برگزیده های پرشین تولز

اخيرا Gmail براي كسي دعوت‌نامه قرار داده؟!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
قربون اين همه تفاهم ... ( تو داداش من نيستي ؟! :D )

mostarah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اولش يه دونه داشتم. بلاگر بهم داد. بعد يه دونه ثبت كردم و يكي ديگه هم به خودم اينوايت كردم. جفتش هك شد ولي دومي رو نجات دادم. اما هنوز نفهميدم چرا هك شد. بعد از او هم يه 3 تايي دعوت نامه داشتم. البته مثل اينكه بيشتر بوده ولي اوني كه ما رو هك كرده قبلش حسابي اسفاده هاشو كرده بود و يه هفت هشت تايي ايميل براي خودش ساخته بود. من كه با لاگ اين مشكلي ندارم. يعني كلا با هيچي مشكلي ندارم. الآن هم از دو تا ايميل براي خودم استفاده مي كنم و راضيم. اگر كسي مي دونه كه چه جوري ميشه دعوت نامه از جي ميل گرفت به من هم بگه. از يكي شنيدم كه مي گفت اگه از جي ميل زياد استفاده كني يه 10 تايي دعوت نامه ميده!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
جدیدا که به من هم دعوت نامه نداده! تو یه ماه اخیر و بعد اینکه جی میل مخالفتشو با خرید و فروش جی میل اعلام کرده!(به ویژه 20 روز اخیر) کسی واسش امکان فرستادن دعوت نامه بهش دادن؟؟؟؟؟؟؟؟(اونا که ازقبل امکانشو نگه داشتن نه! منظورم اینکه دوباره و جدیدا بهشون بدن) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به من که یه ماهه دعوت نامه جدید نیومده!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
اتفاقا منم 6 تا دعوتنامه دارم كسي خواست بگه. خواستم توي درخواست Gmail بگم ديدم فتوكپي بسته. چرا؟
ببینم شما از قبل داشتی یا تو این یه ماه اخیر واست اومده؟؟؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اتفاقا منم 6 تا دعوتنامه دارم كسي خواست بگه. خواستم توي درخواست Gmail بگم ديدم فتوكپي بسته. چرا؟
اون تاپيک رو بستم چون درخواست کننده زياده ولي کسي دعوت نامه نداره و نميخواستم کسي سر کار باشه
شما هم اگه دعوت نامه داري بهتره بجاي اينکه اينجا بنويسي تا تاپيک از مسيرش منحرف بشه به افرادي بدي که در قسمت درخواست جي ميل ايميلشونو نوشتن. از جمله مدير بخش ويژوال بيسيک
در ضمن جناب مهيار و al_frd اينجا جاي تقاضا دادن نيست.(هر دو رو حذف کردم)

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از fotocopy :
اون تاپيک رو بستم چون درخواست کننده زياده ولي کسي دعوت نامه نداره و نميخواستم کسي سر کار باشه
شما هم اگه دعوت نامه داري بهتره بجاي اينکه اينجا بنويسي تا تاپيک از مسيرش منحرف بشه به افرادي بدي که در قسمت درخواست جي ميل ايميلشونو نوشتن. از جمله مدير بخش ويژوال بيسيک
فتوكپي معذرت ميخوام من متاسفانه گذارم كمتر به اينجا ميخوره براي همين چندان آشنا نبودم.
به هر حال پستو پاك كردم براي كساني كه خواستن توي Sticky بالاي صفحه تا حد امكان invite ميدم.
مهرداد عزيز داشتم من از قبل.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
پس نتیجه میشه گرفت تو این یک ماه به کسی اینویت ندادن!!!!!!

al_frd

Registered User
لایک‌ها
5
MohammadR عزيز دستت دردنكنه

به نقل از fotocopy :
شرمنده ي فتوكپي
:blush:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
Gmail لطف كرد ... بعد از 100 سال بالاخره يه دعوت نامه ( براي اولين بار ) به من داد !

نميدونم چطوري روش شد يه دونه بده ! :D

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از شايان :
Gmail لطف كرد ... بعد از 100 سال بالاخره يه دعوت نامه ( براي اولين بار ) به من داد !

نميدونم چطوري روش شد يه دونه بده ! :D
دمش گرم!

امروز يكي هم واسه من فرستاده! قيژ!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
امير اين صداي اومده دعوت نامه بود ؟! قيييييييژ ؟!؟!؟! :D :D :D :D

last_samurai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
امروز براي من هم يكي اومد

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
ايول ! دمش قييييييژژژژژژژژژژژژژژژژژ ! :D :D :D :D

اگه 2،3 تا ميداد كه ديگه دمش قيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ :D :D :D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من نميدونم مدير اين قسمت كيه ولي ميخوام همه بدونن كه من يك هفته پيش پيام دادم كه دعوت نامه جيميل دارم ولي يه روز بعد ديدم كه پاك شده. همون موقع دوباره پيام نوشتم و الان ميبينم انگار پاك شده.
نميدونم اينكه همه بدونن من دعوت نامه دارم به كي ضرر ميزنه و براي تجارت چه كسي مشكل ايجاد ميكنه.

:eek: :hmm: :eek: :hmm:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
من نميدونم مدير اين قسمت كيه ولي ميخوام همه بدونن كه من يك هفته پيش پيام دادم كه دعوت نامه جيميل دارم ولي يه روز بعد ديدم كه پاك شده. همون موقع دوباره پيام نوشتم و الان ميبينم انگار پاك شده.
نميدونم اينكه همه بدونن من دعوت نامه دارم به كي ضرر ميزنه و براي تجارت چه كسي مشكل ايجاد ميكنه.

:eek: :hmm: :eek: :hmm:
مدير اين قسمت منم
اگه ميخواي بفروشي بايد توي بازارچه بنويسي
اگه هم ميخواي مفتي ميتوني در قسمت درخواست جي ميل به صدها نفري که ايميلشونو نوشتن و منتظر دريافت دعوت نامه هستند بفرستي.
فکر نکنم نيازي به بازکردن تاپيک باشه

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از fotocopy :
مدير اين قسمت منم
اگه ميخواي بفروشي بايد توي بازارچه بنويسي
اگه هم ميخواي مفتي ميتوني در قسمت درخواست جي ميل به صدها نفري که ايميلشونو نوشتن و منتظر دريافت دعوت نامه هستند بفرستي.
فکر نکنم نيازي به بازکردن تاپيک باشه
من هم نگفتم كه ميخوام بفروشم. ديدم موضوع اينجا در مورد دعوت نامه جيميل هست من هم نوشتم اخيرا 3 تا دعوت نامه برام رسيده. نه تبليغ كردم. نه قيمت دادم. نه عشوه اومدم. نه قيافه گرفتم...
هنوز هم نميتونم كار شما رو درك كنم.

بالا