برگزیده های پرشین تولز

آیدین هم رفت ................

Fardin4Real

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي متاسف شدم!
براي روحش طلب آمرزش ميكنم

دكتر نيكخواه بهرامي پدر آيدين و صمد . عضو هيت علمي دانشگاه خواجه نصير هستند و من شخصآ افتخار داشتم دوترم شاگردشون باشم!
انسان شريفي هستند و خيلي دوست داشتم اين روزها كاري بكنم كه اندكي التيام بده اين دردشون رو!
شايد بتونم بگم اولين كسي بود كه تو عمرم اينقدر دلم به حال خانوادش و اطرافيانش سوخت. خدا بيامرزتش.:(

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
بنده هم خدمت خانواده ی محترم مرحوم ایدین نیکخواه بهرامی تسلیت عرض میکنم , امیدوارم روحش شاد باشه.

واقعا ناراحت کننده بود و باور کردنش مشکل , مخصوصا برای من که همون موقع چالوس بودم که ایدین تصادف کرد.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
چهل‌ روز گذشت‌ ...

IMAGE633345227949070000.jpg

فردا (جمعه )مراسم‌ چهلمين‌ روز درگذشت‌ آيدين‌ نيکخواه‌بهرامى‌ از ساعت‌ 10 صبح‌ در کنار مزارش‌ برگزار خواهد شد.
فردا دوستداران‌ ستاره‌ تيم‌ملى‌ بسکتبال‌ به‌ قطعه‌ نام‌آوران‌ بهشت‌ زهرا مى‌روند تا بار ديگر آيدين‌ را از تنهايى‌ درآورند.
جامعه‌ ورزش، بسکتبالى‌ها و... خانواده‌ آيدين‌ فردا صبح‌ را در کنار پسرى‌ خواهند بود که‌ با افتخارآفرينى‌هاى‌ خود دل‌ مردم‌ ايران‌ را شاد کرد. چهل‌ روز گذشت، چهل‌ روز پر از غم‌ و اندوه‌ و غريبي، هنوز باورمان‌ نمى‌شود. آيدين‌ ديگر در زمين‌ بسکتبال‌ نخواهد درخشيد اما اين‌ درست‌ که‌ آيدين‌ به‌ ديار باقى‌ شتافت‌ و ديگر در بين‌ ما نيست‌ اما صمد برادر کوچکترش‌ همچنان‌ با انگيزه‌ بازى‌ مى‌کند تا ياد «آيدين» هميشه‌ زنده‌ باشد.
امروز ملى‌پوشان‌ و بسکتبالى‌ها دست‌ همدلى‌ داده‌اند تا با درخشش‌ در عرصه‌ بين‌المللى‌ به‌ ويژه‌ المپيک‌ ثابت‌ کنند عشق‌ آيدين‌ هيچ‌ وقت‌ در دلشان‌ کمرنگ‌ نمى‌شود.
ساعت‌ 10 صبح‌ فردا (جمعه )وعده‌ ديدار ما، آيدين‌ و شما در قطعه‌ نام‌آوران‌ بهشت‌ زهرا.

روحش شاد و یادش همواره گرامی ...

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
روحش شاد!
طبق برنامه اي كه داشتيم قرار بود امروز پدرش رو تو دانشگاه ببينيم كه به خاطر همين مراسم نبودن!

بالا