برگزیده های پرشین تولز

اجاره کردن ویلا در شمال برای تعطیلات

iran480

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
من خودم چند روز پبش از شمال برگشتم.اتفاقاً از خوزستان هم رفته بودیم.
بهترین جاهایی که میتونم معرفی کنم هم از نظر آب و هوا و هم از نظر مناظر زیبا و دیدنی:
1- کلاردشت (ما 4 شب اونجا بودیم. منطقه ی کوهستانی و بسیار زیبا و هواش هم خنکه.اطرافش هم جایی هست به اسم رودبارک که اونم حتماً برین.ویلای 2 خوابه شبی 50 تومن قیمت گرفتم)
2- جواهرده (حدود 25 کیلومتری رامسر به طرف بالا. تقریباً وارد ابرها میشین.خیلی جالبه.ویلای 2 خوابه شبی 30 تومن)
3- نمک آبرود (من نرفتم ولی خیلی تعریفش رو شنیدم)

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
سلام
بهترین جاهایی که میتونم معرفی کنم هم از نظر آب و هوا و هم از نظر مناظر زیبا و دیدنی:
1- کلاردشت (ما 4 شب اونجا بودیم. منطقه ی کوهستانی و بسیار زیبا و هواش هم خنکه.اطرافش هم جایی هست به اسم رودبارک که اونم حتماً برین.ویلای 2 خوابه شبی 50 تومن قیمت گرفتم)
2- جواهرده (حدود 25 کیلومتری رامسر به طرف بالا. تقریباً وارد ابرها میشین.خیلی جالبه.ویلای 2 خوابه شبی 30 تومن)
چقدر ویلاهاش ارزونه نسبت به زمانی که رفتی. سوئیت بود یا ویلا؟

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
سلام

امکانات ویلاهاش چی بود؟
کولر گازی هم داشت؟

iran480

Registered User
لایک‌ها
7
چقدر ویلاهاش ارزونه نسبت به زمانی که رفتی. سوئیت بود یا ویلا؟

درسته. از اون چیزی که فکر میکردیم ارزونتر بود. شب قبل از اینکه بریم کلاردشت توی چالوس بودیم. یه ویلا گرفتیم یه شب 150 تومن. بخاطر اینکه توی چند روز تعطیلی بود و عده ی زیادی از تهران اومده بودن. و در ضمن بخاطر شرجی بودن هوای چالوس نیاز به گرفتن ویلا بیشتره و بخاطر همین قیمتش بالاست. اما وقتی رفتیم کلاردشت چند روز تعطیلی تمام شده بود و تهرانی ها برگشته بودن. در ضمن هوای کلاردشت خنکه و کسانی که کارت فرهنگی دارن میرن توی مدارس و عده ای هم چادر میزنن.
جواهرده هم که درواقع یه روستا هست. یه نفر گفت خونه دارم 2 خوابه. شبی 30 تومن بهتون میدم.

iran480

Registered User
لایک‌ها
7
امکانات ویلاهاش چی بود؟
کولر گازی هم داشت؟

کلاردشت که کولر نیاز نداره. شب که میخواستیم بخوابیم بدونه پنکه سردمون شد و پتو انداختیم. یعنی حتی ظهرش هم نیاز به پنکه نداره. چه برسه به کولر گازی.
جواهرده هم که از کلاردشت خنک تره و حتی ساعت 1 ظهر که ما اونجا بودیم احساس سرما میکردیم.

اینها مناطق کوهستانی هستن و با جاهای دیگه ی شمال فرق دارن. توی شمال هر جا که نزدیک دریا باشه هواش شرجیه و نیاز به کولر گازی هست. مثل چالوس ، محمود آباد ، نوشهر و ... . اما مناطق کوهستانی که از دریا دورتر هستن هواشون خنکه.

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
پس نتیجه میگیریم وسط هفته بریم شمال. اتفاقا ما که کارمند نیستیم باید همین کارو بکنیم.

البته ما قراره بریم ویلای رونان از اعضای همین سایت.

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من یه بار خواستم برم کلاردشت. تاحالا نرفته بودم. از دو سمت مرزن آباد و عباس آباد راه داره. نمیدونستم باید از عباس آباد بریم. وسطای جاده چالوس فرعی سمت راست نوشته بود به سمت کلاردشت و مرزن آباد. رفتیم داخل. همش هم سربالایی بود. مناظر آنچنان سبزی هم نداشت. ولی خنک بود. خلاصه هی رفتیم بالا دیدیم خبری نمیشه. رسیدیم به یه روستا. بازم دیدیم خبری نیس. دور زدیم اون همه راهو برگشتیم دوباره جاده چالوس

اما چیزی که برام عجیب و جالب بود تاحالا ندیده بودم این بود که توی اون جاده سربالایی به شکل فجیعی ملخ زیاد بود!

یعنی توی جاده و کنار جاده پر از ملخ بود. در حدی که کف زمین به سختی پیدا بود. هی میپریدن این ور اون ور. ما از ترسمون شیشه ماشینو دادیم بالا. بعدش میخوردن به شیشه ها. به برف پاک کن چنتا گیر کردن. جهنمی بودا :lol:

این بود خاطره من

از طرف عباس آباد بخوایم بریم کلاردشت چند کیلومتر راهه؟

irlogo

Registered User
لایک‌ها
1
من بچه قم هستم ولی رامسر رو خوب بلدم

رامسر >> کلاش محلفه فتوک
رامسر >> جواهرده
15 کیلومتر بالا تر از تنکابن به سمت رامسر >> جاده 2 هزار و جاده 3 هزار

این ها واقعا رویایی و قشنگن

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من بچه قم هستم ولی رامسر رو خوب بلدم

رامسر >> کلاش محلفه فتوک
رامسر >> جواهرده
15 کیلومتر بالا تر از تنکابن به سمت رامسر >> جاده 2 هزار و جاده 3 هزار

این ها واقعا رویایی و قشنگن
داش مصطفی از سید و امید چه خبر؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
پس نتیجه میگیریم وسط هفته بریم شمال. اتفاقا ما که کارمند نیستیم باید همین کارو بکنیم.

البته ما قراره بریم ویلای رونان از اعضای همین سایت.

نمیای که منزور ... اینجا الان شدیدا گرمه ... امروز برو بچس اومدن شمال پیشم ... جای تو خالیه فقط :(

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5

4870x2

Registered User
لایک‌ها
4
من بچه نورم!
یجورایی وسط مازندران!
کمک خواستین در خدمتیم: دی

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان بنده پاییز میخوام با نامزدم برم شمال....جایی ویلا اجاره میدن راحت؟؟؟....وسط جاده که گشت مشت نیست بپیچن به پروپای ادم؟؟؟؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
دوستان بنده پاییز میخوام با نامزدم برم شمال....جایی ویلا اجاره میدن راحت؟؟؟....وسط جاده که گشت مشت نیست بپیچن به پروپای ادم؟؟؟؟
ای بابا به نامزدا که گیر نمیدن..

ویلا هرجا بخوای بهت میدن. نه شناسنامه ازتون میخوان نه چیزی

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
برو کلاردشت
فیلبند
ماسال
تو دیوار هم زیاده آگهی اجاره ویلا

alihaghani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن و اجاره روزانه سوئیت مناسب اجاره آنلاین از سایت هایی مثل سایت شب و هومسا است . برای خوش گذرانی و تفریح در اطراف تهران مثلا اجاره ویلا در کردان می توان انواع اقامتگاه های استخردار را اجاره کرد و آخر هفته ی جذابی را در آن گذراند.

بالا