا خوب باشه یعنی چی؟!

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
این خیلی ایده آل گرایانه است... مثل این هست که بگید گه فروشگاه جالبی داشته باشید و بالای کوه هم باشید مشتری میاد بالای کوه!
واقعیت اینه که بسیاری از کاربران ایرانی و بازدید کنندگانی که از طریق جستجو شما را می یابند را از دست خواهید داد...

مگر این که سایت سازمان سنجش باشید مثلا ! واقعا خوب باشه یعنی چی؟!

ببین عزیزم،
اگر پست منو کامل خونده باشی متوجه میشی که من در مورد فکر و ایده یه چیزایی گفتم

فروشگاه که ایده نیست، فکر بکر نیست.

یک وب مستر خوب و حرفه ای کسیه که از گشت و گذار توی نت ایده بگیره، از نگاه کردن به دور و برش ایده بگیره و روی سایتش پیاده کنه.
نه اینکه بره توی یک سایتی و ببینه به! چه سایت خفنی، منم یه سایت مثل این بزنم. آخرشم دست از پا درازتر و بعد از کلی خرج هاست و دامنه و وقت و.... سایتو ول کنه به امان خدا.

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
ببین عزیزم،
اگر پست منو کامل خونده باشی متوجه میشی که من در مورد فکر و ایده یه چیزایی گفتم

فروشگاه که ایده نیست، فکر بکر نیست.

یک وب مستر خوب و حرفه ای کسیه که از گشت و گذار توی نت ایده بگیره، از نگاه کردن به دور و برش ایده بگیره و روی سایتش پیاده کنه.
نه اینکه بره توی یک سایتی و ببینه به! چه سایت خفنی، منم یه سایت مثل این بزنم. آخرشم دست از پا درازتر و بعد از کلی خرج هاست و دامنه و وقت و.... سایتو ول کنه به امان خدا.

نمونه سایت بگو که همینطور باشه و شیلتر شده باشه و ملت برای ورودش به هر دری بزنن تا بتونن واردش بشن

بالا