برگزیده های پرشین تولز

ادسنس

bilmer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام،لطفا کسایی که تجربه کار دارند پاسخ بدن

تو استانبول فامیل دارم و میتونم 3 ماه خونشون بمونم ، کارای افتتاح حساب و ثبت نام و وریفای رو انجام بدم...
اما تا به الان اصلا با ادسنس کار نکردم

سوالی ذهنمو مشغول کرده،فقط بالاترین و دنباله نیستن که فارسی هستن و دارن از ادسنس استفاده میکنن،سایتای فارسیِ زیادی دیدم در این باره
شاید بعضیا بگن مهم اینه که بارِ اول که میخوای سایتتو ثبت کنی انگلیسی باشه،بعدش هرچی خواستی ثبت کن،ولی بعید میدونم گوگل نیاد و چک نکنه!

و سوال بعدی اینکه مگه سایت پورن خلاف قوانین گوگل نیست!!؟ سایتیو میشناسم که الان یه ماهه بالاست(ایرانی-فارسی) و کلیپ هم میزاره و کلی هم بنر و تکست ادسنس!

لطفا منو توجیه کنید،ممنونم❤️

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دنباله رو نمی دونم ولی بالاترین تحت حمایت نهادهای حمایت از دموکراسی آمریکا هست و برای همینم گوگل بهش اجازه داده.
در کل ادسنس با زبون فارسی مشکل داره و این سایت هایی که می بینین از ادسنس استفاده می کنن، اکثرا وبلاگ های بلاگ اسپات هستن. بعد از یکی دو ماه توسط صاحبشون حذف میشه تا توسط گوگل لو نره و درآمدش از بین نره. با هر حساب گوگل میشه بینهایت وبلاگ توی بلاگ اسپات راه انداخت و اونایی که استفاده می کنن، یه وبلاگ رو حذف می کنن و سریع میرن روی یه وبلاگ دیگه. درآمدش هم اینجوری تو یه حساب میمونه.
گزارش های تخلف توی کاربرد ادسنس معمولا 45 روزه بررسی میشن.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
پی پال البته حساب های ترکیه رو مسدود میکنه اخیرا بخاطر داعش و پولشویی

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
از بچه های اینجا تا حالا کسی از گوگل ادسنس برداشتی داشته ؟

amin7s

Registered User
لایک‌ها
116
افتتاح حساب بانکی و حساب پیپال با مدارک همین جا توسط بعضی از دوستان انجام میشه.من می تونم حداقل روزانه 5 هزار بازدید واقعی از کشورهای اروپایی داشته باشم.از دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه با بازدید روزانه 5 الی ده هزار حدودا چقدر میشه درآمد از ادسنس داشت؟به زحمتش می ارزه؟

bilmer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
افتتاح حساب بانکی و حساب پیپال با مدارک همین جا توسط بعضی از دوستان انجام میشه.من می تونم حداقل روزانه 5 هزار بازدید واقعی از کشورهای اروپایی داشته باشم.از دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه با بازدید روزانه 5 الی ده هزار حدودا چقدر میشه درآمد از ادسنس داشت؟به زحمتش می ارزه؟
خب اره ولی نه به اسم خودت،من نیازی به پی پال ندارم،حساب بانکی میخوام به اسم خودم..

5 هزار بازدید جور کردن کارِ سختی نیست،مهم تعداد کلیکه
فکر میکنم د بدترین شرایط ادسنس بابت هر کلیک،حداقل $0.5 رو پرداخت کنه(یعنی 1000 کلیک میشه 500 دلار)

amin7s

Registered User
لایک‌ها
116
می تونید خارج از کشور به آشنایان معتمد بسپارید و به نام اونها حساب باز کنید ضمن اینکه فکر میکنم ادسنس برای ایران تحریم هست و با صاحب حساب ایرانی مشکلی نداشته باشند(حداقل پیپال این طور هست) و اگر همون ترکیه حساب باز کنید مشکلی براتون پیش نمیاد.ه نظرم اگر میخواین این کار رو انجام بدین به سایت های فارسی فکر نکنید چون دیر یا زود دردساز میشه واستون بخصوص که ادسنس نسبت به این مسائل خیلی حساسه.به نظرم برای 1000 کلیک نیاز به حداقل 40000 بازدید باشه.اما اگر خوب کار بشه به زحمتش می ارزه.من تو زمینه خبر و رسانه میتونم بین 5 تا ده هزار بازدید بیارم.اگر نیروی اانسانی بیشتر باشه بالطبع میزان بازدید هم افزایش پیدا میکنه.

bilmer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان؟

بالا