برگزیده های پرشین تولز

ارسال کامنت شامل لینک و تبلیغات شما برای وبلاگ های میهن بلاگ

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
فعلا روی میهن بلاگ داره ارسال میشه طی هفته های آتی احتمالا این اسپمر رو برای فروش خواهم گذاشت و بله هوای اون عزیزان رو اون موقع دارم این یکی خیلی ماه هست برا همین فعلا دلم نمیاد بزارم برا فروش و خودم دارم ارسال می کنم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
فعلا روی میهن بلاگ داره ارسال میشه طی هفته های آتی احتمالا این اسپمر رو برای فروش خواهم گذاشت و بله هوای اون عزیزان رو اون موقع دارم این یکی خیلی ماه هست برا همین فعلا دلم نمیاد بزارم برا فروش و خودم دارم ارسال می کنم

با اون حرکت قبلی باز هم فکر میکنید میخره کسی ؟
نه که در جریان نباشه

amaa_tama

Registered User
لایک‌ها
96
با سلام

من از خرید اخیری که انجام دادم خیلی راضی بودم میخواستم بدونم چطوری میتونیم تعداد بیشتری بخریم ؟ آخه انگاری محدودیت تعداد گذاشتید من میخواستم یه 100 هزار تومانی بخرم ولی امکان پرداختش نبود لطفا به این سوالم جواب بدید .

با تشکر

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
با اون حرکت قبلی باز هم فکر میکنید میخره کسی ؟
نه که در جریان نباشه
دوست گرامی حرکت قبلی بنده در جهت حفظ حقوق وب مستران بود از طرفی دوست من من مالک برنامه بودم و فکر نمی کنم رایگان کردن اون حرکت غیر اخلاقی بوده باشه ولی برای اون مشتریان اگر خواستن این نسخه رو هم داشته باشن تا 70 درصد تخفیف خواهم داد البته این نسخه با اون زمین تا آسمون فرق داره از لحاظ سرعت -کارایی--ظاهر-و کلا فرقش مشهود خواهد بود

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دوست گرامی حرکت قبلی بنده در جهت حفظ حقوق وب مستران بود از طرفی دوست من من مالک برنامه بودم و فکر نمی کنم رایگان کردن اون حرکت غیر اخلاقی بوده باشه ولی برای اون مشتریان اگر خواستن این نسخه رو هم داشته باشن تا 70 درصد تخفیف خواهم داد البته این نسخه با اون زمین تا آسمون فرق داره از لحاظ سرعت -کارایی--ظاهر-و کلا فرقش مشهود خواهد بود

مثلا من میام یه قالب رو میفروشم به چند نفر بعد میام همون رو رایگان میزارم برای دانلود . حالا این حرکت من اخلاقی هست ؟ (طراح هم من بودم)
این حرکت دقیقا مسخره کردن و توهین به خریداران هست ...

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
اگر یکی هم بیاد قالب شما رو بدزده و بفروشه همین کارو می کنینالبته شاید هم نکنین منم می تونستم بی تفاوت باشم اما همیشه پول مطرح نیست در ضمن شما وقتی مالک چیزی هستی یعنی هرکاری دوست داشتی می تونی باهاش بکنی یه روز می فروشی یه روز هم رایگان میدی این یعنی همون مالکیت البته هرکسی عقاید و برداشت خودشو داره

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
یعنی هرکاری دوست داشتی می تونی باهاش بکنی یه روز می فروشی یه روز هم رایگان میدی این یعنی همون مالکیت البته هرکسی عقاید و برداشت خودشو داره

پس باید بگم مرسی که به من خریدار توهین کردید ...
بعد مگه شما اولین نفری هستی که برنامش دزدیده شده
نمونه بارز ویندوز که این همه کرک شده - ماکروسافت اومده رایگان کرده ؟ :D
منطقی باشید خودتون رو بزارید جای خریدار
مبلغ مبلغ ناچیزی هست اما باطن کار مهمه که زشت هست
دوست داشتید اسکرین بگیرم چند نفر برای ارسال نظر در مورد شما از من سوال کردن , ولی من گفتم این ماجرا بوده و رفتارشون حرفه ای نبوده و پشیمون شدن از کار با شما ...
اگر من مشتری رو راضی نگه میداشتید سودش رو خودتون میبردید نه اینکه بگید من مالک برنامه هستم و دوست داشتم رایگان کنم
موفق باشید :)

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
پس باید بگم مرسی که به من خریدار توهین کردید ...
بعد مگه شما اولین نفری هستی که برنامش دزدیده شده
نمونه بارز ویندوز که این همه کرک شده - ماکروسافت اومده رایگان کرده ؟ :D
منطقی باشید خودتون رو بزارید جای خریدار
مبلغ مبلغ ناچیزی هست اما باطن کار مهمه که زشت هست
دوست داشتید اسکرین بگیرم چند نفر برای ارسال نظر در مورد شما از من سوال کردن , ولی من گفتم این ماجرا بوده و رفتارشون حرفه ای نبوده و پشیمون شدن از کار با شما ...
اگر من مشتری رو راضی نگه میداشتید سودش رو خودتون میبردید نه اینکه بگید من مالک برنامه هستم و دوست داشتم رایگان کنم
موفق باشید :)
دوست گرامی آیا شما خریدار از من برنامه نویس مشکلی دیدی آیا برنامت درست نبود یا چی فکر نمی کنم مشتری بیاد و در روند فروش نرم افزار نظراتش رو اعمال کنه مثل اینه که من امروز از ماکروسافت یه نرم افزار می گیرم و فردا میگم آقا باید به این قیمت بدی باید به این نحو بفروشی و غیره در ثانی برادر من من به مشتریانم گفتم نسخه جدید رو بهشون میدم با امکانات بهتر پس اونا هم نباید موردی داشته باشن چون عملا من دارم طی روزهای آینده یه نرم افزار خیلی آلی رو با 70 درصد تخفیف بهشون میدم ودر آخر بله مشتری باید راضی باشه ولی قبل از مشتری خدا باید از انسان راضی بشه من نمی تونستم اجازه بدم از دستاورد من یه انسان نامناسب سو استفاده کنه و ....قضاوت رو بر عهده وب مستران میزارم از شما هم ممنون بابت عدم تائیدتون چون با این وجود مشتریان خوبی دارم بلاخره روزی ما دست شما نیست و اون خودش جای حق نشسته ممنون

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
دوست من
شما از من هم فکر کنم 60 یا 65 گرفتین اون نرم افزار را دادین به من
الان نرم افزار جدید را اگر بخایم منصفانه نگاه کنیم همین مقدار باید به من و تمام خریداران تخفیف بدین
چون حق ما ضایع شده
لطفا شما یک طرفه نگاه نکنید
پول از جیب ما رفته امده تو جیب شما
الان شما باید احساس ما را درک کنید
نه اینکه نمک روی زخم خریداران بریزید و بگین دلم میخاست
بله جاهای دیگه نرم افزار رایگان میکنن
ولی حداقل میگن تا یک ماه دیگه فرضا رایگان میدن تا ما بدونیم می صرفه بخریم یا نه
این میشه گفت مثل گول زدن باشه
ما بخریم
فردا رایگان بزاری
اگر میگفتی شما مثلا هفته دیگه رایگان میدم خب ما غلط میکردیم بخایم بخریم

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوست من
شما از من هم فکر کنم 60 یا 65 گرفتین اون نرم افزار را دادین به من
الان نرم افزار جدید را اگر بخایم منصفانه نگاه کنیم همین مقدار باید به من و تمام خریداران تخفیف بدین
چون حق ما ضایع شده
لطفا شما یک طرفه نگاه نکنید
پول از جیب ما رفته امده تو جیب شما
الان شما باید احساس ما را درک کنید
نه اینکه نمک روی زخم خریداران بریزید و بگین دلم میخاست
بله جاهای دیگه نرم افزار رایگان میکنن
ولی حداقل میگن تا یک ماه دیگه فرضا رایگان میدن تا ما بدونیم می صرفه بخریم یا نه
این میشه گفت مثل گول زدن باشه
ما بخریم
فردا رایگان بزاری
اگر میگفتی شما مثلا هفته دیگه رایگان میدم خب ما غلط میکردیم بخایم بخریم

عزیز من چند بار در تمام تاپیک ها عرض کردم ورژن جدید رو به خریداران با تخفیف 70 درصدی خواهم داد که این کاملا جبران می کنه در ثانی برادر من منم دلم نخواسته رایگان کنم دیونه نبودم که ولی خب تاپیک ها رو بخونید من مجبور به این کار شدم دوستان خوبم

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
این سفارش ما انجام شد؟
هیچ تاثیری نداشته برای ما تا آلان.
50 عدد از وبلاگ هایی که توش فرستادین رو برامون پ.خ کنید.

دوست من وظیفه ما اومدن بازدید کننده به سایت شما هست و بعدش دیگه دست من نیست نمی تونم بگم هر ارسالی که میشه حتما یه نفر میاد می خره بازدید کننده میاد به سایت شما اگر از محصولتون خوشش اومد می خره و گرنه نمی خره شما که می فرمائی تاثیر نداشته بر اساس فروشتون نباید بگید بر اساس ورودی خودتون از وبلاگ های میهن بلاگ بفرمائید

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
من 1000تا خریدم برای تست خوب بود 200 تایی بازدید اومد خیلی خوب بود پول دستم بیاد میخرم دوباره.

برای فروش محصولات هم به نظر من این نوع تبلیغات کار امد نیست دوست عزیز.

majidmej

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
آقا ما هم یه 1000 تا تو لیست کاری انداختیم
اگه خدا بخواد و جواب بده تعداد رو میبریم بالا :دی

لطفا نتیجه رو بهم اعلام کنید ممنون

majidmej

Registered User
لایک‌ها
32