برگزیده های پرشین تولز

ارسال پیام (چی کاربر پسنده؟)

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
امروز دوستم بهم این نرم افزار رو معرفی کرد که کارش ارسال پ.خ در فوروم های انگلیسی زبان هست. چند تا هم واسه شبکه های اجتماعی مثل facebook و توئیتر هم داد که کار باهاشون وقت خیلی زیادی میخواد. خوب حالا الان ما چی بفرستیم که کاربر پسند باشه و مخاطب جذب کنه؟ من با ایمیل مارکتینگ بازده خیلی کمی دارم و خبرنامم که همه عضو هاش رفتن. گوگل هم دیگه بازدهش صفر شده برام اینقدر رقیب ریخته تو صفحه نتایج ولی این سیستم های جدید و شبکه های اجتماعی مثل اینکه بازار خوبی داره و امیدوارم از این طریق وضع بهتر بشه :cigar:. خوب الان من میخواهم بدونم با همین روش های جدید ما چه پیغامی بدیم که مخاطب رو جذب کنه ؟ کلا شما وقتی پیامی برای شنونده ارسال میکنین چه چیزی رو بیان میکنید و یا چه پشنهادی بهشون میدین تا جذب شن ؟ بعضی ها یک سری امتیاز یا هدیه مثلا برای ثبت نام میزارن ، نظرتون درباره این چیه، و یا چه روش های دیگه ای هست که نظر همه رو جلب کنه ؟
کلا در این رابطه یک خورده بحث کنید چیز یاد بگیریم چون الان من هر کسی رو میبینم که از چنین روش های تو شبکه های اجتماعی برای جذب مخاطب استفاده میکنه خیلی سریع رشد میکنه و موفق میشه :shades:. الان من نمیدونم باید مثلا مخاطب برای یک فروشگاه جور کنم یا یک سایت تبلیغاتی. چه چیزی بگم که جلب شن و چه امتیازاتی بهش می شه داد و از این قبیل مسائل که امیدوارم شما یک خورده روش بحث کنید تا ما هم چیز یاد بگیریم :graduated​

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
موضوع کار وب سایتتون چیه؟

دوستان در مورد اون نرم افزار ارسال گروهی پیام خصوصی هشدار دادن که مدیر دسترسی کاربری که از این روش استفاده کنه رو مسدود می کنه.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
راستش اگه منظورتون از وب سایت موسیقی همون دریافت ترانه و ... باشه که اصلا نیاز به هیچ تبلیغ خارق العاده ای هم نیست , فقط کافیه بگین دریافت جدیدترین آهنگ ها با پیوند مستقیم , همین یه تکه مثل اسید عمل می کنه.

اگرم وب سایتتون در زمینه خود علم موسیقی هست که بحثش یه مقدار فرق داره , مخاطبینش عام نیستن.

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
مثلا من از دیروز تا حالا پیغام فرستادم بازدید خیلی خوبی اومده تقریبا از هر ده پیغام هشت نفر بازدید کردند ولی خرید و یا ثبت نام نمیکنن. فقط نگاه میکنن ببینن چی هست بعد سریع میرن.
من چی کار کنم بمونن ؟

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
شما این نرم افزار رو روی کدوم فروم امتحان می کنید ممنون میشم بگید

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
شما این نرم افزار رو روی کدوم فروم امتحان می کنید ممنون میشم بگید

بنده هم همین سوال رو دارم.

بازدید خیلی خوبی اومده ... ولی خرید و یا ثبت نام نمیکنن. فقط نگاه میکنن ببینن چی هست بعد سریع میرن.
من چی کار کنم بمونن ؟

خب عزیز طرف کنجکاو می شه بفهمه وب سایتی که تبلیغش اومده چی هست ولی از اونجائیکه بنده هم اشاره کرده بود مخاطبین این علم عام نیستن (دسته بخصوصی از کاربرها هستن) نباید انتظار بوجود اومدن یه شرایط خارق العاده رو داشته باشین.

اگه می بینین بعضی طرح های کوچک تو وب سایت های خارجی و مخصوصا انگلیسی زبان خیلی عالی می گیره و کاربر جذب می کنه یکی از برزگترین دلایلش اینه که زبان انگلیسی زبان بین المللیه , بنده هم اگه نتونم مرجع قابل قبولی برای چیزی تو زبان فارسی پیدا کنم مجبورم (و حتما هم) رو به وب سایت های غیرفارسی ببرم.

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
میگم حالا که هیچ کس خرید یا ثبت نام نمیکنه ، راهی هست از همین بازدید چیزی در بیارم ؟
آخه من الان چند هزار تا بازدید از اروپا یا آمریکا داشتم اما یک نفر هم رو تبلیغ کلیک نکرد :grrr:
کسی هست به خاطر بازدید کننده پول بده ؟؟؟

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
نمیشه همونجا یک کاری کرد ؟ حتما باید بفرستمشون جای دیگه ؟ خوب اینطوری باشه ریدایرکت میتونم بکنم
ها؟

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
تا وقتی بازدیدکننده توی برگه شما باشه برای دیگری که بیرون از اونجا هست سودی داره؟

با redirect کردن اعتماد کاربر رو نسبت به فعالیت خودتون مخدوش می کنین.

در این مورد فکر می کنم بهتره با دوستانی که تو کار هدایت بازدیدکننده هست یه مشورت داشته باشین.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
امروز دوستم بهم این نرم افزار رو معرفی کرد که کارش ارسال پ.خ در فوروم های انگلیسی زبان هست. چند تا هم واسه شبکه های اجتماعی مثل facebook و توئیتر هم داد که کار باهاشون وقت خیلی زیادی میخواد. خوب حالا الان ما چی بفرستیم که کاربر پسند باشه و مخاطب جذب کنه؟ من با ایمیل مارکتینگ بازده خیلی کمی دارم و خبرنامم که همه عضو هاش رفتن. گوگل هم دیگه بازدهش صفر شده برام اینقدر رقیب ریخته تو صفحه نتایج ولی این سیستم های جدید و شبکه های اجتماعی مثل اینکه بازار خوبی داره و امیدوارم از این طریق وضع بهتر بشه :cigar:. خوب الان من میخواهم بدونم با همین روش های جدید ما چه پیغامی بدیم که مخاطب رو جذب کنه ؟ کلا شما وقتی پیامی برای شنونده ارسال میکنین چه چیزی رو بیان میکنید و یا چه پشنهادی بهشون میدین تا جذب شن ؟ بعضی ها یک سری امتیاز یا هدیه مثلا برای ثبت نام میزارن ، نظرتون درباره این چیه، و یا چه روش های دیگه ای هست که نظر همه رو جلب کنه ؟
کلا در این رابطه یک خورده بحث کنید چیز یاد بگیریم چون الان من هر کسی رو میبینم که از چنین روش های تو شبکه های اجتماعی برای جذب مخاطب استفاده میکنه خیلی سریع رشد میکنه و موفق میشه :shades:. الان من نمیدونم باید مثلا مخاطب برای یک فروشگاه جور کنم یا یک سایت تبلیغاتی. چه چیزی بگم که جلب شن و چه امتیازاتی بهش می شه داد و از این قبیل مسائل که امیدوارم شما یک خورده روش بحث کنید تا ما هم چیز یاد بگیریم :graduated​

سلام!!

من پست های این تایپیک رو خوندم،اما باز سوال میکنم ببینم شما منظورت دقیقا چی هست!!

1.فقط ویزیتور میخواید که بیاد تو سایت؟؟ ( که فکر نکنم این باشه)

2.ویزیتور میخواید که ثبت نام بکنه؟؟؟

3.ویزیتور میخواید که خرید بکنه!!

4.هم گزینه ی 2 و 3.

5.روی تبلیغات کلیک کنه!

حالا هر کدام از این ها که باشه من در ضمینه ی "1" خوب میتونم فعالیت کنم و ویزیتور براتون بفرستم!100% هم واقعی هستند،یعنی روبوت و چت روم و اینجور چیزا نیست!!

2. رو اصلا نمیتونم قول بدم!!

3.رو هم نمیتونم قول بدم!

5.رو میتونم،اما باید تبلیغات رو ببینم گوگل ادز است یا از این درپیت های ایرانی :دی

با این برادر shahre_ahanin یه مشورتی در این زمینه انجام بده.

مخلصیم! ;)

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
والا یک راهی با همین نرم افزار که رایگان هست یاد بدین ممنون میشم
وگرنه قصد خرید داشتم خودم یه جایی میخریدم :دی

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خوب معمولا تو فروم های عمومی افرادی که علاقه مند به موسیقی هم پیدا میشن . چون موضوع خاص هست پس معمولا کاربرای به درد نخور نمیان سراغش . بهتره تمرکز بزارین رو فروم های شلوغ و بعد از این که یه کم افزایش بازدید داشتید برید سراغ فروم های تخصصی تر . شاید این روش برای وب سایت شما حواب بده گرچه من تا حالا از این نرم افزارهای اسپم پیام استفاده نکردم !

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
خوب معمولا تو فروم های عمومی افرادی که علاقه مند به موسیقی هم پیدا میشن . چون موضوع خاص هست پس معمولا کاربرای به درد نخور نمیان سراغش . بهتره تمرکز بزارین رو فروم های شلوغ و بعد از این که یه کم افزایش بازدید داشتید برید سراغ فروم های تخصصی تر . شاید این روش برای وب سایت شما حواب بده گرچه من تا حالا از این نرم افزارهای اسپم پیام استفاده نکردم !
آره فکرکنم

نرم افزارش که خیلی خوبه فقط چون سایت من موضوعش اونطوری هست سود نمیکنم وگرنه حسابی نونم تو روغن بود اگر از سایت های سه نقطه چین داشتم ... :دی

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خوب سایت شما موضوعش خاص هست . که به مرور زمان کاربرا میتونن به سمتش بیان . اما افزایش ترافیک و ویزیتور های یه موضوع خاص مثل موسیقی ( که وب سایت شما در موردش هست ) مسلما کمی سخت تره ولی به اگر به نتیجه مورد نظر برسه معمولا این نوع ترافیک ها پایدار هستن ( بسته به محتوایی که بهشون ارایه میشه )

بالا